Muszu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
......
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie tak powinno być :)
0
Właśnie chodzi o to że nie jest, ale z tego co TY napisałeś wynika że jest. Więc trzeba doprecyzować sformułowanie "wychowanek" a nie na oko pisać bzdury :) ;)
0
w sezonie 2005/2006 miał 19 lat
w 2007/8 miał 21 więc z tego co napisał @pawelkibic wynika ze jest wychowankiem tego klubu, był zgłoszony na te 3 sezony i w kazdym występował. skonczył 23 lata dopiero tak na oko 2/3 miesiace przed zakonczeniem tego sezonu
0
Czyli ramos jest wychowankiem realu madryt ?
0
z tego co pamiętam to przyszedł do nas w wieku 18stu lat z jakiegos hiszpańskiego klubu to chyba nie jest naszym wychowankiem .?
0
piątek na sobote 2.35 na tvp sport
0
MEGA !!!
0
pomysł dobry na nastepne sezony teraz właczyc go do kadry niech pobiera nauki od senny dobrze by mu to zrobiło
0
Sory za tamtego komenta . Villa w koszulce na nowy sezon.
0
http://www.atdhe.net/19536/w%20atch-david-villa-presentationlla w koszulce na nowy sezon.
0
Co sie tam dzieje to jak dla mnie tragedia :| cieszyc sie można tylko z tego ze Dima i Bojan zostaną
0
Dajcie żyć przez takich jak wy właśnie Ibra nie może sie rozkręcić tylko narzekają i narzekają to jest normalna robota jak ty czy ty idziez do pracy to możesz mieć umiejętności ale potrzeba czasu żeby to wszystko ogarnąć a wy byście chcieli nie wiadomo jakich kokosów i tak strzelił dużo bramek jak na 1 sezon henry ani tyle nie strzelił i tak został w Barcelonie więc nie rozumiem tych waszych rozkmin
0
Tak jak zawsze to bywa starają sie układać jakąs układanke , murinho=ibra ale zazwyczaj nie ma to nic wspólnego z prawdą:)
0
Znakomita decyzja !
0
pasowałoby kompetentną osobe żeby wszystkich wypowiedzi przetłumaczyła na Polski wielka prośba
0
Wydaje mi sie że wejdzie Ibra i na podmęczonego rywala Bojan .
0
Reszów Corner Pub w rynku wbijajcie na mecz!
0
Nareszcie zgodność ! Widze że nareszcie konczy sie era graczy menagera co by kupywali wszystkich po jednym newsie jakiejś gazety . Obrońców nam nie potrzeba , wymieniliscie Puyola, Milito, Marqueza, Pique i Chygryńskiego ale nie zapominajcie ze jeszcze na wyp. jest henrique i rosnął młodzi wychowankowie . Więc to jedna wielka bzdura
0
a głupoty gadasz ! To nie FM że kupnem zawodników zmieniasz jakość gry .
0
Niang na lewe skrzydło zamiast henrego a bojana zostawic .
0
Barca 3-5 :)
0
ale można też przytoczyć aspekt A.Hleba który był kompletnym nieporozumieniem...wiec trzeba tylko czekać a czas zweryfikuje
0
nie ma co wybiegać po takie przykłady aż do madrytu , wystarczy popatrzeć na proces adaptacji alvesa i keity ..oni też nie brylowali na poczatku swojej gry w Barcelonie
0
Napastników rozlicza się ze zdobytych bramek więc nie ma co dywagować na temat który z nich grał lepiej.
0
oby tylko nie było..."wymienił stryjek..." ale nadal wierze w ibre że bedzie strzelał równie piekne bramy :)
0
Takie transfery zawsze są potrzebne , nie można trylko kupować gwiazd wzmacniających pierwszy skład, na ławke jak najbardziej dobry transfer.
0
21 Chygrynskiy z nr Luisa Enrique :)
0
Ja tam bardziej ubóstwiam talent Rochiny , to bedzie jeden z najleprzych napastnikow w europie
0
kupować wychowanka za tylle kasy to jak dla mnie pośmiewisko...zamiast zrobić co kolwiek żeby go unas zatrzymac to teraz płacic tyle baniek...
0
nie wiecie może kto w częsci pierwszej minuta 2:18 wykonuje ten utwór albo jaki jest tytuł ?