0

ja sie zgadzam ze wygrana sie należała...ale ja również karnego nie widziałem zresztą ta czerwien dla zawodnika espanyolu również dziwi

0

Nasi nic nie pokazali...jestem pod wrazeniem basquetsa noi Iniesta bardzo ładnie ..

0

Ja uważam ze można by sie przyjzec mlodemu zawodnikowi z holanii z feyenoordu Diego Biseswar w przeciagu paru meczy bardzo mi sie spodobał... napewno ktos powie ze to nie jakis komputerowy manager ale wydaje mi sie ze chłopak ma potencjał

0

Mateć... jak sam widzisz tez nie używasz "ą, ę , ł" wiec co sie przy... do mnie ?

Mateć nie lawka a ławka nie przykuncnięcie a przykucnięcie jak każdy będzie się tak bawił jak wy to tu bedą same takie komenty a to chyba do niczego nie prowadzi. Amen

0

owl88 ty zamiast poprawiac wypowiadajacych sie na forum to pokusił bys sie o jakis konstruktywny komentarz mlokosie a nie udajesz inteligenta . myślisz ze jestes fajny ze zauwazyłes ze nie dałem "ł"? daj życ 20letni chłopaczku i poprawiaj kolegów z podwórka.

0

maciach faul był...uniesiona noga pierwszze skosił przeciwnika ..a pozniej ta nogą która miał ugienta dotchna piłke ale po faulu

0

a tam max 3 powinien dostacc zje...e od pepa

0

Bardzo dobre zmiany Pepa..i fajne zachoawanie Eto po strzelonej bramce gudiego :)

0

dymson larssonowi noga strzeliła ale nie po brutalnym faulu tylko jakos tak wyszło niefortunnie ze poszła w pół.

0

Mi się wydaje ze dzisiaj będzie pogrom albo 0-0 bo betis moze grac na remis nie majac swoich armat .

0

widziałem brutalniejsze faule...ten faul powinien byc w kategorii chamski faul a nie najbrutalniejszy

0

Moze VV nie jest klasą światowąna swojej pozycji ale tutaj chodzi oto czy zasługuje na miano 3ciego kapitana i wdłg mnie zasługuje . Amen

0

Mateć nie wiem czy uważnie czytałes mojego komenta...nie ma w nim ani słowa o poziomie jaki prezentuje VV tylko jaką pozycje ma w druzynie...kolega wczesniej napisał ze nie wiedział ze valdes ma taka pozycje w druzynie ...dlatego napisałem ze moze on być sezonowcem . Jak Cie to bawi to ok smiej sie nie bronie ...ale naucz sie czytac ze zrozumieniem bo myślałem ze jestes uzytkownikiem na tyle inteligentnym ze nie trzeba Ci kazdego wersu tłumaczyc. Pozatym jak dobrze każdy wie opaska kapitana nie jest wybierana poprzez umiejetności piłkarskie czy liczbe zdobytych bramek. To by było na tyle

0

Cabam jezeli nie zdawałes sobie sprawy z pozycji valdesa w klubie to najprawdopodobniej jestes sezonowcem albo udajesz kibica BARCELONY.

0

może i nie założy ale p-rzez to wie ze jest ważną częsścią zespołu

0

a no fakt , ale i tak mi sie nie wydaje...zresztą nie wiem czemu nie daje toure szans

0

niby czemuu Cie zaskoczyła?

0

nie wydaje mi sie po bramce keity i dobrym występie basquetsa marne szanse chociaz chciałbym zeby wystąpił

0

Siła wychowanków to jest to

0

Ja juz od 2 lat marze zeby dołaczył do Barcelony ..sprawdziłby sie

0

Ja nie wiem co ten ha nc ma w sobie ze wszyscy tak na niego "leca" :)) jason wyluzuj :P

0

o prosze...Goran Maric

0

o prosze...Goran Maric

0

Tak Tylko pierwsze Bojanowi nowy kontrakt

0

Brawo !! I oby koniec tych wywodów na temat zarządu...do roboty !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?