6

@pacior95 niesamowite porównanie. Myślę że wszyscy działacze grają w fife i robią na jej podstawie transfery hehe

0

@Tom0VeB ok przepraszam ;-)

1

@catalanian09 oddadzą dwóch i jeszcze dopłaca pewnie

8

Nie rozmawiał z Henrym bo nie znał języka proste. Nie chciał do Barcy ale agent mu kazał buhaha śmiech na sali. To chyba do niego należy ostatnie słowo

0

@MNSbEstEver haha a to w finale tylko jasper grał? Czy cała drużyna?

0

@Tom0VeB jak byłeś mały to nie oglądała cię? To chyba jednak cywilizacji brak bo mną się mama zajmowała

0

@Tom0VeB a co to mama nie widziała jego ptaszka?

0

@cules100pro zmienimy dembele a weźmiemy robena i riberiego

0

@MNSbEstEver dał dupy po całości proszę cię. Cały sezon? Buhaha. Co ty ćpasz? Messi też dał dupy z Liverpoolem czyli oddalbys go pewnie za połowę swojej wartości tak?

0

@Murazor 10 mln za złotą piłkę hihi

6

@norbo80 nic nie kumam o co ci chodzi

0

@kuczyniak możesz kupować jeżeli dostaniesz pozwolenie od klubu z którego chcesz danego zawodnika kupić. Najpierw dogadujesz się z klubem później z zawodnikiem

4

@sebisek a dlaczego nie może być drugim?

0

@blaugrana1980 na fifie

0

@MNSbEstEver oddajcie go za darmo bo mało gra i będziecie stekac że oddali go za grosze

0

@Tomek54321 a wy biadolicie bo tylko ten mecz pamiętacie prawda? Ogladnij wszystkie mecze a nie jeden. Szkoda czasu na te wypociny

0

@Tomek54321 nie patrzy się na ilość meczy tylko na umiejętności. Zagrał powiedzmy 10 spotkań i po tych spotkaniach oceniają co potrafi a Jasper w każdym meczu był przekocur

0

@messi564 taa tak samo jak Krychowiak miał grać

3

Cilessen wart 30mln Neto max 15mln a my robimy interes życia i się wymieniamy buhaha

3

@DamianPSV nie jest napisane że zażądał tylko poprosił więc nie napinaj się tak bardzo.

0

0

@messi564 sarabia do PSG? Śmieszne haha dużo sobie posiedzi

0

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 miejsce na trybunach za młody hehe

2

@Midast piszą dzisiaj że Messi obchodzi 32 urodziny a ty piszesz że w maju będzie miał 34 szybko ten czas leci

2

@piotr szelest niemożliwe nie istnieje. Nawet Argentyna może wygrać Copa America

0

@abram3k będę płakał chyba z tydzień jak odejdzie. Płakałam po Abidalu, Puyolu, Xavim i Iniescie teraz Leo albo Pique będzie następny

0

@MarCos1 eeee tam Grabara go wyciągał ;-0 w Napoli jakoś nie bryluje z dziećmi gra to błyszczy

0

@Gaucho niemożliwe nie istnieje nawet w siatkówce

0

@kejdzi no nie wiem już Milan miał dom starości i od 10 lat nie może się podnieść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?