0

dokładnie tak powinno być :)

0

Właśnie chodzi o to że nie jest, ale z tego co TY napisałeś wynika że jest. Więc trzeba doprecyzować sformułowanie "wychowanek" a nie na oko pisać bzdury :) ;)

0

w sezonie 2005/2006 miał 19 lat
w 2007/8 miał 21 więc z tego co napisał @pawelkibic wynika ze jest wychowankiem tego klubu, był zgłoszony na te 3 sezony i w kazdym występował. skonczył 23 lata dopiero tak na oko 2/3 miesiace przed zakonczeniem tego sezonu

0

Czyli ramos jest wychowankiem realu madryt ?

0

z tego co pamiętam to przyszedł do nas w wieku 18stu lat z jakiegos hiszpańskiego klubu to chyba nie jest naszym wychowankiem .?

0

piątek na sobote 2.35 na tvp sport

0

MEGA !!!

0

pomysł dobry na nastepne sezony teraz właczyc go do kadry niech pobiera nauki od senny dobrze by mu to zrobiło

0

Sory za tamtego komenta . Villa w koszulce na nowy sezon.

0

0

Co sie tam dzieje to jak dla mnie tragedia :| cieszyc sie można tylko z tego ze Dima i Bojan zostaną

0

Dajcie żyć przez takich jak wy właśnie Ibra nie może sie rozkręcić tylko narzekają i narzekają to jest normalna robota jak ty czy ty idziez do pracy to możesz mieć umiejętności ale potrzeba czasu żeby to wszystko ogarnąć a wy byście chcieli nie wiadomo jakich kokosów i tak strzelił dużo bramek jak na 1 sezon henry ani tyle nie strzelił i tak został w Barcelonie więc nie rozumiem tych waszych rozkmin

0

Tak jak zawsze to bywa starają sie układać jakąs układanke , murinho=ibra ale zazwyczaj nie ma to nic wspólnego z prawdą:)

0

Znakomita decyzja !

0

pasowałoby kompetentną osobe żeby wszystkich wypowiedzi przetłumaczyła na Polski wielka prośba

0

Wydaje mi sie że wejdzie Ibra i na podmęczonego rywala Bojan .

0

Reszów Corner Pub w rynku wbijajcie na mecz!

0

Nareszcie zgodność ! Widze że nareszcie konczy sie era graczy menagera co by kupywali wszystkich po jednym newsie jakiejś gazety . Obrońców nam nie potrzeba , wymieniliscie Puyola, Milito, Marqueza, Pique i Chygryńskiego ale nie zapominajcie ze jeszcze na wyp. jest henrique i rosnął młodzi wychowankowie . Więc to jedna wielka bzdura

0

a głupoty gadasz ! To nie FM że kupnem zawodników zmieniasz jakość gry .

0

Niang na lewe skrzydło zamiast henrego a bojana zostawic .

0

Barca 3-5 :)

0

ale można też przytoczyć aspekt A.Hleba który był kompletnym nieporozumieniem...wiec trzeba tylko czekać a czas zweryfikuje

0

nie ma co wybiegać po takie przykłady aż do madrytu , wystarczy popatrzeć na proces adaptacji alvesa i keity ..oni też nie brylowali na poczatku swojej gry w Barcelonie

0

Napastników rozlicza się ze zdobytych bramek więc nie ma co dywagować na temat który z nich grał lepiej.

0

oby tylko nie było..."wymienił stryjek..." ale nadal wierze w ibre że bedzie strzelał równie piekne bramy :)

0

Takie transfery zawsze są potrzebne , nie można trylko kupować gwiazd wzmacniających pierwszy skład, na ławke jak najbardziej dobry transfer.

0

21 Chygrynskiy z nr Luisa Enrique :)

0

Ja tam bardziej ubóstwiam talent Rochiny , to bedzie jeden z najleprzych napastnikow w europie

0

kupować wychowanka za tylle kasy to jak dla mnie pośmiewisko...zamiast zrobić co kolwiek żeby go unas zatrzymac to teraz płacic tyle baniek...

0

nie wiecie może kto w częsci pierwszej minuta 2:18 wykonuje ten utwór albo jaki jest tytuł ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?