Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@pacior95 niesamowite porównanie. Myślę że wszyscy działacze grają w fife i robią na jej podstawie transfery hehe
0
@Tom0VeB ok przepraszam ;-)
1
@catalanian09 oddadzą dwóch i jeszcze dopłaca pewnie
8
Nie rozmawiał z Henrym bo nie znał języka proste. Nie chciał do Barcy ale agent mu kazał buhaha śmiech na sali. To chyba do niego należy ostatnie słowo
0
@MNSbEstEver haha a to w finale tylko jasper grał? Czy cała drużyna?
0
@Tom0VeB jak byłeś mały to nie oglądała cię? To chyba jednak cywilizacji brak bo mną się mama zajmowała
0
@Tom0VeB a co to mama nie widziała jego ptaszka?
0
@cules100pro zmienimy dembele a weźmiemy robena i riberiego
0
@MNSbEstEver dał dupy po całości proszę cię. Cały sezon? Buhaha. Co ty ćpasz? Messi też dał dupy z Liverpoolem czyli oddalbys go pewnie za połowę swojej wartości tak?
0
@Murazor 10 mln za złotą piłkę hihi
6
@norbo80 nic nie kumam o co ci chodzi
0
@kuczyniak możesz kupować jeżeli dostaniesz pozwolenie od klubu z którego chcesz danego zawodnika kupić. Najpierw dogadujesz się z klubem później z zawodnikiem
4
@sebisek a dlaczego nie może być drugim?
0
@blaugrana1980 na fifie
0
@MNSbEstEver oddajcie go za darmo bo mało gra i będziecie stekac że oddali go za grosze
0
@Tomek54321 a wy biadolicie bo tylko ten mecz pamiętacie prawda? Ogladnij wszystkie mecze a nie jeden. Szkoda czasu na te wypociny
0
@Tomek54321 nie patrzy się na ilość meczy tylko na umiejętności. Zagrał powiedzmy 10 spotkań i po tych spotkaniach oceniają co potrafi a Jasper w każdym meczu był przekocur
0
@messi564 taa tak samo jak Krychowiak miał grać
3
Cilessen wart 30mln Neto max 15mln a my robimy interes życia i się wymieniamy buhaha
3
@DamianPSV nie jest napisane że zażądał tylko poprosił więc nie napinaj się tak bardzo.
0
@Rewolucja123 nie
0
@messi564 sarabia do PSG? Śmieszne haha dużo sobie posiedzi
0
Komentarz usunięty
0
@Coutinho007 miejsce na trybunach za młody hehe
2
@Midast piszą dzisiaj że Messi obchodzi 32 urodziny a ty piszesz że w maju będzie miał 34 szybko ten czas leci
2
@piotr szelest niemożliwe nie istnieje. Nawet Argentyna może wygrać Copa America
0
@abram3k będę płakał chyba z tydzień jak odejdzie. Płakałam po Abidalu, Puyolu, Xavim i Iniescie teraz Leo albo Pique będzie następny
0
@MarCos1 eeee tam Grabara go wyciągał ;-0 w Napoli jakoś nie bryluje z dziećmi gra to błyszczy
0
@Gaucho niemożliwe nie istnieje nawet w siatkówce
0
@kejdzi no nie wiem już Milan miał dom starości i od 10 lat nie może się podnieść