0

@Lingvo18 przecież oni znów to zrobili czyli zawiesili się w ostatnim meczu z Levante, różnica polega na tym że to był słaby przeciwnik i tego nie wykorzystał natomiast LM nie wybacza

0

@Lingvo18 w punkt

1

@Tomek54321 teraz nie będzie nawet takich zaliczek... napisz jutro.podyskutujemy...zebys nie myślał że jestem jakimś wielkim wyznawcą EV ale po pierwsze albo mieli go zwolnić po sezonie a jak zostawili to miał dokończyć sezon.Setiena nie cenię kompletnie, słabiutki trener,czyta się jego drużyny po pół roku jak otwarte książki a planu B nigdy nie ma

1

@Tomek54321 za L Enrique też dwa razy dostawała lanie 4:0 z PSG i 3:0 z Juve tylko wszystko przysłania rewanż i wcześniejsze wygranie LM, życzę Ci i sobie byś teraz chociaż na emocje półfinału LM.

2

Bo teraz będziemy po 75 procent przy piłce a tytuły będą zdobywać inni.Valverde był dobrym trenerem i jeszcze to udowodni a zwolnienie go gdy zespół był na pierwszym miejscu, awansował z grupy LM, był przed meczami Pucharu Króla było świństwem za co Barcelona w tym sezonie zapłaci, pierwszy raz jutro...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ilu zawodników mamy kontuzjowanych? Dwóch plus rezerwowy bramkarz !!!! Dwóch w takiej drużynie jak Barcelona "Dwóch sic!"To świadczy jak ta drużyna jest przez lata budowana.Tak to jest jak cały sezon opiera się na Messim i Suarezie po którym przedszkolak by się zorientował że jedzie na oparach od dwóch lat

2

@Bartex radził bym się nie łudzić i nastawiać w tym sezonie na żaden tytuł, niestety trzeba mieć trenera do takich rzeczy nawet w Barcelonie

0

@Don Lucas niestety w tym sezonie za to zapłacimy,puchar Króla przegramy w czwartek,LM to nierealne marzenie,a Real 1 marca do El Clasico będzie przystępował z 7-10pkt straty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@piobyd1 dokładnie, wczoraj zrobili dokładnie to samo co z Atletico,tylko rywal słabszy

1

Każdy kto patrzy na to normalnie bez nienawiści do Valverde zauważy że wczoraj zrobili to samo co w meczu z Atletico, różnica jest taka że Levante tego nie wykorzystało.Nadal uważam że 70 minut ostatniego meczu Valverde to były najlepsze minuty tego zespołu w tym sezonie

0

@19Kristobal74 żadnej ale pewnie nie jestem takim ekspertem jak Ty

4

Kiedy się wszyscy otrząśnięcie i zorientujecie że obecnie nie mamy wogole trenera i każda lepsza drużyna spokojnie sobie z nami poradzi, zero szans w walce o mistrzostwo (nawet nie będzie walki do końca)o LM nie ma mowy, dobrze będzie jak przejdziemy Napoli.PS.Nie wyzywajcie mnie, napiszcie w maju

1

@El dominatore jeszcze nie zauważyłeś że Cou pasował akurat do Liverpoolu a później takie zespoły jak Barcelona i Bayern go przerosły.I to nawet już nie chodzi o umiejętności bo słabsi od niego grali u nas,on poprostu nie radzi sobie z presją,nie lubi coś udowadniać a tylko w Liverpoolu miał pod tym względem spokój wtedy

0

Jakoś trzeba wytrzymać te pół roku, szkoda że trzeba będzie Ci potem dwa lata płacić

0

Setien aut! Pół roku jesteśmy bez trenera.Wszyscy zaślepieni nienawiścią do Valverde zgodzili się na wszystko i nikt nie zauważył że to słabiutki trener a już napewno na skale takiego klubu

2

@damianex10 no właśnie parę rzeczy się nakryło,za dużo słabych punktów w tej drużynie... wspomnę tylko o kilku graczach.Umtiti nie wiem gdzie jest lepszy o Lengleta,Sergi Roberto ostatni dobry mecz rozegrał w zeszłym sezonie,Alba po kontuzji... mentalnie Pan porażka,jest dobry tylko wtedy gdy cały zespół gra dobrze, Rakitic każdy widzi, Suareza nie ma,Fatti tego nie dźwignie,Grezmain sam nie wiem co myśleć itd itd...juz teraz wiesz czemu mądry facet Xavi tego nie wziął

0

@matelkoveb nie jestem sezonowym kibicem, przetrwamy to a normalnie podyskutować zawsze można, szkoda że z nielicznymi, pozdro

0

Byłem jednym z tych którzy bronili Valverde i za to dużo przyjąłem... cóż tak to jest jak się ma swoje zdanie.Zakochany w Ernesto nie byłem ale byłem przeciwny jego zwalnianiu teraz szczególnie na trenera tak innego.Pisałem że zanim zawodnicy pojmą o co chodzi temu trenerowi Real będzie miał 10pkt przewagi (oby nie).I z tym i z tym trenerem LM nie zdobędziemy ale wielce prawdopodobnie zdobyli by mistrzostwo.Kto na chłodno zobaczy ostatni mecz Valverde zobaczy tam fajnie grająca drużynę która miała po raz kolejny zastój (być może wina Valverde) Proszę o dyskusje a nie obrażanie mnie

0

@Azi chłopie o tym sezonie mówię

0

@DonFerdinando ale na Semedo się narzeka i ciągle mówi się o sprzedaży i często nie gra.Porownaj sobie minuty spędzone na boisku

1

@FutbolToMagia Brawo,w punkt

6

@JackPtak Gdyby Roberto nie był wychowankiem nie miałby życia w Barcelonie,gra przeciętnie,od dawna nie zagrał bardzo dobrego meczu,liczby tragiczne a zasadzie ich niema (bramki,asysty) Czasem mam wrażenie że za duży jest nad parasol ochronny i ciągle wozi się na bramce z PSG

0

Jak słyszę o aklimatyzacji to mi się nóż w kieszeni otwiera...jak przychodzisz z normalnej ligi gdzie poważnie grają w piłkę to żadnej aklimatyzacji nie potrzebujesz... (Ile na aklimatyzację potrzebował Haaland?)albo się to ma albo nie, choć zgadzam się że w Barcelonie trochę trudniej zrozumieć tą fizolofie gry

1

Po czym tutaj odpoczywać,dwa otwarte treningi na Bernabeu i tydzień wolnego,przetarcie w takim meczu nawet wskazane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?