0

Thiago bedzie wielkim zawodnikiem w Barcelonie tylko wtedy gdy nie bedzie transferu Ceska... Trzeba byc glupcem zeby teraz Fabregasa kupowac!

0

nawet za darmo nie chce Fabregasa... Thiago!

0

zauwazylem ze wiecej osob nie chce przyjscia Fabregasa... I dobrze niech zaluje ze odszedl ;) tzn dobrze bo wyrobil sobie marke, stal sie jednym z najlepszych na swojej pozycji. Teraz nie jest potrzebny Barcelonie skoro wyrasta nam gwiazda Thiago. Xavi, Iniesta nie maja takiego ciagu na bramke i strzalu z dystansu jak Thiago... Oj bardzo nam sie on przyda w tym sezonie.

Rosnie gwiazda :)

0

tez jestem zdania ze powinien sie ogrywac, jest jeszcze mlody i musi regularnie grac...

Tylko ze taki klub jak Barcelona potrzebuje 3 swiatowej klasy srodkowych obroncow. Milito w tamtym sezonie byl cieniem, wiec 3 takiego nie widze.

Nie wiem czy Sakho to ten zawodnik, co w przyszlosci mialby zastapic Puyola? Sakho, Pique- 2 wysokich , silnych fizycznie zawodnikow. Z reguly jestem zdania ze jeden z Obroncow ma byc wlasnie tym wyzszym, a drugi tym zwinniejszym , szybszym.

Taka para jak Pique Puyol, wiec jest dla mnie idealna.

Sakho to lider w obronie, ale nie pogardzilbym tez Thiago Silva. Na poczatku uwazalem go za niewypal Milanu, a teraz za jednego z najlepszych zawodnikow na swojej pozycji...

Moje zdani takie: Milito out, i naprawde jakiegos przemyslanego, przyszlosciowego zawodnika na stopera.

0

tez chetnie widzialbym Sakho. Tylko to pewnie kwota 25-30mln ;/ czyli kwota zawodnika pierwszoplanowego. Nie wiadomo jak z Puyolem, ale mimo wszystko sezon jest dlugi i widzialbym w Francuzie dobrego zmiennika. Wedlug mnie najlepszy stoper w poprzednim sezonie we Francji.

0

112 lat Barca dala rae bez reklam, gdzie klub nie przynosil takich zyskow jak obecnie, wiec nie mow mi ze bylo to konieczne!

0

dedee, jestem tego samego zdania... Moze nie z tym drewnem, ale na pewno duzo bardziej pasuje do Angli, gdzie gra sie szybka pilka i z kontrataku.

0

i bardzo dobrze... swietna transakcja. kazdy wie jak traktuja wychowankow. tak maja zawodnika niby dla siebie ;)

0

0

HaJaBusssa jestes mlodziutkim kibicem i malo wiesz o zyciu :)

Zaloze sie ze Jeffren by zostal gdyby nie czeste kontuzje. Zarzad wie co robic, zna sytuacje lepiej, tylko szkoda ze tak traktuja Jeffrena. Mogliby normalnie go sprzedac a nie w rozliczeniu...

0

nie odzywam sie ;) denerwuje po prostu jak pod kazdym newsem ktos pisze ciagle o Fabregasie....

0

sprzedajmy Xaviego bo jest stary kupmy Fabregasa ktory jest pryszloscia a Thiago bedzie narzie z lawki wchodzil

0

przeszly mnie dreszcze jak obejrzalem powtorke bramki... aj Belletti

0

haha i pieknie ;) na to liczylem. najbardziej sprawiedliwe 1.Xavi 2. Messi 3. Iniesta

0

jak bylem mlodszy podniecalem sie takim czyms. Wiek 20lat i juz podniety nie ma , smieszy bardziej to . Chyba staruch sie robie

0

ide spac

0

kurde szkoda ze odchodzi :( no ale kupimy 2-3 zawodnikow za niego, wiec nie bedzie zle.

0

kurde szkoda ze odchodzi :( no ale kupimy 2-3 zawodnikow za niego, wiec nie bedzie zle.

0

nie znam typa ale perfumy bardzo fajne. Light blue mi sie podobaja

0

ulubiony napastnik po Kluivertcie, brakuje go

0

widzieliscie co Zlatan odwala?

0

ja bym jednak dal Forlanowi. Gral w srednich zespolach a i tak zdobyl najwiecej bramek , a reprezentacje ladnie poprowadzil ;)

0

dla mnie najbardziej na nagrode zasluguje Forlan ;)

0

nigdy go nie ujrzymy w koszulce Barcelony. hah

0

damiansport1 ty sie skompromitowales .' najlepiej wziac Maicon (zmiennik Alvesa)' lepiej dorosnij do footballu :)

0

on mial byc lepszy od Vidica ;) tranfer niewypal. zreszta nie on jeden

0

zwolinic Pepa , przez niego odszedl Toure!

0

Leo Messi jesli to przeczytasz to Życze Ci Wszystkiego Najlepszego . Jesteś Wielki

0

wszyscy chca Yaya , chce i ja. Przeciez on jest bardziej potrzebny niz Fabregas. Thiago juz spokojnie moze zaczynac byc zmiennikiem Xaviego i Iniesty.

0

chcialbym widziec Ville jako typową 9, ale tak pewnie nie bedzie. Zobaczymy moze Villa na skrzydle bedzie rownie dobry co na szpicy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?