0

@Recha_0684 ok,to odezwę się po sezonie.A jak go zostawia to zobaczysz jego "warsztat"pracy w przyszłym sezonie... pozdrawiam

0

@Recha_0684 jak tam Barcelona Setiena?

0

Kurcze same fajne oceny, super...no to ja też... ładna naprawdę ładna

0

@Recha_0684 nie napisałeś tego, że z największymi

0

@Recha_0684 Napoli nie zwykli przegrywać u siebie ????Ty jesteś oderwany od rzeczywistości

0

@kolagadawid bo w latach 90 tych piłka włoska była na najwyższym poziomie sportowym jak i finansowym.Taki Inter najlepszym płacił najwięcej na świecie, robili rekordowe transfery.Do Realu przeszedł dopiero po pięciu latach od odejścia z Barcelony po MŚ w Korei i Japonii jako mistrz świata i król strzelców

2

Pisze to co pisałem wcześniej.Barca nie gra lepiej niż za Valverde !!! No może ze słabszymi rywalami.Gdyby dorwał nas wczoraj przeciwnik typu Bayern byłaby powtórka z Turynu, Paryża, Rzymu i Liverpoolu.PS Firpo nie ma prawa grać w takiej formie w Barcelonie,nie daje kompletnie nic,ani nie broni ani nie atakuje. Chwalą Napoli a oni tylko raz wykorzystali daremnego Firpo a powinni z pięć

1

@swiergol2od tego tutaj jesteśmy żeby podyskutować, posprzeczać, pozdrawiam i nie napinaj się tak

2

@kolagadawid dyskutujemy,na szczęście na poziomie...ja jestem mniej optymistycznie nastawiony ale nie mam nic przeciwko żebyś miał rację

1

@Tomek54321 mówię Ci każdy lepszy trener przyczyta Barce i Setiena jak otwartą księgę

2

@NaFazieHitman grają trochę lepiej ale nie zmienia to faktu że wszystkie niedoskonałości przykrywa geniusz Leo,tak było za Valverde, tak jest teraz...nic tutaj nie pomoże trener mając takich bocznych obrońców...nie wiem jak Gatusso ale tacy trenerzy jak Kloop i Guardiola doskonale wiedzą że po naszych bokach jest autostrada do bramki (patrz bramka Getafe ile dośrodkowujacy miał czasu i miejsca)LM tego nie wybacza dlatego pucharu nie zdobędziemy.PS.obym się mylił

0

W Barcelonie B jest wielu graczy którzy czekają na swoją szansę...tylko że jak się ta okazja nadarzy by skorzystać ze szkółki to kupuje się 28 latka za 28 mln euro

0

@IronSanHybrid a co byś chciał przeczytać w takim wywiadzie?

0

Ja to stwierdziłem w momencie zwolnienia Valverde, Ameryki nie odkrył

1

Mistrz Świata , gracz Barcelony,ponad 100 baniek a prawa noga na poziomie naszej ekstraklasy

3

@bolplast brawo Ty, gdzie są Ci którzy pisali każdy tylko nie Valverde? Mówienie że Setien jest trenerem na miarę Barcelony a Valverde nie był to zwyczajne świństwo

0

Niech się wypowiedzą Ci wszyscy tutaj którzy z taką samą klasą pisali...Ernesto wypie... każdy trener będzie lepszy byle Cię wywalili

4

Zawszę Cię broniłem,nie zasłużyłeś sobie tym jak Cię potraktowano,nie Twoja wina że gwiazdeczki mają w czasie meczu zaćmienia i to się nie zmieni, póki Ci zawodnicy grają którzy przegrali z Roma i Liverpoolem.Sa jak bokser po ciężkim nokaucie, który już podobno nigdy nie będzie takim samym bokserem jak przed...to siedzi w głowie

0

@merdom nie bo transfer może być tylko w Hiszpanii.

1

@tomFCB smutna prawda,w LM w tym sezonie żadnych szans

1

@bodziu11arret i jeszcze piątkę dostał

0

@bartek55559 dzięki

0

W której kolejce Barcelona ostatnio dostała karnego?

0

Może mi ktoś tutaj napisać kiedy ostatnio Barcelona strzelała karnego?

0

Szkoda że Ty grałeś dla Betisu, jakbyś zapomniał że tylko Alena został wypożyczony a Ty nadal zakładasz koszulkę Barcelony... niestety

0

@VenoM brawo w punkt

5

Chłopie Ty się ciesz że Sergi Roberto grał... przecież on był po waszej stronie ! To jest facet który ma w kontrakcie zapisane że musi grać bo inaczej sobie tego nie potrafię wytłumaczyć.Gdyby był obcokrajowcem to już rok by go nie było, prezentuje poziom Sekunda i nie wiem czy nie obrażam tamtych zawodników.

1

Jesteś słabiutkim trenerem i szybko to wyjdzie szkoda że kosztem mojej ukochanej Barcelony... cóż na dobre i na złe trzeba to przetrwać

0

@Midast dziękuję za dyskusje na poziomie bez chamstwa,na początku napiszę z czym się zgadzam...Valverde po poprzednim sezonie powinien być zwolniony.Valverde nie miał pomysłu na zespół, Valverde nie budował zespołu na przyszłość, liczyło się tu i teraz.Nie zgadzam się z tym że zespół zaczął tracić kontrolę nad meczem za Valverde zdarzało się to u LE z PSG i Juve , różnica polegała że wtedy pierwsze mecze graliśmy na wyjeździe i zaliczek nie było,trzeba było odrabiać (raz się udało,raz nie)Nie zgadzam się również że zastał taki gotowy zespół (chwilę przed sezonem odszedł jeden z ważniejszych zawodników co by od Neymarze nie powiedzieć)po superpucharze wtedy twierdzono że Real ma dużo lepszy skład i jest faworytem do zdobycia mistrzostwa.Mozna policzyć przez ile czasu Valverde był na pierwszym miejscu za czasów jego pracy.A teraz najgorsze, przyszedł trener przeciętny i jeśli piszesz że Valverde był za słaby na Barcelonę to Setien nie powinien nawet Barcelony B trenować o czym wkrótce się przekonasz, prawdopodobnie już dziś...oby nie.Pozdrawiam

0

@kaczorra86 ale zwolnili go po bardzo dobrym meczu, najlepszym jaki w tym sezonie widziałem,kompletna dominacja Atletico...tylko to pierd... zawieszeniem...czy to jeszcze wina trenera... można dyskutować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?