0

takie samo zdanie mam jak Looky . Mam nadzieje , ze teraz trafimy na Porto a z jednym z faworytow (Manu, Liverpool) zagramy w połfnale i finale.

tylko kurde najwazniejsza jest Liga wiadomo real mecz co 7dni a nie znioslbym gdyby znow ten farciarski real zalosnym stylem wygral Lige.

0

mnie motywuje np. PC Park Klatka :D

0

i teraz real skupi sie tylko na lidze. Oby nie skonczylo sie tak jak w poprzednim roku chodz po takiej porazce moze byc lekki spadek mam nadzieje

0

najbardziej by mnie wnerwilo gdyby znow ten real farciarski wygral lige. ble wypluc. do roboty chlopaki. teraz troche latwiejsze mecze beda w lidze lecz napiety terminarz

0

Oby Franck Ribery byl numerem jeden na liscie zyczen inaczej bedzie ciezko.

0

rozbawil mnie Van Gaal :) Niszczyciel talentow , dziura w obronie wlasnie takiego go zapamietalem.

0

"Nie zgodził się jednak z deklaracjami trenera Realu, Juande Ramosa, który powiedział, że skład Barcelony 2008/09 to najsilniejszy skład w historii klubu. "Dzisiaj nie możemy uważać się za najlepszą Barcelonę w historii. Niczego wielkiego nie dokonaliśmy, nie zdobyliśmy żadnego tytułu".

Brawo Sergio.

0

nowy kontrakt dla niego chce widzieć

0

Looky mądrze napisał :)

0

takie tam pierdoly

0

rdam podoba mi sie twoja koncepcja. Dalej to bym za Xaviego dal Ballacka za Eto'o moze byc Owen za Henrego Cannavaro i git. Wedlug mnie trzeba cos zmienic po sezonie bo drugi tak dobry nie bedzie

0

pablinho XVII moze drzewka porob?

smieszne te wasze komentarze ostatnio.

a rozumiem chcecie Eto'o i Henrego miec w jednej lini ataku no ta bym zapomnial.

tylko zapomnieliscie z czego Barca slynie !

0

o to biore sie za sciaganie. :)

nene, golazo czemu nie robicie juz kompilacji :(? tak swietnie wam wychodzily ze az tesknie za nowymi

np jakas o Ronim , Deco wiecie taka pamiatka :)

0

nie placz

0

bez Messiego by pewnie nie wygrali

0

mnie najbardziej w ostatnim sezonie wnerwialo te wycofywanie pilki Xaviego do obroncow. teraz widze ze w tym sezonie bedzie inaczej . Xavi ofensywny. Messi , Xavi Eto'o + Alves nasza sila. tak pozatym wydaje mi sie ze LM i liga nasza

0

R10 to R10 i takiego zapamietam :)

0

no to sobie meczu nie obejrze. nie bede ogladam w necie wole wyjsc pograc w pileczke. brawo polska telewizja

0

Nie! kiedys ogladalem film francuski, nie pamietama nazwy. Chodzilo w nim o to ze pies zamienil sie w człowieka i gral w gałe. Capel wlasnie mi sie kojarzy z tym filmem. Te bieganie do przodu na pale gapiąc sie na pilke.

Mamy Messiego ktory dlugo trzyma pilke przy nodze i dlatego nie widze sensu zeby po drugiej stronie był taki zawodnik. nie widze go w Barcelonie. wedlug mnie powinien byc tam pilkarz ktory potrafi b.dobrze dosrodkowac, zagrac z klepki.

0

"i Twój host? a co to ? bo sie nie znam xD

0

0

7 dla Bojana 11 dla Alvesa i byl by majonez Milito moglby miec 12 ^^ zreszta to tylko numerki

0

Podoba mi sie to, ze ciagle mowia o przyszlym meczu eliminacyjnym. 1-2 lata temu, to by byly takie komentarze, ale gora 1 dzien przed meczem. Widac mobilizacje i determinacje zawodnikow, sztabu itp. BRAWO

Wydaje mi sie, ze z takim nastawieniem bedzie pogrom w eliminacjach LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?