NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
takie samo zdanie mam jak Looky . Mam nadzieje , ze teraz trafimy na Porto a z jednym z faworytow (Manu, Liverpool) zagramy w połfnale i finale.
tylko kurde najwazniejsza jest Liga wiadomo real mecz co 7dni a nie znioslbym gdyby znow ten farciarski real zalosnym stylem wygral Lige.
0
mnie motywuje np. PC Park Klatka :D
0
i teraz real skupi sie tylko na lidze. Oby nie skonczylo sie tak jak w poprzednim roku chodz po takiej porazce moze byc lekki spadek mam nadzieje
0
najbardziej by mnie wnerwilo gdyby znow ten real farciarski wygral lige. ble wypluc. do roboty chlopaki. teraz troche latwiejsze mecze beda w lidze lecz napiety terminarz
0
Oby Franck Ribery byl numerem jeden na liscie zyczen inaczej bedzie ciezko.
0
rozbawil mnie Van Gaal :) Niszczyciel talentow , dziura w obronie wlasnie takiego go zapamietalem.
0
"Nie zgodził się jednak z deklaracjami trenera Realu, Juande Ramosa, który powiedział, że skład Barcelony 2008/09 to najsilniejszy skład w historii klubu. "Dzisiaj nie możemy uważać się za najlepszą Barcelonę w historii. Niczego wielkiego nie dokonaliśmy, nie zdobyliśmy żadnego tytułu".
Brawo Sergio.
0
nowy kontrakt dla niego chce widzieć
0
Looky mądrze napisał :)
0
takie tam pierdoly
0
rdam podoba mi sie twoja koncepcja. Dalej to bym za Xaviego dal Ballacka za Eto'o moze byc Owen za Henrego Cannavaro i git. Wedlug mnie trzeba cos zmienic po sezonie bo drugi tak dobry nie bedzie
0
pablinho XVII moze drzewka porob?
smieszne te wasze komentarze ostatnio.
a rozumiem chcecie Eto'o i Henrego miec w jednej lini ataku no ta bym zapomnial.
tylko zapomnieliscie z czego Barca slynie !
0
o to biore sie za sciaganie. :)
nene, golazo czemu nie robicie juz kompilacji :(? tak swietnie wam wychodzily ze az tesknie za nowymi
np jakas o Ronim , Deco wiecie taka pamiatka :)
0
nie placz
0
bez Messiego by pewnie nie wygrali
0
mnie najbardziej w ostatnim sezonie wnerwialo te wycofywanie pilki Xaviego do obroncow. teraz widze ze w tym sezonie bedzie inaczej . Xavi ofensywny. Messi , Xavi Eto'o + Alves nasza sila. tak pozatym wydaje mi sie ze LM i liga nasza
0
R10 to R10 i takiego zapamietam :)
0
no to sobie meczu nie obejrze. nie bede ogladam w necie wole wyjsc pograc w pileczke. brawo polska telewizja
0
Nie! kiedys ogladalem film francuski, nie pamietama nazwy. Chodzilo w nim o to ze pies zamienil sie w człowieka i gral w gałe. Capel wlasnie mi sie kojarzy z tym filmem. Te bieganie do przodu na pale gapiąc sie na pilke.
Mamy Messiego ktory dlugo trzyma pilke przy nodze i dlatego nie widze sensu zeby po drugiej stronie był taki zawodnik. nie widze go w Barcelonie. wedlug mnie powinien byc tam pilkarz ktory potrafi b.dobrze dosrodkowac, zagrac z klepki.
0
"i Twój host? a co to ? bo sie nie znam xD
0
http://www.justin.tv/psn_1
0
7 dla Bojana 11 dla Alvesa i byl by majonez Milito moglby miec 12 ^^ zreszta to tylko numerki
0
Podoba mi sie to, ze ciagle mowia o przyszlym meczu eliminacyjnym. 1-2 lata temu, to by byly takie komentarze, ale gora 1 dzien przed meczem. Widac mobilizacje i determinacje zawodnikow, sztabu itp. BRAWO
Wydaje mi sie, ze z takim nastawieniem bedzie pogrom w eliminacjach LM.