0

Szkoda że nie możemy trafić na Inter...

Bez Mourinho są słabi, a ja chcę zemsty :D

0

Jeżeli to prawda to problem jest bardziej złożony niż się wydawało. Nie ma co mydlić - jak trener nie rozmawia normalnie z zawodnikiem, to jest źle. Guardiola rządzi obecnie kadrą, i jak on zechce to nawet za 2zł oddamy Zlatana.

Nie przepadam za nim, ale też nie można powiedzieć sp... jak ktoś walnął 25 bramek w sezonie. W tym w Derbach Europy.

0

Z tego co wyczytałem to mecz o pietru.. Gampera jak zwykle beznadziejny :)

0

Coś w tym jednak może być. Chociaż Rosell okazałby się skończonym idiotą jeżeli zawodnika wartego 60 mln euro sprzedał po 1 ( słownie : jednym ) sezonie.

0

A najdziwniejsze jest to, że Polacy - naród bardzo chętny do gry i oglądania piłki nożnej - oddali od tak transmisje Ligi Mistrzów w TVP. Ja n-ki nie mam, więc transmisje typu Chelsea Barcelona i komentarze Szpakowskiego, analizy Gmocha ( poczekaj Jacek, dam ci wiadro i pędzel żeby zamalować pulpit ) to jest coś jak piękne wspomnienie.Niestety tylko wspomnienie.

Nie rozumiem, przecież w tym kraju 10 mln ludzi chce oglądać najwyższy poziom klubowej europejskiej piłki. A TVP nie. Ech...

0

tomekh13 - chodzi o ideę xD

Że wygrywał. A ja się pomyliłem.

0

Misionv

Nie możemy mówić że teraz byłby słaby bo to jest naprawdę obrażanie piłkarzy tamtych czasów. Skąd wiesz że za 20 lat Messi nie będzie tylko marnym, beznadziejnym idiotą, bo nie potrafi będąc bramkarzem minąć jak w fifie 11 zawodników i strzelić gola uchem?

Gaucho za krótko grał fantastycznie żeby nazywać go Bogiem i panem futbolu. Takie coś jak piękne zagrywki i cudowne asysty to za mało. Trzeba jeszcze coś z nich osiągnąć. Już twój syn będzie tylko patrzył na wyniki. Inter Mediolan zwyciężył w 2010 w LM? Znaczy, że był najlepszy. Barcelona w 2009? Też była. Ale tego że 6 rąk Pique sędzia nie widział nikt już nie zapamięta. Albo że Milito ( czy tam Sneider, już nie pamiętam ) strzelił ze spalonego też nie.

Dla mnie Gaucho musiałby jeszcze zdobyć te 2 Mudniale wspaniale grając, wrócić do jakiejś ważnej ligi ( Anglia, Hiszpania ) wygrać ją jeszcze z dwa razy, zdobyć Złotą Piłkę i dopiero wtedy byłby największy. A teraz to on jest, nie obrażając go, po prostu cienki i przeciętny.

0

A i owszem widziałem - Messi sobie obecnie poczyna całkiem dobrze, C.Ronaldo wbrew temu co uważa większość kibiców Barcy też potrafi zaskoczyć super zwodem. A tak to już nikogo na tym poziomie technicznym nie ma - wymierający gatunek. Od wyżej wymienionych może i był lepszy - ale np. od Cruijff'a? W życiu. Albo stare kamery przekłamują...

Co do Serie A, bardzo możliwe że by nawet nie weszli do Ligi Europy. Ale co z tego? Ronaldinho jakim go zapamiętałeś sam by pociągnął ich do wicemistrzostwa. A ten to gra przebłysków. W jednym meczu mu wyjdzie w innym nie.

Minąć po 5-6 rywali też sporo ludzi już potrafi. Dwóch wyżej wspomnianych, Drogba i Rooney to może po 3-4 ( nie przesadzajmy ), Villa, Torres, Eto'o ( co skrzętnie udowodnił z nami ), Milito, no i obecnie to też 2/4 pomocy Barcelony.

0

IceMan

Skoro obrońcy to były takie ciapy, to czemu nie każdy kiwał po 5 i zdobywał bramki?

0

Fanatyk4

Tak, twoje argumenty są bardzo rzeczowe. Prawie jak argumenty kibiców z rm.pl. 'Gdyby nie Garrincha' mogę śmiało porównać z 'Gdyby nie Xavi'. Czekaj, właściwie to jest DOKŁADNIE taki sam argument.

Inny poziom. Tak jasne. Tylko że wtedy inny poziom był dla wszystkich. Oglądasz czasami mecze z dawnych lat? Co cię w nich poraża. Obrońcy nie byli szkoleni taktycznie tak jak teraz, napastnicy również. Grałeś kiedyś z typowym, takim starodawnym stoperem? Tzn. kolesiem od wywalania piłek poza stadion? Nie wmawiaj mi że kiedyś to dziecko z piaskownicy okiwałoby obrońcę i strzeliło gola.

Poza tym kogo ja wogóle chcę przekonać. Jak dla was Gaucho był lepszy to ok. 3 sezony to sporo rzeczywiście, jak się jeszcze doda te super ostatnie sezony to też wyjdzie ze... 150 goli.

0

./

Wiecie co? Komentarze w stylu faker77 już mnie naprawdę wkurzają.

Bóg powróci... ten 'Bóg' jak go nazwałeś obecnie gra na 5/10 każdy mecz. Czasami na 7/10 a czasami na 3/10. Kto tylko ogląda włoskie Serie A i Milan wie o czym mówię. Ronaldinho się skończył! To nie jest już jen sam Gaucho. Tamten piłkarz umarł wśród lasek, klubów, forsy i niesnasek. Obecny model to tylko i wyłącznie replika.

Nie odbieram mu żadnych zasług, wręcz przeciwnie, wiem kto pomógł nam wrócić do blasku fleszy i glorii chwały - ale ludzie! - 'Ibra za Roniego'! To już byłoby super. O ile Ibra coś jeszcze strzela, to obecny Ronaldinho strzeliłby chyba tylko z karnego przeciwko Real S. san Sebastian. Do tego jeszcze 'najlepszy w historii piłki nożnej'. Haha!

To obraza! Zbrodnia przeciwko Pelemu. Trzy zwycięstwa na Mundialach?! 1200 bramek w karierze ( i nie mówcie że był inny poziom piłki ), i wygranie samemu meczów przeciwko np. Koreańcom kiedy z 3-0 zrobiło 3-5.

Obraza! Trzy lata gry Gaucho to jest pikuś w porównaniu do osiągnięć O Rei.

0

Gonzales

A czytałeś posty pod newsem? xD

Ja doznałem objawienia po tym jak zauważyłem niektóre posty. Np. że Puchar Santiago Bernabeu też trzeba policzyć w tej statystyce, że LM z okresu lat 50 nie byłą wcale taka prosta ( dodam że grały 4 zespoły ), że co to jest Puchar Króla...

I dużo, dużo innych śmiesznych rzeczy :)

0

''dwadzieścia pięć w Lidze Mistrzów''

Już jest w Wikipedii pod hasłem Liga Mistrzów UEFA.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć jedną rzecz poza tematem?

Dlaczego reprezentacja Anglii mimo wygranego Mundialu w 66 nie ma nad herbem na koszulkach gwiazdki? Każda reprezentacja ma prawo do umieszczenia jednej po wygranym mundialu. Więc czemu jej nie ma? Hiszpania już na meczu z Meksykiem grała z gwiazdką nad godłem Hiszpanii.

Wielkie dzięki z góry.

0

ibra11

Nie obrażaj Mascherano! Keita obecnie to przy takiej katanie jak on jest plastikowym nożykiem.

0

Klasycznie

1.Zlatan ( o ile dotrwa :)

2.Messi

3.Villa

4.Xavi

5.Iniesta

a potem, jeżeli Sevilla da nam to szczęście, Busi, który karnego ewidentnie przestrzeli.

0

Zupka_FCB

Chyba żartujesz!?

Bojan nieskromny?

On jest najpokorniejszym zawodnikiem w całej naszej drużynie ( oprócz chorobliwie nieśmiałego Iniesty ). Już od kilku lat jest w pierwszej drużynie jako piąte zapasowe koło. Ale nigdy, przenigdy nie powiedział że należy mu się więcej minut. Zawsze pokorny, mówi o tym jak wielką pracę musi wykonać aby chociaż zobaczyć poziom kolegów z drużyny. A drużynie jest potrzebny. Oj jest. Pokazał pod koniec sezonu, jego bramki ( zaraz, to nie Ibrahimovic żeby tylko bramki ) i cała gra były bardzo ważne. Jestem pewien że to kwestia 2-3 może 4 lat, gdy stanie się podstawowym środkowym napastnikiem Barcy.

0

kub@18

Tego i jeszcze 6 Pucharów Mistrzów:)

0

Według mnie defenswyny pomocnik musi siać grozę. Mieć 2 metry wzrostu, 30 cm w bicepsie, szorstki, a nawet twardy charakter. Musi być nieustępliwy i trochę, ale nie za bardzo, agresywny, dobrze wyprowadzać piłkę, i nie podejmować ryzyka gdy wie że może wyjść groźna kontra. No i jak ktoś go szarpnie, to nie może udawać Włocha i turlać się po boisku, krzyczeć że już mu jaja odpadły, tylko wstać i oddać (niekoniecznie w sensie przywalić).

Ile z tych cech ma Busquets?

0

Zdjęcie Guardioli mówi wszystko:

''O k****, co ja zrobiłem!''

0

Na Camp Nou Alvarez ustawi autobus. Nie będzie to autobus klasy Mourinho, ale dobry europejski na pewno. A ostatniego gola przy takiej taktyce zdobył nasz napast... - ups, tak, sędzie zauważył rękę widmo u Toure - stoper. Jak nie trafimy do 60 minuty pierwszego gola to puchar zostaje na Ramon Sanchez Pizjuan.

0

ronaldinho 80

Z tym Pedro to zawsze jest problem w takich dyskusjach xD (skurczybyk no...)

Nie, no co ty. Dos Santos poradzi sobie z Athletic Bilbao? Niemożliwe żeby rok w rok jakiś talent klasy europejskiej wychodził z naszej szkółki. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

0

kawus27

Są takie drużyny w Europie i na świecie ( Manchester United, Liverpool, Real Madryt, Inter Mediolan ) które zawsze, zawsze, zawsze z początkiem nowego sezonu mówią że chcą i mają duże szanse na mistrzostwo kraju, puchar, superpuchar, ligę mistrzów i superpuchar europy. To jest ich DNA. Zwycięstwo. A Barcelona chyba do tych klubów należy.

0

TAK! Brawo Guardiola! Geniusz! Czysta esencja inteligencji!

Nie potrzebujemy pomocnika normalnej klasy? Co wy, przecież mamy AŻ 4 na 3 pozycje. Zbytek luksusu. Mecz trwa 5 minut i wyłączamy opcję 'kontuzje'. Ewentualnie resetujemy Play'a.

Według mnie wystarczy jedna dłuższa kontuzja i leżymy i kwiczymy. Jedna. Busquets. Już wyobrażam sobie Dos Santosa na DM'ie w meczu np. przeciwko Athletic Bilbao grającemu twardy football. Albo Keitę.

Wszyscy za bardzo wierzą w szkółkę. Taka generacja piłkarzy jak Messi, Xavi, Inietsa, Puyol wychodzi raz na 100 lat. Ale tak, każdy robi z Dos Santosa Xavi'ego.

0

Kamil9040 masz sporo racji. Taktyk z niego żaden, za to motywator klasy światowej. Nazywanie go jednym z najlepszych na świecie to spora przesada. Trenuje dopiero 3 sezon, dla mnie przy Mourinho ( którego nienawidzę ) jest nikim. Ale z drugiej strony nie jest też ostatnią fujarą. Miał takich graczy jakich miał, dokonał raczej złych zmian. Niepotrzebnie zostawił na boisku młodzików a ściągał weteranów. Ibrahimovic powinien grać do końca - wreszcie był produktywny w meczu o stawkę. Adriano powinien wejść wcześniej, i nie za Milito ale Gomeza.

Dla mnie Guardiola zawinił może w 10-15%. Reszta to przede wszystkim te niefortunne mecze reprezentacji i brak treningów.

0

Jestem pewnie monotematyczny ale gdyby Toure częściej dostawał szanse na grę w zeszłym sezonie i udało by się go zachować w klubie to wynik meczu byłby zdecydowanie inny. Jestem tego pewien po obejrzeniu jego wczorajszej gry na White Hart Lane.

0

Powtórka z San Siro?

Szkoda by było.

0

Ech wy romantycy xD

0

2:2 i jest cudnie. Ale boję się że przez komplikacje z bramkarzem przegramy.

0

lukininho wydaje mi się że z tym zębem to nie taka prosta sprawa. Kiedy się to ogląda na zbliżeniach w cyfrze, to wygląda jakby ten ząb urósł mu kiedy jeszcze stary, mleczny nie chciał wypaść. Czyli (chyba?) urósł nad nim (starym). I teraz nie może zejść do poziomu innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?