NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co bedzie jak przyjdzie Neymar? czy tez Fabregas bedzie blokowal mu pozycje... Widac teraz jak bardzo byl potrzebny transfer Fabsa, ktory przesunal Inieste na skrzydlo, a dla Thiago z koleji miej minut... Dla mnie miejsce Iniesty jest na srodku pomocy wraz z Xavim, a skrzydla to szybcy napastnicy.
0
gdzie Eto'o? gdzie Eto'o,? gdzie Eto'oooooooooooo?
0
jedyny Polski bramkarz , który u szczytu kariery w ostatnich latach nadawał sie na bramke do Barcy to był Artur Boruc.
0
i znowu Bojan nie powolany, drazni mnie to juz
0
albo byle co np dlugopisem sprawdzcie :D
0
tez myslalem ze sedzia zabral nam 3 bramki( bo trzeba dodac ze przy jednej bramce powinien puscic gre a odgwizdal spalonego)
A TERAZ obczajcie to zdjecie ze spalonym. Ja wrzucilem do Painta dalem prosta linnie i widac ze Fabregas jest na ewidentnym spalonym.
0
to wlasnie nie przez Ronaldinho, a dzieki Rivaldo pokochalem ten klub.
0
szmatławiec marca robi tylko niepotrzebne zamieszanie. Na miejscu Messiego bym nie odebral tej nagrody, dodajac ze Marca to syf. Tylko, ze to nie w stylu Messiego ;/ a szkoda, bo do tej sytuacji pasowalo by jak ulał
0
skoro to fejk to redaktorzy powinni czasem zaczerpnac szerszych zrodel , a nie ludziom robic smietnik w glowie. Jesli fejk to prosze to usunac Łukaszu
0
typowy hejter, tylko akurat jemu takich glupot nie wypada wypowiadac. Widocznie zbyt plytki jego mozg, a szkoda bo gdyby mial rozwinieta mozgownice to mozliwe ze bylby bardziej szanowany. Po jego wypowiedziach smiem twierdzic ze jego intelekt zatrzymal sie w wieku nastolatka.
0
PanSprawiedy na co ty narzekasz? myslisz ze na stronie Barcy nie byloby ludzi ktorzy cieszyliby sie z kontuzji Ronaldo? takich ludzi znajdziesz wszedzie i na stronie Barcy. Niestety sa dzieci , ktore jeszcze nie maja rozwinietego mozgu i sa dorosli z niesprawnym umyslem.
To nie jest tak ze tylko na stronie Realu sa tacy kibice, naszemu klubowi tez kibicuja imbecyle.
0
jak to dobrze ze Barca ma tak swietnych wychowankow. Nic tylko patrzec na kopie podstawowych graczy. Licze dzis na Thiago i Rafinhe bo to on jak dla mnie jest wiele lepszym graczem niz Tello
0
chociaz marzy mi sie taka perelka jak Eto'o. Kto wie moze kiedys Messi powedruje spowrotem na prawe skrzydlo , a zawita do nas ktos podobny do Kamerunczyka.
0
jak tu wspomnial ktos nizej na zmiany hokejowe jak najbardziej, ale to nie ta dyscyplina. Od czasow Pepa na ataku adaptuja sie jedynie uniwersalni napastnicy, a to skrzydlo , a to falszywa 9. Byl poruszony juz temat Falcao i Tito mowil, ze musialby zmienic taktyke. Llorente Larssonem nie bedzie i cos czuje , ze dluzo czasu minie aby ktos taki sie pojawil. Gramy falszywa 9, ktora jest Messi, tak wiec nic tylko snajper ala skrzydlowy potrzebny. Villa jak i Alexis na tej pozycji nie graja tego co zapewne gralby za jakis czas Neymar i to wlasnie tego pilkarza widze jako odciazajacego Messiego.
0
barca-fan- w tym zestawieniu uefy jest tylko 2 lewych bocznych obroncow i 2 prawych bocznych obroncow. Wstawilbys obiektywnie Piszczka w miejsce Ramosa i Lahma? bo wlasnie Ramos zostal podklejony jako boczny
0
a jako Patriota i tak ulokuje i Kube i Lewandowskiego :D
Casillas* :)
0
obiektywnie patrzac na poprzedni sezon to stawiam na 3-5-2 i wyglada to tak: Bramka: Cassilas, Obrona: Kompany, Mascherano, Sergio Ramos, Pomoc: (od lewej) Iniesta, Pirlo, Yaya Toure(def) , Xavi, David Silva, Atak: Ronaldo, Messi.
Najbardziej szkoda ominiętych atakujacych: Falcao, Ibrahimovic, Van Persie, Drogba, ale za to w calej jedenastce znalezli sie Pirlo, ktory mial kapitalny poprzedni sezon, oraz Davild Silva i Yaya Toure , ktorzy byli sila napedowa poprzedniego sezonu w City
0
Piszecie komentarze a nie zauwazyliscie bledu... Barca w sozonie 2010/11 zdobyla 52pkt ale w 19 meczach, a nie 18.
Jesli w 18 meczach tyle by miala uzbieranych to moglibysmy tylko wyrownac ten rekord
0
Nie wiem czemu ale nie widzialem tego linku na tej stronie.Nie bylo? Widac jaka technike maja pilkarze Barcelony.
0
za duzo piw *Pique . Ogladamy
0
Puyol, Pigue, w koncu :)
0
Michael Reiziger - od razu przypomniala mi sie jego twarz :) szkoda ze ulubieniec nie zagra czyli Kluivert :(
0
fajny news, tak samo jak moj komentarz. zbedne pierd....
0
ale tu wiekoszosc chrzani glupoty. Skad wy mozecie wiedziec jak Neymar poradzilby sobie w Barcelonie? macie beznadziejne podejscie. Z waszego podejscia lepiej wziasc zawodnika co mniej sie wyroznia od Neymara, pewnie predzej sobie poradzii...'Kto nie ryzykuje ten przegrywa'
0
Progressive, patrz tez na to, ze Rayo Vallecano gra u siebie, gdzie w 4 meczach stralili 3 bramki.
0
0
wczoraj pokazalismy jak sie wchodzi z pilka do bramki.
0
Ibrze daleko do Cristiano, a jeszcze dalej do Messiego. Taka prawda
0
TheLeoMessi, Messi w tym meczu zagral podobnie do Inzaghiego, czyli caly mecz tak jakby poza meczem,a strzelajacy bramki. Fakt strzelil 2 bramki, za to jest rozliczany, ale od Leo wiecej sie oczekuje. Jak dla mnie zasluzona nota, ze wzgledu na to, ze stac go na wiecej
0
juz raz Adriano grajacego na prawej obronie widzialem, gdzie mogl grac obeznany na tej pozycji Montoya. Mam nadzieje ze tym razem Tito nie popelni podobnego bledu i nie postawi gracza doswiadczonego meczowo , a postawi na doswiadczonego na swojej pozycji. Srodek: Mascherano - Bartra