0

jestem jak najbardziej za

0

szkoda ze Man City nie jest wyzej w rankingu jak w lidze angielskiej . Miejsce Manchester United na rowni z Barcelona jest sensowne bo wygrali miedzyinnymi KluboweMŚ. a Real xD

0

hehe jeszcze przed finalem Eto'o byl do wymiany :)

ja jestem za tym by przedłuzyc z nim kontrakt do 2011-12 roku mimo , ze z Barca osiagnal juz wszystko. Dorzucic do trio Francka i bedzie git tam z przodu ^^

0

widać, ze wszyscy darzą Sylwa sympatia :) prawidlowo

swietny zawodnik

Sylvinho , Larsson - najlepsi rezerwowi ostatnich lat

szacun dla nich

0

czekamy na transfery :)

0

ta moze jeszcze szczelą Raiziher , Bogarde i Kristanwal

0

Ten kto uważa , że Rijkaard jest słabym trenerem i jednocześnie nie docenia jego moge z czystym sumieniem nazwac sezonowcem!

Według mnie sprawa jest jasna zaczeli kibicowac Barcelonie w sezonie kiedy ta wygrala LM potem jak wiemy nie szlo najlepiej Ryjkowi.

Ja jestem zajebiscie wdzieczny Rijkaardowi jak i Laporcie , ze wyciagneli Barce z duzego dolka. To wlasnie w gownej mierze dzieki nim Barcelona wrocila do czolowki i zaczela zachwycac. Rijkaard w pierwszym sezonie(pol sezonie) z 12 miejsca w tabeli wyprowadzil ja bodajze w ciagu 19meczy na 2. Nastepny rok rewolucja w skladzie i pierwsze miejsce( to byl kluczowy moment). Teraz Guardiola kontynuje prace włozona i projekt tych dwoch panow. Nigdy nie zapomne co Ci dwaj wielcy panowie zrobili dla tego klubu. Visca el Rijkaard , Visca el Laporta

0

uwielbiam tego piłkarza :) jestem przekonany , ze jak wyjdzie na boisko da z siebie wszystko.

0

oczywiscie * Rooney. Moje zdanie jest takie , ze Sylvinho sam rady nie da z Krystyna. Pomoc ze strony Keity moze byc kluczowa.

Juz nie moge sie doczekac :)

0

Sylvinho jesli zagra musi miec koniecznie wsparcie inaczej zle to widze. Evra i Ronney zajma sie Messim , Vidic- Eto'o, Ferdinand z O'Shea- Henry.

U nas sytuacja w obronie jest skomplikowna. Jednak na Busquetsa bym nie postawil na defensywnego wiec wypada lewa obrona na Sylwka.

Sylvinho Toure Pique Puyol a Keita bedzie pomagał Sylwkowi(tak mi sie wydaje).

Keita Toure Pique Puyol i na def. Sergio wydaje sie zbyt ryzykowne.

Moze to bedzie mecz zycia Sylvinho kto wie? jedno jest pewne ten mecz nie ma faworyta

0

Zientas zmieniles krytyke z Valdesa na Eto'o? ja rozumiem, ze Kamerunczyk nie jest w formie ale musicie to pisac pod kazdym newsem? to samo bylo z Valdesem , a teraz co jakos cicho?

0

Busquets on mnie nie zachwyca :( ale zobaczymy

0

robokochambarce najlepiej zrob tak : wlaczasz dekoder cyfy wchodzisz w menu/ instalacja/ wyszukiwanie kanalow i zmieniasz tam czestotliwosc z (u mnie10713) na 11623 potem wychodzisz back x2 i masz ten kanal.

U mnie na kanale 341 cyfry jest jakis RTS wiec najlepiej zrobic tak jak podalem

0

Wlasnie pamietam, ze ogladalem kiedys na cyfrze Copa America na Abu Dhabi Sports 1 tylko zapomnialem namiary.

Dziękówa pershing.

0

no więc bardzo dobry artykuł. Oby więcej takich w twoim wykonaniu :) Dzięki za poświęcenie czasu tej wspaniałej stronie ^^

0

Mizerek skad masz takie info o Abidalu? czyzbys byl przy tej sytuacji?

0

w sumie moze i lepiej ze dzis nie wygrali. Troche juz mnie zaczyna denerwowac Pep z tymi zmianami :/

0

a kto by nie chcial?;p

0

tez 20

0

toomasz trafna uwaga :) czyli wystarczy jeden mecz 8 goli i pobite dwa rekordy a nawet wiecej :D dawac z Villareal. xD

0

nie wiadomo czy Henry zdąrzy :/ oby

0

Trudno sie nie zgodzić. Tylko nie pasuje mi tu ta ręka Eto'o, za takie cos według mnie nie powinno być mowy o karnym.

0

Forca1899 wejdź na strone multikina tam będziesz miał mapke. Dużo tego nie jest ale być może będzie ci pasowało. Ja zamierzam w Warszawie- Złote tarasy :)

0

jak dożyje to ten finał obejrze w multikinie. Myśle, że też poczuje się jak na trybunach :)

0

Iniesta , Valdes , Pique bohaterowie . Czy to nie jest wspaniale kibicowac Barcelonie? zapamietam ten gol do konca zycia cos pieknego no kur.. nie moge uwierzyc. VISCA EL BARCA

0

wierzylem do konca , wierzylem do konca ! a teraz nie wierze w to co sie stalo. Iniesta BÓG !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nalezało sie Barcelonce za tak wspanialy sezon

Za takie chwile

KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM

BARCE. Visca el Barca

0

wierzylem do konca , wierzylem do konca ! Iniesta BÓG !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nalezało sie Barcelonce za tak wspanialy sezon

Za takie chwile

KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM

0

wierzylem do konca , wierzylem do konca ! Iniesta BÓG !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nalezało sie Barcelonce za tak wspanialy sezon

Za takie chwile

KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM

0

gwiazdeczce zachcialo sie wygrania LM . Podniecil sie stylem gry Barcy (temu sie nie dziwie). Ale nie chce go tu za ten jego charakter i zarobki chodz stylem pasuje do Barcy. Eto'o , Henry zostaje i z milo checia widze Riberego.

0

1.Messi

2.Xavi

3.Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?