Muszu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
......
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a sancheza powinni srzedac
0
rochina to bedzie najlepszy napastnik Europy
0
żeby nie okazał sie takim zakupem jak Mario z przed lat
0
Super wiadomość pique to jeszcze myśle ze może powalczyc o miejsce w składzie ale basquetsowi bedzie trudno wygryśc kogokolwiek ze srodka pola
0
finał będzie taki że wroci do meksyku :)
0
sory za ort ;) ale godzina nie ta dobranoc :)
0
zarzuccie odspiewanie chymnu :)
0
heh do dzis pamietam to łamanie akcji z lewego skrzydła. markowanie strzału lewa nogą lamanie do prawej i bomba. ile on takich bramek zdobył klasa!
0
może nie typowi ale na pozycji dma grali
0
ciacho31 a czy gattuso , guardiola, xavi, mają warunki na dma? mogłbym jescze paru wymienic...defensywny pomocnik to nie tylko wzrost,.
0
Vader jak by to była prowokacja to bym Ci pogratulową ..teraz pozostaje mi tylko śmiech :) pozdrawiam :)
0
Wydaje mi sie że to nie będzie pojedyynek na miare wielkich derbów Hiszpani. Mecz do jednej bramki i tyle a szkoda..
0
On dobrze wie że tej bramki nie strzeli ale mówi tak żeby kibice go przywitali łaskawiej...co se raczej nie stanie :)
0
właśnie zróbcie jakąs kompilacje z poczynan henrique w leverkusen
0
mi bardziej przypomina morientesa niz drogbe czy ade.
0
chyba bordowo granatowe :)
0
Sergio gra to co thiago motta miał grac a nie grał .
0
Z tego co pamiętam to Pan mirosław jest wielkim fanem Realu:)
0
Media chcą odwrócić uwage od kolejnej porażki Espanyolu z najwiekszym rywalem
0
a zresztą co to za mecz bez rac...
0
XavIniesta...zastanawiam sie czy oglądałes ten mecz...bo w paru sektorach z powodu niedoboru kibiców były rozłozone wielkie reklamy coca coli wiec z posadzeniem kibiców w innym sektorze nie było by problemow
0
I prawidłowo mi też podoba sie jego gra , wczoraj bardzo dużo skutecznych odbiorów i bardzo dobre rozrzucanie piłek na skrzydła.
0
szczerze mówiac ma prawo. W meczu derbowym się tak nie śedziuje .
0
a i jak dla Ciebie najwyższą ocena jest "6 to nie wiem jak to okreslic..
0
Jak ty porównujesz bramkarza z bocznym obroncą to chyba podziekuje za dyskusje
0
Orakman...nie wim czy wiesz ale aspanyol grał w 10tke i wygrywał z nami 1-0 wiec barca nie wiem czy wiesz grała 3ma obroncami w tym alves który Cisnął jak sie da wrzutkami...a dwoje obroncow radzilo sobie całkiem dobrze z kontrami ciekawe jak ty bys nadazał biegajac tyle kilosów co no
0
No laporta dyskutował z działaczami Espanyolu az wkoncyu machnął na nich reką i se usiadł :D Boixos czy nie Boixos jak bys miał pod soba kibiców znienawidzonej druzyny to nawet moherowe babcie by beretami rzucały
0
Heh jak można posadzic kibiców przeciwnej drużyny sektor wyzej nad kibicami drugiej druzyny...głupota.
0
No oceny adekwatne do prezentowanej gry.. komentarz do Valdesa dokladnie taki sam jak moj wczoraj...heh trzeba jak najszybciej sprowadzic prawdziwego konkurenta dla valdesa ..pamietamy jak jego forma zwyzkowała jak na ławce siedział Rustu...tak byc nie moze ze przed kazdym meczem jest pewny gry w wyjsciowej 11. Basquets super :)
0
może i powinien gwizdnac faul ale valdes nie powinien po takim ciosie lezec od razu . jak najbardziej wina bramkarza