O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

0

dokładnie tak powinno być :)

0

Właśnie chodzi o to że nie jest, ale z tego co TY napisałeś wynika że jest. Więc trzeba doprecyzować sformułowanie "wychowanek" a nie na oko pisać bzdury :) ;)

0

w sezonie 2005/2006 miał 19 lat
w 2007/8 miał 21 więc z tego co napisał @pawelkibic wynika ze jest wychowankiem tego klubu, był zgłoszony na te 3 sezony i w kazdym występował. skonczył 23 lata dopiero tak na oko 2/3 miesiace przed zakonczeniem tego sezonu

0

Czyli ramos jest wychowankiem realu madryt ?

0

z tego co pamiętam to przyszedł do nas w wieku 18stu lat z jakiegos hiszpańskiego klubu to chyba nie jest naszym wychowankiem .?

Zobacz wszystkie

0

z tego co pamiętam to przyszedł do nas w wieku 18stu lat z jakiegos hiszpańskiego klubu to chyba nie jest naszym wychowankiem .?

0

zarzuccie odspiewanie chymnu :)

0

sory za ort ;) ale godzina nie ta dobranoc :)

0

Sergio gra to co thiago motta miał grac a nie grał .

0

No oceny adekwatne do prezentowanej gry.. komentarz do Valdesa dokladnie taki sam jak moj wczoraj...heh trzeba jak najszybciej sprowadzic prawdziwego konkurenta dla valdesa ..pamietamy jak jego forma zwyzkowała jak na ławce siedział Rustu...tak byc nie moze ze przed kazdym meczem jest pewny gry w wyjsciowej 11. Basquets super :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?