NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba mu sie pomylilo z Iniesta :D
0
ale z Abidalem kaszane odwaliliscie. Z ta ocena sie kompletnie nie zgadzam! Alves tez 7 ( to ze sie nie wlaczam do ofensywy tak jak zawsze nie znaczy ze zagral na 6) Alves 7 , Abidal 6
0
jak go zwolnia to bede mial taki ubaw , ze sie chyba posikam. Barcelona jest o klase lepsza i dlatego wygrala. Kompleks Realu Messi, Xavi, Iniesta :) w sumie nie dziwie sie.
0
a do Jurka Dudka nie macie szacunku? oj Polaczki
0
Henry naprawde imponuje. Nie sadzilem , ze tak sie rozkreci to samo z Pique.
Ale i tak jestem zdania ze Riberry jest jak najbardziej potrzebny! :)
0
poprostu gra byla tak swietna, ze nie bylo sie czego czepic wiec spadlo na sedziego :) VeB :))))
0
Kocham Barcelonke jestem nawalony ale ja kocham teraz juz tylko po3 korona . Kocham Kocham Kocham . Mistrz mistrz Barca M
0
meczyk obejrze w multikinie :D oby 2 do przodu. VeB
0
skad wiesz ze nie czyta?
0
czerwone kółko oznacza moment w ktorym Marcelo łapie sie za jajka. Taki cwaniak a potem uciekal pff. Zwykle gowniarskie zachowanie. Dla mnie Marcelo jeszcze nie dorosl tyle
0
real fart i tyle . to jest dno zagrali znow gorzej i wygrali pfff blee real zygac sie chce na niego
0
hmm ciekawe jak tacy pilkarze robia prawo jazdy? np taki Messi nie moge sobie tego wyobrazic ;)
0
ahahah dobre Pique , pierwsze slysze ^^. Tak samo mysle jak Gerard
0
to sa plotki z tym , ze chce grac dla realu! dziennikarze to poprzekrecali .
0
PijanyAdmin997 jest potrzeby. nie pamietasz sezonu po wygraniu LM kiedy to nie zrobilo sie znaczacych transferow? taki ktos jak Riberry jest Barcelonie potrzebny. ja to bym widzial tak Riberry badz Fabregas cel nr 1. Oba transfery daja duza rotacje w zespole. Odpowiedzcie sobie sami jaka my mamy ofensywna rezerwe? Hleb , Gudjohnsen, Bojan? prawda jest taka ze magiczna to Barca ma pierwszy sklad a mocnego rezerwowego nie ma
0
Etoo9 dokladnie takie same mam zdanie co do wyjsciowej jedenastki, ale zapewne Hleba nie ujrzymy ;/ Marquez raczej na 100 zastapi Pique bo w meczu z Baayernem nie zagra
0
a mi tam ich nie szkoda z wyjatkiem Franca.
0
wlasnie teraz zadanie 3pkt w meczu z Recreativo. Nie znioslbym gdyby znow Real wygral lige grajac o wiele gorszą pilke od wielkiej Barcelony
0
tylko nie mowcie ze chcecie Ville. Eto'o jest swietny i mam nadzieje, ze bedzie najlepszym strzelcem w historii Barcelonki :D ja wiem , ze nie ktorym sie nudzi i chcieliby zobaczyc ile Villa zdobylby goli dla Blaugrany ale sa od tego managery i mozna sie zabawic^^ A co do Bojana jestem za tym by go wypozyczyc a sciagnac jakiegos bardziej doswiadczonego, rezerwowego strzelca
0
Super te podsumowania. Naprawde wielkie brawa chlopaki za prace.
0
chcialbym zobaczyc Hleba od pierwszych minut na pozycji Leo badz Iniesty
0
MQuC to jest zalosne a nie smieszne. Grzesiu Rasiak i Grzesiu Rasiak. Nadal Cie to bawi ?
0
Raczej Mamadou Sakho. Tak dobry jest w managerze 07-08 . Razem z Saivetem go na poczatku sciagalem za free
0
no moze i Sylwek jeszcze 8.
0
deejay20092 zgodze sie z tym, ze Valdes 7 , Keita 7. Jestem dumny z Barcelonki
0
no pieknie gra Barcelonka kocham ja normalnie :)
0
predzej czy pozniej Cesc przejdzie do Barcy jestem o tym przekonany. Xaviemu latka leca , nie bedzie mial tyle sił by grać w kazdym meczu co sezon wowczas rotacja bedzie dobra tymbardziej ze Iniesta swietnie sobie poczyna na lewej flance.
Iniesta, Xavi, Fabregas cudnie mozna byc dumnym z klubu ze takie cuda wynalazl i to na jednej pozycji
0
najbardziej uwazac trzeba na stale fragmenty gry przy wysokich zawodnikach przeciwnika no i linia obrony wysunieta bardziej do przodu by wysocy napastnicy mieli jak najmniej okazj do strzelenia bramki glowa. I swoje posiadanie pilki trzymac bedzie dobrze ;p
0
juz nie moge sie doczekac. Chcialbym obejrzec 2 mecze na tvp2 ale nie wiem co za barany tam wymyslily ze tylko jeden mecz leci srodowy:/ przynajmniej niech jeden ale Barcelonki puszcza bo jak nie to nie wiem co zrobie
0
a jeszcze jedno gdbyby byla przewaga 15pkt w lidze to moze by mi nie zalezlo na rywalu a tak poprosze Porto