0

Odchodzi do klubu do którego kiedy przejdzie jak sam to określił można go zabić, wiec jak inaczej określić takiego człowieka przepraszam podczłowieka.

9

5

Te rozmowy o dzi*kach na TVP.

0

Czy gra w reprezentacji=gra w klubie?

0

Widze po standardzie zawsze jakiś piłkarz realu musi cos za przeproszeniem spier**lić jak nie Marcelo samobój to Ramos karne w kosmos.

0

fajnie na prawdę fajnie

0

Ciekawe czy jakiś fanatyk Arsenalu faktycznie go za to zabije. Swoją drogą mogło by być ciekawie, w końcu sam tak powiedział, więc dlaczego nie?

3

Co się ma zaczynać? Przecież to nic poważnego.

0

Nie ONI tylko ON mowa o Mascherano.

0

W Borussii i tak nic już nie osiągnie. Na ligę szanse są bardzo małe bo Bayern z Lewandowskim, wiec po co miałby się tam marnować. U nas niby też nie jest kolorowo, ale może się to zmieni.

0

Daniela... Człowieku czy ty masz jakieś problemy z odmianą?

4

Jak nie wiadomo co z Valdesem? Odchodzi. Już ter Stegen kupiony wiec żegnamy Valdesa.

0

Dokładnie. Nie rozumiem dlaczego ktoś chce sprzedawać Alexisa. Jeden z naszych lepszych graczy na ten moment.

0

Jeśli Reus przejdzie do Barcy to w wakacje nie spróbuję ani kropli alkoholu przez wakacje.

1

Tak i będziemy grali cały sezon z trzema stoperami? Zastanów się co mówisz.

0

Dobrze sprzedać go. Może będzie w napoli marsczył rano

0

To nie FIFA ziomeczku.

0

1

A boisko to jakaś parada gejów czy miejsce do grania w piłkę?

0

Bardzo dobrze przytępić lenistwo. Ja bym im jeszcze pensje zmniejszył może by zaczęli cos grać w końcu.

0

Ale wiesz co moim zdaniem Luiz nie odbiega znacząco poziomem od np. Ramosa. Jest to tylko moja opinia. Zobaczymy co pokaże na Mundialu.

0

Moim zdaniem trzeba zapomnieć o tym sezonie. Mamy ogromne szczęście że FIFA zawiesiła sankcje. Pomyślmy rozsądnie. Co mogliśmy zrobić w tym sezonie bez obrony? Do następnego przystąpimy z wzmocnieniami. Nie mam zdania na temat zmiany trenera. Zostanie Tata, czy przyjdzie inny trener jest mi to obojętne. Trzeba się podnieść po tym sezonie i walczyć dalej.

0

Tragicznym? Jeśli śmierć jest dla ciebie czymś tragicznym to jesteś dziwny. Śmierć to normalne wydarzenie w życiu człowieka, tak samo jak wyjście do sklepu czy pójście do pracy.

0

A co do kurwy ma zrobić sztab przygotowania fizycznego? Ci zawodnicy grają mecze cały czas bez zmiany co 3 dni. Oni są cudotwórcami?

0

"Kibicójesz" powiadasz. Zanim coś napiszesz naucz się poprawnie pisać.

0

HHAHAHAH dobre Neymar kontuzjowany Alba i Bartra kontuzjowani. Dobre nie powiem.

0

Zgadzam się w 100% z ostatnim akapitem artykułu. Martino i 1/2 składu do wyjebki.

1

Kurwa jaką szanse typie? Bramka to 100% robota Bartry i tylko jego to zasługa. Cóż w piłce nożnej nie ma czegoś takiego jak druga szansa. Albo wykonujesz swoją robotę albo wypierdalasz.

0

Tak piisze ktoś kto nie jest prawdziwym kibicem. Prawdziwy kibic pochwali po zwycięstwie a zjebie po porażce.

1

Martino właśnie wyleciał z klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?