NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cuenca grajac od poczatku duzo wiecej by dal od Fabregasa.
Fabregas i Iniesta widac skrzydlowymi nie sa! Najlepiej wejsc do bramki !
zagralismy dzis 2 napastnikami i to byl nie wypal , Messi sam nie mial szans
0
gdzie Bojan? Kirkicza znowu nawet na lawce nie ma
0
Zdecydowanie lepszym obronom od tych dwoch panow jest Reiziger.
Pep moglby go znow sprowadzic
0
zdecydowane Nie. Jedno skrzydlo musi byc bardziej defensywne.
Plusem u niego jest to ze moze zagrac na ofensywnym skrzydle, ale z przodu mamy kim wybierac. Zdecydowanie wole polaczenie Lewy obronca, ktory rownie dobrze moze zagrac na srodku.
0
Benito final KMŚ gdzie Santos byl przy pilce gora 15min. Myslisz ze Messi grajac w Santosie przeciwko Barcelonie pokazal by cos wiecej? To byl mecz Barcelona vs Santos a nie Neymar vs Barcelona. Obiektywizmu troche
0
Dissciples chlopak jest jeszcze mlody. Zreszta juz widac ze od dluzszego czasu nic glupiego do glowy mu nie przychodzi. A wiekszosc kibicow swoje, ze to tamto. Bedac nastolatkiem robi sie rozne glupie rzeczy tym bardziej jak sie jest gwiazda w swoim kraju. Chlopak skonczyl dwudziestke i juz od dluzszego czasu widac ze robi sie z niego coraz bardziej dojrzaly zawodnik
0
Jestem za wypowiedzia uzytkownika ' barcaclue97' Na obecna chwile najkorzystniejszym i najbardziej dlugoletnim transferem na skrzydlo moze byc Neymar...
Van Persie, Riberry, Tevez wiek (trzeba doliczyc aklimatyzacje rok), moze nie sa starzy lecz jak inwestowac juz ogromne sumy za napatnika to lepiej w duzo mlodszego.
Silva, Aguerro nie do ruszenia...
Neymar mlodziutki z duzym potencjalem, powoli wprowadzany w zespol. Jestem jak najbardziej na tak. Tym bardziej teraz kiedy jest Adriano i Alves.
Z aklimatyzacja nie powinno byc problemu...
0
Nowi099 jedna strzeli Bojan Kirkicz. Pierwsza Bojan Kirkicz , druga Lionel Andres Messiasz
0
no i znow Pep nie daje szans Bojanowi ;/
0
Bojana mamy, tylko Guardiola odwala i ciagle lawke grzeje. Bojan Moglby dostac chociaz 10min z Levante
0
kto to pele?
0
Cuenca w roli Alvesa, po za tym normalnie
0
no wlasnie Bojanowi tez szans nie daje i marnuje sie na lawie u nas
0
my i tak kibice wiemy ze w Barcelonie jest coraz cieplej
0
Guardiola moglby w koncu wpuscic Ville a nie gada ze nie ma formy
0
te zdjecie to prima aprilis?
0
tak wiem, Messi i tak bedzie gral najczesciej na srodku. Pozostaje przy swoim i uwazam, ze mimo powrotu Villi, potrzebny nam kolejny napastnik z duzym instynktem strzeleckim. Pokazal to ten sezon. Potrzebny egzekutor, ktory potrafi rownie dobrze zagrac na skrzydle, czyli podobny do Davida i Henrego.
Zobaczcie Real ( Ronaldo, Benzema,Higuain) trio podobne jak nie lepsze od (Messi, Eto'o, Henry). Teraz mi tego brakuje...
Zanim przyszedl Alexis bylem bardzo za sprowadzeniem Hulka, teraz przy Messim i Alexisie uwazam za najmocniejsze wzmocnienie to sprowadzenie Neymara.
0
Widac, ze mamy jednego napastika (Messiego)... taka przepasc chyba pokazuje ze potrzebny nam nie tylko lewy obronca, ale takze napastnik...
Alexis sezon adaptacyjny(rozumiem). Pedro pod forma.
Obecnie to chyba za duzo mamy takich zawodnikow ala skrzydlowy/napastnik (Pedro, Alexis,Tello, Cuenca). Brakuje egzekutora, ktory odciazy Messiego.
0
kluskaveb jakbys byl dluzej uzytkownikiem na tej stronie to bys wiedzial ze na cyfrowym polsacie jak i na eNce nie transmituja... tu mozesz obejrzec: http://madridistastv.pl/news.php
Teraz real a po nim Barca (10mb net ) mi nie tnie
0
kluskaveb tak! na TVP Polonia
0
denerwuje mnie juz Pep... znowu nie powolal Bojana ;/
0
szkoda ze Bojan nie wszedl
0
Pep powinien dzis postawic na Bojana zamiast Pedro
0
sebb faktycznie real za swoich, wcale nie lepszych rezerwowych dostaje wiecej , tylko spojrz ze Barcelona w wiekszsosci tych pilkarzy ma klauzule odkupienia. Gdyby tego nie bylo kwota bylaby znacznie wieksza (np za wychowankow).
0
porownanie Valdes vs Cassillas tez mi dobre kto mniej puscil bramek ten lepszy :) obiektwyne porownanie. Takimi porownaniami posluguja sie podniecone dzieci...
0
ziom93 czym ty chciales zaimponowac? ze z dziecmi rozmawiales? tez mi porownania... moglbys tak bez konca trwac w klotni. Kazdy ma swoje zdanie na temat pilkarzy i jest duzo roznych opini. Mozna trafic na obiektywnego kibica, na takiego co sie w ogole nie zna, na takiego co wyzej ceni swoich ulubionych pilkarzy, na takiego co nienawidzi pilkarzy np Barcelony i za nic nie postawi ich wyzej niz swojej ukochanej druzyny albo wypowiadajacych sie psycholi,kretynow itp
0
Barcelona zmarnowala pilkarza! po co go kupywali skoro od razu go wypozyczali... Nie dziwne ze teraz nic nie gra skoro ciagle na wypozyczeniach. Sam w jego sytuacji bym pewnie zwatpil we wszystko.
Poza tym pilkarze na wypozyczeniach sa gorzej traktowani, dostaja miej szans itp.
W ogole to tam jakis walek z tym tranferem byl, to samo z Henrique
0
madre slowa agenta. Barca maniane odwala z tym Fabregasem!
0
dobre drzewka widze. 3 obroncow i jeszcze Alves wsrod tych 3 hahaha
0
TheNekro94 jak widzisz Xaviego , Inieste, Fabregasa, Thiago w jednej druzynie to powodzenia :) w managerze sobie pograj rotacja :D
Thiago potrzebuje pewnosci siebie,ogrania, ktore teraz dostaje i wywiazuje sie znakomicie. Dla mnie zmiennik Xaviego, Iniesty, ktory moze zagrac miniumum 30spotkan, a przyjscie Fabregasa mogloby ograniczyc do 5-10. Przyjscie Fabregasa blokuje znaczaco rozwoj mlodego chopaka...
Gosc ma 20lat i wyrasta na najwiekszy talent. Nawet Guardiola powiedzial ze w tym wieku Thiago jest znacznie lepszym pilkarzem niz byli Xavi, Iniesta.
Thiago daje nowe mozliwosci- ciag na bramke, strzal z dystansu...
Godny zastepca Xaviego w przyszlosci :)
a i nie mowcie mi ze niezywkle bramkostrzelny Iniesta moze grac na skrzydle :)