NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago bedzie wielkim zawodnikiem w Barcelonie tylko wtedy gdy nie bedzie transferu Ceska... Trzeba byc glupcem zeby teraz Fabregasa kupowac!
0
nawet za darmo nie chce Fabregasa... Thiago!
0
zauwazylem ze wiecej osob nie chce przyjscia Fabregasa... I dobrze niech zaluje ze odszedl ;) tzn dobrze bo wyrobil sobie marke, stal sie jednym z najlepszych na swojej pozycji. Teraz nie jest potrzebny Barcelonie skoro wyrasta nam gwiazda Thiago. Xavi, Iniesta nie maja takiego ciagu na bramke i strzalu z dystansu jak Thiago... Oj bardzo nam sie on przyda w tym sezonie.
Rosnie gwiazda :)
0
tez jestem zdania ze powinien sie ogrywac, jest jeszcze mlody i musi regularnie grac...
Tylko ze taki klub jak Barcelona potrzebuje 3 swiatowej klasy srodkowych obroncow. Milito w tamtym sezonie byl cieniem, wiec 3 takiego nie widze.
Nie wiem czy Sakho to ten zawodnik, co w przyszlosci mialby zastapic Puyola? Sakho, Pique- 2 wysokich , silnych fizycznie zawodnikow. Z reguly jestem zdania ze jeden z Obroncow ma byc wlasnie tym wyzszym, a drugi tym zwinniejszym , szybszym.
Taka para jak Pique Puyol, wiec jest dla mnie idealna.
Sakho to lider w obronie, ale nie pogardzilbym tez Thiago Silva. Na poczatku uwazalem go za niewypal Milanu, a teraz za jednego z najlepszych zawodnikow na swojej pozycji...
Moje zdani takie: Milito out, i naprawde jakiegos przemyslanego, przyszlosciowego zawodnika na stopera.
0
tez chetnie widzialbym Sakho. Tylko to pewnie kwota 25-30mln ;/ czyli kwota zawodnika pierwszoplanowego. Nie wiadomo jak z Puyolem, ale mimo wszystko sezon jest dlugi i widzialbym w Francuzie dobrego zmiennika. Wedlug mnie najlepszy stoper w poprzednim sezonie we Francji.
0
112 lat Barca dala rae bez reklam, gdzie klub nie przynosil takich zyskow jak obecnie, wiec nie mow mi ze bylo to konieczne!
0
dedee, jestem tego samego zdania... Moze nie z tym drewnem, ale na pewno duzo bardziej pasuje do Angli, gdzie gra sie szybka pilka i z kontrataku.
0
i bardzo dobrze... swietna transakcja. kazdy wie jak traktuja wychowankow. tak maja zawodnika niby dla siebie ;)
0
nic mi nie tnie
http://www.fromsportcom.com/v-2/10/182/v-318237.html
0
HaJaBusssa jestes mlodziutkim kibicem i malo wiesz o zyciu :)
Zaloze sie ze Jeffren by zostal gdyby nie czeste kontuzje. Zarzad wie co robic, zna sytuacje lepiej, tylko szkoda ze tak traktuja Jeffrena. Mogliby normalnie go sprzedac a nie w rozliczeniu...
0
nie odzywam sie ;) denerwuje po prostu jak pod kazdym newsem ktos pisze ciagle o Fabregasie....
0
sprzedajmy Xaviego bo jest stary kupmy Fabregasa ktory jest pryszloscia a Thiago bedzie narzie z lawki wchodzil
0
przeszly mnie dreszcze jak obejrzalem powtorke bramki... aj Belletti
0
haha i pieknie ;) na to liczylem. najbardziej sprawiedliwe 1.Xavi 2. Messi 3. Iniesta
0
jak bylem mlodszy podniecalem sie takim czyms. Wiek 20lat i juz podniety nie ma , smieszy bardziej to . Chyba staruch sie robie
0
ide spac
0
kurde szkoda ze odchodzi :( no ale kupimy 2-3 zawodnikow za niego, wiec nie bedzie zle.
0
kurde szkoda ze odchodzi :( no ale kupimy 2-3 zawodnikow za niego, wiec nie bedzie zle.
0
nie znam typa ale perfumy bardzo fajne. Light blue mi sie podobaja
0
ulubiony napastnik po Kluivertcie, brakuje go
0
widzieliscie co Zlatan odwala?
0
ja bym jednak dal Forlanowi. Gral w srednich zespolach a i tak zdobyl najwiecej bramek , a reprezentacje ladnie poprowadzil ;)
0
dla mnie najbardziej na nagrode zasluguje Forlan ;)
0
nigdy go nie ujrzymy w koszulce Barcelony. hah
0
damiansport1 ty sie skompromitowales .' najlepiej wziac Maicon (zmiennik Alvesa)' lepiej dorosnij do footballu :)
0
on mial byc lepszy od Vidica ;) tranfer niewypal. zreszta nie on jeden
0
zwolinic Pepa , przez niego odszedl Toure!
0
Leo Messi jesli to przeczytasz to Życze Ci Wszystkiego Najlepszego . Jesteś Wielki
0
wszyscy chca Yaya , chce i ja. Przeciez on jest bardziej potrzebny niz Fabregas. Thiago juz spokojnie moze zaczynac byc zmiennikiem Xaviego i Iniesty.
0
chcialbym widziec Ville jako typową 9, ale tak pewnie nie bedzie. Zobaczymy moze Villa na skrzydle bedzie rownie dobry co na szpicy ;)