NaZawszeBarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pierwsze 10min nerwowe kamerunczyka, bodajrze 3 straty. Po swietnym minieciu bramkarza mogł strzelic bramke na 1-0 dla interu, co moglo okazac sie kluczowe, lecz spudlowal. Zdziwilo mnie wykonywanie wolnego, naprawde bardzo ladne uderzenie, juz myslalem , ze siedzi. W calym meczu jeden z nalepszych, bardzo aktywny
0
Ja nie mowie ze Eto'o jest lepszy.
Zlatan jest kompletnym napastnikiem, a takich ciezko znalesc. wedlug mnie to tez jest najlepszy napastnik, ale musi to pokazac w Barcelonie. Na pewno bedzie mial latwiejsza gre niz w Interze i tu moze zostac najlepszym pilkarzem, co to tego nie mam watpliwosci. Majac podania od Xaviego , Iniesty i dośrodkowan Alvesa, nie watpie , ze moze strzelic ponad 30goli w samej lidze.
Gdyby odszedl Eto'o, a nie przyszedl Ibra to bym sie zamartwial , a tak jestem spokojny i nie moge doczekac pierwszego oficjalnego meczu z udzialem Zlatana
0
walecznosc , szybkosc, przyspieszenie, wyjscia do pilki tu napewno jest lepszy Samuel .
0
LewisHamilton ile masz lat?. Denerwuja mnie takie komentarze , najlepiej zmien strone
0
Narazie to trzeba znalesc nastepce Hleba, ktos musi być godnym zmiennikiem Xaviego i Iniesty. Jesli sie znajdzie nastpeca to juz moge byc spokojny
0
Rochina w przyszlosci bedzie crackiem, zobaczycie :)
0
powiem wam , że teraz skład mamy po prostu jak z marzeń. Jak zaczynalem kibicować Barcelonie to była ona swietna w ofensywie lecz kulała w obronie. Od objęcia sterów przez Laporte Barca robi naprawde świetne transfery. W tym klubie jest wszystko poukładane.
Normalnie jestem dumny i szczesliwy, ze kibicuje tej drużynie.
Nie moge doczekac sie obejrzenia Ibry reprezentujacego Barce .
0
Eto'o wielki piłkarz, a sezonowcy sie rzucaja na niego, ale kazdy rozsadny kibic wie co zrobil dla Barcelony kamerunczyk. Na zawsze w pamieci Samuel. Ciekawi mnie teraz jak bedzie wygladac Barca bo przeciez przychodzi najlepszy napastnik na swiecie(moje zdanie). Majac za plecami Xaviego , Inieste i Messiego mysle , ze to on moze byc wkrotce uznany najlepszym pilkarzem swiata.
0
Fabregas za rok, Mascherano nie potrzebny!
0
szkoda mi go :/
0
Henry15 jakbys byl dluzej na tej stronie to bys wiedzial ze wszystko bedzie :)
0
jesli to prawda to :)))))))))))))
0
i tu sie z nim zgodze. Te zmiany Pepa denerwowaly mnie niesamowicie, a jak widzialem ze Hleb wchodzi w 85min to az mnie krew nagla zalewala.
0
ja tam go nie widze w skladzie i dziwie sie ze Barca sie nim interesuje
0
No zdenerwował mnie ten gościu. Jak takie tumany mogą się wypowiadać publicznie. On powinien być zlikwidowany :)
0
Marco87 chyba 4 bramek bo własnie tyle strzelil D.Villa :)
0
no byl to lekki zart :) ale poprostu denerwuje mnie to, ze spora czesc kibicow Barcy chce jak najszybciej wymienic Eto'o na Ville. Wiekszosc uwaza ze Villa jest duzo lepszym napastnikiem i majac za plecami Inieste i Xaviego strzeli niewiadomo ile goli.
Ja np. nie uwazam , ze jest lepszym napastnikiem.
Wyjscia do pilki i szybkosc pod tym wzgledem kroluje kamerunczyk. Watpie by Villa tak zapieniczal po boisku i schodzil na skrzydla jak nasz Samuel.
Dla Eto'o powinien byc ogromny i szczegolny szacunek a spora ilosc kibicow Barcy go nie ma.
Nawet patrzac na komentarze kibicow innych druzyn widac ze, bardziej doceniaja Eto'o niz kibice samej Barcelony
0
sprzedac im Eto'o za 30mln euro i kupic Benzeme za 50. tylko pierw sprzedac Samuela
0
lechu55
popieram
0
On zawsze sie tak ubiera. Nie wiem czy probuje sie wyroznic czy co? Kiedy go nie widze zawsze jakis smieszny kolor.
Na pewno nie widze miejsca dla Eto'o i Villi razem!
0
Z pewnoscia kamerunczyk moze czuc sie nie doceniany w Barcelonie. Caly czas wymienia sie jego zastepcow i to moze byc powod dla ktorego zmieni klub .Na pewno Eto'o wielbi Barce, a kibice powinni bardziej szanowac Samuela.
0
mam nadzieje , ze w przyszlym sezonie bedzie strzelal takie gole z wolnych dla Barcy
0
a bym sie wnerwil jakby poszedl do Realu.
Barca za niego wiecej niz 50mln nie wylozy na bank :/.
za Alvesa sypneli ok. 40mln to na Riberego by mogli wiecej.
0
z Mascherano i z De Rossim to wydaje mi sie, ze sa to plotki a Barca sie nimi w ogole nie interesuje. Racja Keita i Yaya wyjezdzaja ale przeciez jest Sergio Busquets ktory juz swietnie sobie radzi nawet w reprezentacji.
Xaviego i Inieste zastepowal czesto Gudjohnsen teraz na pewno odejdzie i to własnie tu szukac wzmocnienia.Lepszego niz Gudi (jest Hleb no ale nie wiadomo co z nim). Poza tym jeszcze jeden pomocnik potrzebny ale wedlug mnie nie defensywny.
Dobre rozwiazanie to Silva bo moze na lewej flance smigac jak i zastapic Xaviego i Inieste w rozgrywaniu. Ale marzenie na lewą to Ribery. sie zobaczy sie ^^
0
też jestem za podpisaniem kotraktu z Eto'o i nie widze konkretnego zastepcy kamerunczyka.
Wydaje mi sie , ze Fabregas bedzie karta przetargowa dla nowego prezesa w przyszlym sezonie i watpie aby w tym okienku go kupili. Najlepiej by bylo , gdyby Cesc przyszedl za 2-3 lata. Sprowadzic Riberego TAK ale jak rzadaja duzo wiecej jak 50mln euro to nie ma sensu.
0
Chyba pierwszy raz widze jak kibic Realu tak rozsadnie pisze. popieram. Ja np sie ciesze, ze takie transfery Real przeprowadza. La Liga dzieki temu bedzie jeszcze bardziej interesujaca i nie obchodzi mnie to za ile Real kupuje zawodnikow. Jestem spokojny i przekonany , ze i tak Barcelona bedzie lepsza od Realu , ktory dopiero moze zbudowac swietny zespol a Barca juz takim zespolem jest.
0
Challenger Szacun.
Ja np nie sadzilem, ze z taka ławka Barca wygra po3 korone. Naprawde jesli sie spojrzy na rezerwe to az dziwne ze tym skladem wygralo sie wszystko, na szczescie obylo sie bez wiekszych kontuzji i mozna sie cieszyc sukcesami zespolu.
0
W poprzednie letnie okienko transferowe bylem napalony na D.Alvesa tak teraz jestem napalony na Francka :) nawet za te 50mln euro. Jest wiele czynnikow przemawiajacych za jego transferem(szybkosc, walecznosc, mozliwosc rotacji,swierzosc w ofensywie, kolejny najlepszy gracz na swojej pozycji). Pieniazki sie zwroca bo kibice by szybko go pokochali a koszulki wiadomo jak buleczki :)
Mysle ze spokojnie wystarczy 30mln i Hleb.
0
Argentyna pod wodzą Diego gra jak narazie kopanine. Probuja grac pressingiem ale zbytnio im to nie wychodzi. Slabutki meczyk
0
mam nadzieje ze za 2 lata zastąpi Eto'o, a teraz niech sie stara by byc takim rezerwowym jak Larsson