MrSuicide
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok rozumiem oszczędzanie sił lecz przez całą drugą połowę to Barcelona przypominała zespół z naszej ekstraklasy. Masa błędów indywidualnych i wybijanie byle dalej.
2
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_25854.jpg?1
;)
42
http://static.fangol.pl/content/7/f/0/7f035dda3f5579f883cd16aed1dad34d-full.gif
Mistrz dryblingu ;)
0
Ponieważ liczy się całokształt postawy zawodnika w danym meczu. Ronaldo mimo że coś tam ostatnio zaczął strzelać to nie gra nic specjalnego.
0
Może i jest dobrym trenerem bo przypadkiem osiągnąć tyle co on się nie da, lecz styl gry jaki preferuje choć skuteczny to jednak przyprawia o mdłości.
0
Widzieliście wypowiedź Fabregasa. Stwierdził że Mourinho to najlepszy trener z jakim pracował.
0
Wygląda kozacko
0
Komentarz usunięty
0
To że wzmocniliśmy się w tym roku nie oznacza że nie mogło być lepiej. Rakitic i Suarez jak najbardziej ok ale już w defensywie wydaje mi się że mogło to wyglądać lepiej Mathieu/Benatia ; Vermaelen/Garay ; Douaglas/wielu innych. Co do obsady bramki mam mieszane uczucia ale wieże że Marc to będzie nowy Oliver Kahn (a tak chciałem Llorisa).
1
Mascherano na ŚO. Saga trwa :(
0
Przy odrobinie chęci można znaleźć młodszego, dobrze rokującego zawodnika który w tym sezonie mógłby ograć się w Barcelonie B, a w pierwszym zespole postawić na Martina. Pytanie czy dał by radę zagrać większość sezonu na przyzwoitym poziomie, a Dani pogodził się z rolą zmienika. Pamiętam jak Montoya wchodził do pierwszej drużyny to większość wróżyła mu wspaniałą karierę, może był by naszym nowym kapitanem w przyszłości :)