Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@barcelonaLM kiedyś ktoś to przewidzial że normalność będzie szaleństwem. Niestety.
86
@osa91 aha czyli człowiek dla którego liczy się RODZINA, człowiek który respektuje konstytucję która jasno określą związek 2 osób, jest człowiekiem z paranojami którego trzeba zamknąć?To tylko dowód na to jak niebezpieczna jest ideologia LGBT. Wspolczuje Ci gosciu.
1
Ktoś się orientuję kiedy final serii 1z10? Bo nie usłyszałem Pana Tadeusza, nie jestem pewny czy za tydzień czy w następnym odcinku w poniedziałek. Ktoś wie?
1
Oglądał ktoś wczoraj opole? Szczene zbierałem z podłogi po występie Pani Izabeli Zalewskiej w utworze "Cień nadziei". Nie mogę znaleźć tego wykonu nigdzie. Ktoś pomoże?
1
@Jonyx Joel Miller - The Last of us 2. Właśnie ogrywam :)
0
@zadafcb przecież to się powinno leczyć. Kiedyś była Morawica, Tworki. Teraz to nie dziala?
1
@Kwiatek67 żarciki oczywiście :)
0
@Kwiatek67 jak możesz być po całym dniu pracy skoro jest dopiero 17? Ja, jak pracuje od 10-22 to co mam powiedzieć że po dwóch dniach pracy wracam? XD
0
@jeyx77x podpinam się do tematu.
Również planuje wypad, w połowie września. Dosłownie, szukam czegoś podobnego. Ps. Wrzesień podobno ma być nie najgorszy jeśli chodzi o pogodę, bynajmniej początek chyba będzie należał do tych niezbyt udanych.
0
@marcin62 oczywiście że tak, wracam bardzo często do Paktofoniki. Nawet mógłbym zaryzykować tezę, że ich teksty miały jakiś wpływ na moje ukształtowanie. Nie ma mnie dla nikogo, Rób co chcesz, powierzchnie tnące, poza bardziej znanymi utworami właśnie te miały cudowny przekaz. Teraz fokusa i rachima praktycznie w ogole nie słucham.
5
@IronSanHybrid łezka się kręci oglądając 28 sekundowy filmik. Jak będzie się wspominać wszystkie akcje, gole, różne sytuacje będzie basen łez. Smutno się robi.
0
@LuisSalvano bardzo bym chciał żebyś miał rację. Nawet z chęcią napisałbym podczas nowego sezonu, tak Salvano miał rację! Ma świetna intuicję! Aczkolwiek nie wiem czy nie doświadczasz po prostu wyparcia którego i ja doświadczam. Nie wyobrażam sobie klubu bez Leo i nie dochodzi do nawet do sfery marzeń - koszmaru jego ewentualne odejście. Czy wierzę w jego odejście? Nie chce wierzyć. Czy może dojść do ewentualnego odejscia? Nie wiem ale próbuje się przyzwyczajać.
1
@Jaca27 ja to samo miałem ostatnio u fryzjera. W Polsce. W Warszawie
1
@donleo12 ankietę robię.
0
@Janiama a cię lubią chopie.... :).
1
@Danger204 zgłoś bydlaka do wlak kogutów i jeszcze zarobisz :D
3
@JohnA ja cie rozumiem, ale odradzam przeprowadzkę do niemiec np. Tam każdy nawet obcy, powie ci "Moojn" na ulicy :D
0
@LuisSalvano tzn, wynajmuje ale mieszkam na stałe xD
0
@Witam może nie stricte bigos, ale polecam Zapiecek. Kuchnia polska, świetne pierogi lepione na miejscu, oraz świetna kapustka zasmażana która można dźwignąć pod bigos. Szczególnie polecam kiełbaskę biała, robiona specjalnie dla Zapiecka na właśnie kapustce ala bigos. Nie pożałujesz. Polecam
0
@MesQueUnClub96 wow! A z jakiego mięska? Czy użyli może kolorowych talerzy do zaprezentowania dania? Ja tego nie pisze z przekąsem, bardzo lubię kuchnie mistrzów, serio :D
1
Tak spoglądam że sporo tematów odnośnie jedzenia, a mnie ciekawi bardzo jeden aspekt. Bo każdy o meczu, o Lewym o Neyu a może ktos mi strescic co było we wczorajszej kuchni mistrzów w studiu Polsatu? Co tam sobie pichcili ciekawego? Akurat ominal mnie ten aspekt czego szczerze żałuję.
1
@LuisSalvano a tak się jakoś złożyło fajnie :) dobre piwko w zacnym gronie, czemu nie :)
1
@badej60 polecam. Bardzo się poprawiła ta pizzeria. Mimo że to sieciowka, jest smacznie i fajne świeże składniki. Na plus zauważyłem jakość ciasta. No ja też do beldanu daleko nie mam :)
1
@badej60 bolzano i da grasso z Mokotowa na beldanie. Z biesiadowa lubię 4 pory roku.
3
@MesQueUnClub96 lody Iza :) fakt, poezja.
0
@jedrek7000 gość znany nie od dziś, ale ja dalej nie wiem co o nim myśleć. Nie mam chyba wyrobionego zdania o tym Panu. Z niektórymi rzeczami się zgadzam z niektórymi nie. O ile owe filmiki zamykają się w sferze humoru jest ok, ale grubianskosc jego wypowiedzi w większości, mi się nie podoba. Ktoś powie ze to pasuje i tak ma być. I ja to rozumiem ale mi to przeszkadza. Troszkę mi też gosciu śmierdzi jakimś wałkiem. Ale to taka subiektywna opinia.
1
@m1ras a w dzień meczu z Bayernem powinna być ośmiornica po katalońsku :)
0
@MesQueUnClub_87 kurde nie przepadam za smalcem. Reszta jak najbardziej! Kompocik mniam.
2
Oj marzy mi się dziś np taka karkoweczka z grilla bądź jakieś szaszłyki. Zupka grochowa też bym nie pogardził. Ciekawe co nam dziś zaprezentuje kuchnia mistrzów! Już nie mogę się doczekać! W ogole fajnie jakby przyrządzili kiełbasę z cebula, przy tym omawiając wspaniały sezon Lewego. Mój radar polskości wył by z zachwytu!
1
@Coutinho007 i dziadków ze strony matki... :D