NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ogórki grają dalej, ogórki odpadają hahahahha ahahahaha hahah aha ha ah haa ha ha ha hahahah ha ha ah
3
Zidane: byliśmy lepsi, nie chciało wpadać :D:D:D:D:D:D:D:D
0
hahaha hahah ahahaha h lecimy na notatnik:D?
4
Dawno nie widziałem takiego drewna jak Marcos Alonso z CHelsea ;)
1
a Ty te ksywy to im sam nadajesz :P? Cutincho Grizi Lusi ;;D
1
Ceerek dostanie za manitę w towarzyskim meczu )
0
Słuchaj, to Ferguson dał szansę Ceerce, dlatego zawsze będzie po jego stronie ;) Nic nowego. Szacunek do Fergusona ma każdy, ale tutaj pewnie nawet sam ze sobą się nie zgodzi ;)
2
Na pewno lepsze to niż:
1. Wystawianie składów.
2. Fifa
3. Powielanie 100 razy tych samych komentarzy.
0
Hahaha, wsparcie, że zarabia tak mało albo ma mało goli... może zrzutkę zrobią?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
hahahahah, i z tego wszystkiego powstało coś takiego jak: "Patriota sportowy" nieźle ;)
1
Hehehe, walczymy o rekord konwersacji ;P Choć chyba nikt nie przebije paxa, dniela, korbela. Tamto ciągnęło się megaaaa długo.
1
Oczywiście, że jesteśmy wtedy szczęśliwi. To normalne. Ja mam dwa obywatelstwa i obu krajom życzę dobrze i cieszę się jak coś wygrywają.
Zobacz niszowy sport Curling, ale np Katalończyk może interesować się tym od dziecka. Ulubioną jego reprezentacja to Wyspy Owcze. Jest z nim 10 lat. Nagle Polska zaczęła w to grać, dociera do finału MŚ. I co w tym dziwnego, że kibicuje Wyspom Owczym? Nie będzie Polski wyzywał jak wygra, nawet podejrzewam że będzie się cieszył ;) I co z tego że kibicuje Wyspom?
1
Trafiony zatopiony.
1
Pije do mojego posta, mogę być hipokrytą, żyć żyję ;)
Zgadzam się z każdym Twoim zdaniem. Dziwi mnie jednak, że niektórzy obrażają kogoś oraz twierdzą, że nie jest patriotą, bo nie kibicuje reprezentacji. Dlaczego więc emigrują za granicę za lepszym życiem? Dlaczego lecą do Niemiec, którzy nas tak skrzywdzili?
1
Ależ bezsensowne porównanie... gratki. W takim razie niech idzie za głosem serce. Być może to małżeństwo nie ma sensu i żona też się w tym związku męczy.
0
A jak na naszej stronie wyglądają te statystyki? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Edit ;) Źle się wypowiedziałem, zresztą nie ma co się wykłócać. Kibicujcie komu chcecie ;) Ja byłby za Argentyną.
2
Zgadza się ;) I nie uważam żeby to było coś złego ;)
7
Zara bedzie : "Sercem jestem a Polską, ale rozum mówi Cristiano" buahhahha hahaha
4
Mistrz wślizgów!
5
Nic dziwnego 2 kobiety na faceta ;P
17
Lepiej jak on się wtrąca niż La rambla.
1
@Socjopata haha ;) Czekam aż Berdych zniszczy Fedexa ;P
1
Nie ma bata. Berdych dawnoooo nie wygrał z Rogerem. Chyba z 5 lat temu?
1
Spokojnie, Berdych nie da rady ;)
2
Ojoj, nie, heh. U mnie przy "fotoszopowaniu" leci 5 godzin openingu z GoT:
1
Zgadza się. Lepiej to ujmując szejkowie i Guardiola kupili sobie ligę angielską ;)
3
A mi się śniło, że mój dyrektor sprzedaży włamał się do domu i uderzył moją narzeczoną, po czym rozwaliłem mu łeb moimi motylkami ;) Autentyko.