0

Nie no zarąbiście - strzelić gola koreańcom. Musicie przyznać że to wielkie wyzwanie dla kogoś kto ma zarabiać 12 mln euro za rok gry!

0

Kto obstawia że Ibra zawali kolejny mecz?

0

To oczywiste że jakby przyjechał do Polski np. do Warszawy to każdy by chciał żeby grał. Ale to nie oznacza ze musi grać! W kontrakcie jest klauzula, odnosząca się do ewentualnego nie pojawienia się gracza na meczu. Jest ustalona suma i tyle. I tak jest to pewnie maluteńka suma w porównaniu do całej kasy za tourne. Jak dla mnie, jeśli jest zmęczony, to powinien nie grać.

0

Tak jest brawo! I nie wmawiajcie mi że Toure nie chciał się motywować, ani pracować tylko do razu chciał być w pierwszym składzie. Jak Keita gra beznadziejnie to Guardiola jest wniebowzięty pracą i wielkimi umiejętnościami. Jak Toure grał średnio to zaczynał się cały spektakl pod tytułem ''Guardiola widzi misię''

I szkoda, zaiste szkoda że Manchester City nie zagra w LM. Co ja bym dał żeby wreszcie świat dowiedział się jak beznadziejnie Guardiola planuje transfery.

Jak patrzę na kwadratowe zwody tymi kościstymi nóżkami Sergio to mi się chce płakać.

0

I niech ucieka jak najdalej od stolicy Katalonii!

0

TAK!

0

No to go przynajmniej uszanuj i nie nazywaj ''starym prykiem'' bo swoje dla Barcy zrobił.

0

Czytaj Ruben de la Red

0

Aha czyli Puyola za dwa lata też sprzedasz? Xaviego za rok? Najlepiej za 10 mln.

0

Kamil gdybyś raczył pamiętać mecze kilka ( 3 - 4 ) sezonów temu to na pewno byś sobie przypomniał, że gdy nieraz praktycznie cała nasza obrona była do dupy to tylko On jeden trzymał poziom. Marquez potrafi zagrać świetnie, w tym sezonie wyszło tak a nie inaczej - nie maił dużo szans. Ale jestem pewien że gdyby ( nie daj Boże ) Pique doznał poważnej kontuzji i Marquez grałby cały sezon to pokazał by swój poziom.

0

Palencię? Może Valencię...

0

Messi w domowej będzie wyglądał świetnie.

0

Syzbowiec

TO GUARDIOLA

0

Wkurzyłem się. Sory za wulgaryzmy.

0

Napiszę więcej - pod względem umiejętności wynajdowania zawodników też Guardiola jest mistrzem! Czygryński - obrońca sezonu! Każdy kontakt z piłką ( czytaj - mecze z Teneryfe i Sevillą ) powodują palpitację serca i 2 zawały. 22 mln - tyle co Alves i Toure - BRAWO! Keita - KOLEJNE BRAWA. Dwa dobre mecze i kolejne drewno w składzie - do tego ZAJE.....E faworyzowane, każdy mecz rozpoczyna się od ustawienia Keity. Za rok sprowadzi Zbycha spod Monopolowego i powie, że to piłkarskie objawienie! Oby tak dalej!

0

Jeżeli to prawda to -

K..WA!

NIE!

Guardiola po raz kolejny pokazuje że jest jeszcze raczkującym trenerem! I to jeszcze po tym co Toure pokazał w ostatnim meczu. Najlepszy defensywny pomocnik na świecie - a on ''jaśnie trener'' promuje i wyciąga na siłę jakiegoś Busquetsa. To wkurzające - cały świat widzi jakim genialnym graczem jest Toure - tylko nie drużyna która go ma!

Tak samo drugi - Txiki czy jak mu tam - ''Keita gra wspaniale, Busquets też'' cytuję. Geniusze światowego footbalu!

Brawo! Oby tak dalej! Sprzedajcie też Messiego - przecież Jeffren jest lepszy! Tak! I jeszcze Inieste za Cesca! ...

...

0

To jest jedyny piłkarz, któremu dobrze życzę w Interze (no, może jeszcze braciszkowi Milito). Eto'o to była jakość, to był styl, to były za każdym razem zęby na boisku. Ibrahimović... Jakość jest, styl nie ten, a o zębach to nie ma co mówić.

0

Musze przyznać że Maxwell nie był moim wymarzonym zmiennikiem dla Abidala. Ale teraz muszę mu to przyznać - w momencie próby, gdy Abidal wypadł praktycznie na 1/3 sezonu, nie zawiódł.Miał lepsze i gorsze mecze, ale pewien standard zawsze reprezentował. Niech wraca szybko do zdrowia... i zagra z Danim na skrzydłach na Mundialu:)

0

Na tym polega sport - jeden chce żeby drugi przegrał. Jak drugi przegra, to pierwszy będzie o jedno miejsce wyżej. Ale sport polega też na tym, żeby tego nie okazywać.

0

HAHA xD dobry ten Clear.....

0

Panowie Ligą Mistrzów się nie przejmujcie!

Od zeszłego roku bez przerwy słyszę od mediolańskiego brata ciotecznego jaki to był straszny szwindel z Chelsea. I co by nie mówić - jeden karny Chelsea należał się jak byk.

Ale od środy mogę spokojnie mu gratulować tego samego. Bo czy brzuch to ręka? Raczej nie. JA mam spokój, ON ma spokój. Bilans za zero.

0

Zaraz, ja też chcę żeby ktoś napisał że jestem pseudo-kibicem i sezonowcem :D

Najpierw nieco przypomnienia - wiem że to lekkie chamstwo cytować samego siebie ale tym razem to konieczność.

''Jeżeli Guardiola znowu zacznie te swoje ''wizje ustawień'' to mecz będzie przegrany. Messi MA GRAĆ NA PRAWYM SKRZYDLE, tam jest wielki - a TEN [ o to słowo się pokłóciłem z jednym z kibiców, więc je ocenzuruję ] ukochany trener każe mu grać w pomocy. Z Messi'ego taki pomocnik jak z Alvesa wykonawca dośrodkowań.''

Messi miał błysnąć, Messi miał znowu zstąpić na ziemię jako Bóg Footbalu, Messi miał się znowu pokazać. Nie pokazał się. Nie zstąpił. Nie błysnął. A czemu?... Bez formy? A może nie ten dzień? A może dobrze kryty? ... I tak uważam że jeden strzał w światło braki (sic!) i jedno genialne dośrodkowanie do Bojana to za mało. I jeżeli taką skuteczność prezentuje odkąd jest ustawiony w linii pomocy- to ja się pytam - po co tam jest ustawiany? Co tam - zaraz o mnie ktoś pomyśli - nie jesteś Cule tylko Ciule i się nie znasz.

Spoko. W końcu najlepszy piłkarz świata może grać na każdej pozycji. Niech Guardiola rozważy ustawienie Messiego na bramce.

''Kolejna sprawa - Keita. Ile razy wczoraj [ w pierwszym meczu ] dobrze podał? Raz czy dwa?! Reszta to genialne straty albo symulowanie. Śmiech na sali.''

To samo w drugim meczu. Pierwsze trzy najazdy kamery, wyjście z szatni, hymn dwa wejścia w pole i ... nie widziałem Keity do końca meczu.

''Zadaję sobie pytanie - DLACZEGO KAŻDY UWAŻA ŻE BARCELONA BĘDZIE BEZ PRZERWY WYGRYWAĆ, że nigdy nikt jej nie pokona?! Słowa mojego ojca po wczorajszym - eee, nie ma się co martwić i tak wygrają 4 - 0. A co jak nie? Jak Messi znowu zacznie grać padake, Xavi będzie kryty i bez pomysłu, Ibrahimovic będzie stał w miejscu i liczył na cud Boży? Przypominam INIESTA JUŻ NAM NIE POMOŻE ...''

Ibrahimović - dać mu drugą szansę? Każdy na nią zasługuje - o ile tylko się stara. Wyprowadzilibyście mordercę z więzienia na ładne oczy? Przecież według niektórych Zlatan jest całkiem niezły - ba, nawet ja tak twierdzę - ale co z tego jeżeli stoi i liczy na ''cud Boży''?!

I jeszcze jedno. Ja też jestem zdania że ręki absolutnie nie było. Z 2 metrów, przy brzuchu, nie zmieniła istotnie toru lotu piłki - najwyżej odskoczyłaby 2 cm dalej. Bramka prawidłowa.

Ale od kiedy DO CHOLERY Barcelona musi liczyć na sędziego? Gdybyśmy zagrali chociaż na 80% swoich możliwości nie musielibyśmy patrzeć na sędziego. Byłoby już 3:0. Ale my zamiast podawać piłkę do przodu graliśmy wszerz. Zero pomysłu. I nie mówcie że nie da się zniszczyć Catanacio - jeżeli środkowy obrońca strzela gola, to gracz pokroju Ibrahimovica też może to zrobić. Jeżeli tylko on i drużyna ma pomysł, taktykę i chęć. Wczoraj zabrakło pierwszych dwóch.

A teraz wrzucajcie mi ile wlezie.

0

Nie ważne co się stanie jutro - i tak Barcelona będzie najlepsza.

Nie ważne jak zagrają jutro - i tak to oni grają football z ''innej galaktyki''.

0

W meczu z Realem to się sprawdziło - dużo groźnych sytuacji ( jak na takiego rywala ), szczególnie w drugiej połowie. Ale w meczu z Interem to kompletnie nie wypaliło. Messi był kompletnie niewidoczny. Kiedy już dostawał piłkę w środku pola to musiałby przedryblować 6-7 zawodników żeby być sam na sam. A dlaczego? Bo grał cały mecz w środku pola. Ustawienie go na szpicy też ma swoje istotne wady, ale już to by było lepsze od robienia z niego fałszywego pomocnika.

0

Jayjay - uważasz że Messi zagrał świetne spotkanie? B.dobre? Dobre? A może chociaż na plus?

Zdobył bramkę w kluczowym momencie?

Starać się starał - tym się różni od Ibrahimovica. Ale granie w pomocy ewidentnie mu nie wychodzi. A to nawet sześcioletni chłopiec zobaczy.

0

Ja tam jestem pesymistą.

Jeżeli Guardiola znowu zacznie te swoje ''wizje ustawień'' to mecz będzie przegrany. Messi MA GRAĆ NA PRAWYM SKRZYDLE, tam jest wielki - a TEN CYMBAŁ ( wiem wiem, zaraz dostane bana ) każe mu grać w pomocy. Z Messi'ego taki pomocnik jak z Alvesa wykonawca dośrodkowań. Kolejna sprawa - Keita. Ile razy wczoraj dobrze podał? Raz czy dwa?! Reszta to genialne straty albo symulowanie. Śmiech na sali. Zadaję sobie pytanie - DLACZEGO KAŻDY UWAŻA ŻE BARCELONA BĘDZIE BEZ PRZERWY WYGRYWAĆ, że nigdy nikt jej nie pokona?! Słowa mojego ojca po wczorajszym - eee, nie ma się co martwić i tak wygrają 4 - 0. A co jak nie? Jak Messi znowu zacznie grać padake, Xavi będzie kryty i bez pomysłu, Ibrahimovic będzie stał w miejscu i liczył na cud Boży? Przypominam INIESTA JUŻ NAM NIE POMOŻE ...

Wierzę, ale tylko jeżeli coś ma rację bytu. Niech Guardiola nie myśli że wygramy z palcem w nosie i Messim na obronie i Alvesem na ataku.

A i jeszcze jedno, pomimo zdobycia sześciu pucharów w jednym sezonie to Guardiola jeszcze jest takim małym pikusiem w porównaniu do boskiego Mourinho czy Fergusona.

Tyle -

0

Panowie, ja za tę kasę wygrałbym Champions League nawet Legią Tarasiuki. Za 300 mln euro można kupić każdego - nawet, zaraz niech policzę.... ( 4 mecze rund kwalifikacyjnych + 6 w grupie + 8 w turniejowej fazie no i na zapas jeszcze 2 ) 20 ..... sędziów piłkarskich. Wypada 15 mln euro na każdego... Wystarczy że pare razy gwizdnie w polu karnym przeciwnika, nie uzna bramki - takie duperele:D

0

O!

Dziękuję redakcjo:)

0

Eto-Bojan-Messi poruszyłeś bardzo ciekawy temat! Nie zastanawiałem się nad tym, ale rzeczywiście przydałby się jakiś czarny akcent,.. przecież jesteśmy polakami.

0

Błąd błędu - oceny za mecz z Arsenalem owszem są, ale tylko za mecz na The Emirates. Opisy za Bilbao i rewanż jeszcze się nie ukazały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?