Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Songo91 ja oglądam na strims world
0
@aldewir o dziękuję :)
0
Czy ktoś może mi wyjasnic dlaczego Barca, Real, Atletico grają przy pustych trybunach a np mecz Valenci czy Sevilli jest przy ograniczonej ilości widzów?
2
@clyde wydałem ponad 200 zl (brak pakietu) żeby obejrzeć klasyk na internecie za granicą na polskiej karcie. A drugie, przejechałem ponad 2 k km żeby obejrzeć Barcę Pepa na Camp Nou :D
2
@Odcinkowy ja też xD może w poniedziałek by się dowiedział
2
@HighestInTheRoom o to to, swego czasu była limitowana edycja o smaku malinowym, jaki to był sztos.
0
@clyde czy jest jeszcze ta gra do pobrania za darmo? Ostatnio pobrałem Racheta i bawiłem się przednio, nawet splatynowalem.
3
@jaras121 ja wręcz z goła odwrotnie, myślę że pewnie przejdą Seville.
0
@tomek8756 tak pobije, jednym golem coś czuję.
2
@mextexperu ponieważ w Turcji jest to bardzo popularne imię szczególnie wśród muzułmanów. Oznacza "z Arabii"
1
@lucas/catalan bardzo dobrze. Jaśniej się nie da. Albo może i sie da. Co miałem przy niej zrobić to zrobiłem :D ogólnie ostatnio staram się wyszukiwać jakiś perełek, mało znanych a pięknych aktorek, pary.
0
@lucas/catalan mi się już ona "przewaliła"
1
@TheHeisenberg props za Łone
1
@VamosRakieta oj tak byczq, poza tym swój chłop jak dla mnie
1
@AmigoBlancos większości pokory brakuje, szalony sezon nic nie nauczył. Ja się delektuje ta rywalizacja bo jest ekscytującą. Jeśli się uda to będzie super zwieczenie dla Barcy, jeśli nie, będę trzymał kciuki za Seville. Jeśli któras z drużyn z Madrytu, pogratuluje i zapiętam super wyrównany sezon.
0
@Emhyr ogólnie super sezon jeśli chodzi o emocje i to nie tylko w Hiszpanii. Oby na końcowe mecze mogli wejść kibice i świętować kto by tym mistrzem nie był i w jakiej lidze
0
@Emhyr i tak coś czuję że mistrz dla Psg, Lille spuchnie. Ciekawy mecz jutro Monaco Lyon
1
Chyba jak jutro Atalanta przegra bądź zremisuje, Inter z mistrzem.
1
@nowakinho nie no Łowcy nagród też by się kwalifikowało xD
2
@Gonzo349 zakładam że nigdy go na żywo w akcji nie widziałeś bo to było dawno tylko bazujesz na jakiś opowiastkach. A jeśli nie jesteś gówniarz i możesz się coś o Viktorze wypowiedzieć to takie pierdoly piszesz ze aż oczy bolą, chyba że przysypiales na meczach z Valdesem w bramce.
.
0
@Mario96w dokładnie i nie ma tu znaczenia z kim wygrywalismy a z kim nie. Jest wiecej pkt więc zasłużyliśmy
1
@Kubix93 ale co się nie należy? A komu się należy? Kto będzie miał najwięcej punktów na koniec temu będzie się należało. Jeszcze jest 5 kolejek, spokojnie.
0
@Cwaniak4 niestety wyjazd
0
@Shear007 pjanik xD
0
Na prawdę czyta się Pulisik?
0
@kaamil1910 czy ja również mógłbym poprosić? Korzystam ze strims world na chwilę obecna
0
@negreanu super, dziękuję wszystkim z osobna za odpowiedzi :) lepiej się szarpnąć na nową klawiaturę niż nowy laptop na którym pisze jedynie jakieś pisma :)
0
@LS no zwykły kabelek pod usb. Czy trzeba coś w opcjach wtedy zmieniać żeby uruchomić ta podłączona klawiaturę? Czy klawiatura laptopowa jest wtedy wyłączona?
3
@Isso89 uderz sobie na pole mokotowskie, super sprawa jeśli chodzi o rower, rolki itp.
0
Witam komputerowych swirow. Może pytanie banalne, ale czy jeżeli zakupie obojętnie jaka klawiaturę na kablu to będę mógł ją podpiąć pod laptopa i z tej podpiętej korzystać? Nie działa mi w laptopie kilka liter stąd to pytanie.