0

Ok rozumiem oszczędzanie sił lecz przez całą drugą połowę to Barcelona przypominała zespół z naszej ekstraklasy. Masa błędów indywidualnych i wybijanie byle dalej.

0

Ponieważ liczy się całokształt postawy zawodnika w danym meczu. Ronaldo mimo że coś tam ostatnio zaczął strzelać to nie gra nic specjalnego.

0

Może i jest dobrym trenerem bo przypadkiem osiągnąć tyle co on się nie da, lecz styl gry jaki preferuje choć skuteczny to jednak przyprawia o mdłości.

0

Widzieliście wypowiedź Fabregasa. Stwierdził że Mourinho to najlepszy trener z jakim pracował.

0

Wygląda kozacko

0

Komentarz usunięty

0

To że wzmocniliśmy się w tym roku nie oznacza że nie mogło być lepiej. Rakitic i Suarez jak najbardziej ok ale już w defensywie wydaje mi się że mogło to wyglądać lepiej Mathieu/Benatia ; Vermaelen/Garay ; Douaglas/wielu innych. Co do obsady bramki mam mieszane uczucia ale wieże że Marc to będzie nowy Oliver Kahn (a tak chciałem Llorisa).

1

Mascherano na ŚO. Saga trwa :(

0

Przy odrobinie chęci można znaleźć młodszego, dobrze rokującego zawodnika który w tym sezonie mógłby ograć się w Barcelonie B, a w pierwszym zespole postawić na Martina. Pytanie czy dał by radę zagrać większość sezonu na przyzwoitym poziomie, a Dani pogodził się z rolą zmienika. Pamiętam jak Montoya wchodził do pierwszej drużyny to większość wróżyła mu wspaniałą karierę, może był by naszym nowym kapitanem w przyszłości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?