Ciekawe co bedzie jak przyjdzie Neymar? czy tez Fabregas bedzie blokowal mu pozycje... Widac teraz jak bardzo byl potrzebny transfer Fabsa, ktory przesunal Inieste na skrzydlo, a dla Thiago z koleji miej minut... Dla mnie miejsce Iniesty jest na srodku pomocy wraz z Xavim, a skrzydla to szybcy napastnicy.
Etoo9 dokladnie takie same mam zdanie co do wyjsciowej jedenastki, ale zapewne Hleba nie ujrzymy ;/ Marquez raczej na 100 zastapi Pique bo w meczu z Baayernem nie zagra
jak go zwolnia to bede mial taki ubaw , ze sie chyba posikam. Barcelona jest o klase lepsza i dlatego wygrala. Kompleks Realu Messi, Xavi, Iniesta :) w sumie nie dziwie sie.
Komentarze
0
Ciekawe co bedzie jak przyjdzie Neymar? czy tez Fabregas bedzie blokowal mu pozycje... Widac teraz jak bardzo byl potrzebny transfer Fabsa, ktory przesunal Inieste na skrzydlo, a dla Thiago z koleji miej minut... Dla mnie miejsce Iniesty jest na srodku pomocy wraz z Xavim, a skrzydla to szybcy napastnicy.
0
gdzie Eto'o? gdzie Eto'o,? gdzie Eto'oooooooooooo?
0
jedyny Polski bramkarz , który u szczytu kariery w ostatnich latach nadawał sie na bramke do Barcy to był Artur Boruc.
0
i znowu Bojan nie powolany, drazni mnie to juz
0
albo byle co np dlugopisem sprawdzcie :D
0
Kocham Barcelonke jestem nawalony ale ja kocham teraz juz tylko po3 korona . Kocham Kocham Kocham . Mistrz mistrz Barca M
0
mnie motywuje np. PC Park Klatka :D
0
Etoo9 dokladnie takie same mam zdanie co do wyjsciowej jedenastki, ale zapewne Hleba nie ujrzymy ;/ Marquez raczej na 100 zastapi Pique bo w meczu z Baayernem nie zagra
0
jak go zwolnia to bede mial taki ubaw , ze sie chyba posikam. Barcelona jest o klase lepsza i dlatego wygrala. Kompleks Realu Messi, Xavi, Iniesta :) w sumie nie dziwie sie.
0
sprzedac im Eto'o za 30mln euro i kupic Benzeme za 50. tylko pierw sprzedac Samuela