La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 762 Culés

6

Sevilla straciła Promesa (Ajax) i Sarabie (PSG) za których łącznie dostanie 35-40mln.. dramat, dwóch świetnych grajków za grosze. Ciężko będzie im zastąpić szczególnie tego drugiego
Edit: właśnie obczaiłem, że trenerem Sevilli będzie Julen. Czyli Sevilla prawdopodobnie wróci do 4-3-3 i traci potencjalnie najlepszego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika. Promes w tamtym sezonie rzucany po wahadlach w tym mógłby odpalić, tym bardziej szkoda

0

@messi564 sarabia do PSG? Śmieszne haha dużo sobie posiedzi

2

@Mroziu patrząc na pomoc PSG to wcale tak nie uważam, z pomocników jest tam Veratti i Draxler który może odejść, Rabiota już nie ma, Paredes to pomyłka, uważam że Sarabia z powodzeniem może grać tak w pierwszym składzie

1

@messi564 plus Sevilla sprzedala również Muriela do Włoch; niepewna przyszlosc Wissama Ben yEddera który sam powiedział ze chciałby odejść ; możliwy powrot z wypożyczenia bez wykpu Andre Silvy do MIlanu; nie wiadomo co z Munirem; a na razie tylko kupila OFENSYWENGO Munasa Dabbura ale nie znam grajka bo nie oglądam austriackiej ligi ciekawe kogo jszcze

0

@messi564 taa tak samo jak Krychowiak miał grać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?