0

tak naprawde to pokazuje, ze o takiego jednego Fabregasa w skladzie jest za duzo, a o jednego obronce srodkowego za malo. Ja osobiscie od poczatku dla Fabregasa miejsca w skladzie nie widzialem, nie teraz(po przejsciu na emeryture Xaviego, jak najbardziej)... Jego przyjscie za bardzo kolidowalo mi rozwoj Thiago, gdzie chlopak powienien byc na pierwszym miejscu jako zmiennik Xaviego, Iniesty, tak na dobra sprawe jego minuty gry powinny byc rozlozone na rowni , co jego starsi koledzy. A tak Thiago jest jedynie zmiennikiem Xaviego, a Fabs krazy po roznych pozycjach...

0

z takim Spartakiem moze Tello grac, ale w wazniejzych meczach i tych ciezkich wyjazdowych nie chcialbym go widziec w podstawie. Alexis > Pedro> >>Tello

0

TomaszówMaz!!!, nie wiem czy wiesz? ale mogliby grac jedynie pilkarze urodzeni w Kataloni, tak wiec troche graczy by odpadlo , nie chce mi sie spawdzac, ale wydaje mi sie ze z miejsca odpada Alba, Iniesta, Pedro, Thiago. Xavi, Puyol patrz wiek

0

faktycznie realista Falcao jest idealny na skrzydlo,ale chyba troche slabiej by gral jak Henry i Villa? jak myslisz?

0

kupic Falcao i Neymara, a co tam przeciez Xavi i Iniesta sa usposobieni bardziej defensywnie niz ofensywnie , a no i boczni obroncy Alba, Alves zawsze zostaja w tyle... Bedzie mial kto pracowac przy kontratakach przeciwnej druzyny

0

Rijkaardzik , zawsze będę go miło wspominał

0

tak pewnie sporo osób chciałoby atak Neymar Falcao Messi... Może i ładnie wygląda to na papierze, tylko powiedzcie mi kto miałby z nich wracać po piłę?
Obecnie gramy systemem gdzie Messi jest napatnikiem, który sam decyduje o tym by cofnąć się i rozegrać piłkę a skrzydłow harują zarówno w ataku i obronie.i

0

zabraklo dzis Daniego ;/. Dziwie sie ze Montoya nie gral od pierwszej a Adriano, ale coz... Real byl dzis duzo lepszy i nalezy pogratulowac.
Martwi mnie nie tyle co obrona a druga linia, to jest drugi mecz z rzedu, gdzie jest cos z nia nie tak...

0

jak dla mnie lepiej go sprzedac z opcja pierwokupu. Nie od dzis wiadomo ze kluby graczy wypozyczonych gorzej traktuja (czyt. rzadziej na nich stawiaja)

0

nie. Wyobrazamy sobie atak Neymar -Messi - Alexis :)

0

a no Messi jest lepszy , fajnie... a Iniesta jest lepszy od Xaviego ale slabszy od Fabregasa, natomiast Fabregas jest lepszy od Xaviego. dziekuje

0

lukasoon15 widzac to co napisales okreslajac Piszczka lepszym obroncom od Alvesa stwierdzam ze nie chcialbym juz wiecej widziec twoich madrych komentarzy

0

dobre rozwiazanie , jeszcze dorzucic Xaviego i Puyola bo sa starzy, valdesa jeszcze oddac mozemy bo Cech jest swietny. Afellaya sprzedac bo nic nie pokazal, to samo z Alvesem, za stary i bez formy

0

o tak zdecydowanie tak...
jesli chodzi o wybor napastnika jest to wedlug mojej opinni najlepsze rozwiazanie. Czekalem na takiego newsa, w koncu media pomyslaly.
Duzo lepsze rozwiazanie niz Van Persie. Liverpool zajal odlegle miejsce w tabeli a zawodnik z pewnoscia bedzie na to zwroci uwaze przy ewentualnym transerze, mysle ze nie trudniej przy jego ambicji bedzie go wyciagnac z Anfield. Ten zawodnik idealnie pasuje do stylu Barcelony i jest w bardzo dobrym wieku, czego nie mozna powiedziec o Robinie.
Lewe skrzydlo Suareza.

0

nie mowcie ze chcecie powrotu Bojana... gramy jednym wysunietym napastnikem, wiec gdzie wy go chcecie widziec? na skrzydle? juz widzialem jak dobry z niego skrzydlowy. W Barcelonie sobie radzil jedynie jako 9, a to ze Barcelona przesunela Messiego najbardziej do przodu wykluczylo go z dobrej gry i zdobywania bramek.
Bojan to wylacznie typowa 9 i kto wie, mozna gdybac ze jesli gralby regularnie jako napastnik moglby byc drugim Raulem.
Potencjal na pewno ma ale tak sie sklada ze w Barcelonie najbardziej wysiusiety jest najlepszy napastnik na swiecie.
Barcelonie potrzeba napastnika ktory bedzie zdobywal duzo bramek na skrzydle

0

"Criss18Barca, 7" Jesli Barca w przeciagu 2 lat od zawarcia umowy z Roma nie wykupi o milon drozej Bojana to ten zostanie w Romie. Dokladnie juz nie pamietam jak to bylo zawarte, ale jakos tak ze za rok Roma musi Bojana wykupic za 9 milonow , jesli Barca nie zlozy wczesniej oferty 10milonow euro. Bojan to juz raczej temat zamkniety.
Maly bledzik we wczesniejszym poscie powinno byc Javiego Martieneza

0

ludzie co wy macie z tym Martinezem? to przeciez Defensywny pomocnik , ktory moze grac "solidnie" na stoperze.Chyba pierw myslimy o srodku obrony a nie Pivocie? Zreszta Mascherano przy przyjsciu klasowego obroncy bedzie mogl troche odciazyc Busqetsa. DlategoZdecydowanie wole Thiago Silve.
Chyba kazdy dobrze wie ze jako stoper Thiago Silva miazdzy Javiera Martineza
A co do fanow Bale, przyjscie Alby wcale nie wyklucza transferu Bale

0

po komentarzach odnosnie tego ze Rosell splaca dlugi Laporty widac tzw sezonowcow. Chyba przyszli wraz z Rosellem kiedy to mowil jakie ma dlugi po Laporcie.

0

zdecydowanie wole Jego i Albe niz Albe i Martineza. Martinez w razie potrzeby nie zastapilby tak klasowo srodka obrony jak Thiago Silva. Majac taka paczke na srodku obrony z Mascherano, Silva , Puyolem i Pique, Mascherano spokojnie moze odciazyc Busqetsa

0

to by bylo cos pieknego.

0

Milan moze i sie zgodzi, ale z oferta 25-30 + Keita. Inaczej watpie by Milan za mniejsze pieniadze oddal swojego najlepszego obronce. Milan to nie sredniak co potrzebuje pieniedzy...

0

podobnie sie czuje jak przy odejsciach Rivaldo,Ronaldinho, Eto'o, Yaya Toure, tyle ze trenera trudniej zastapic ;/

0

Pep w przyszlym sezonie odegra sie Madrytowi i Chelsea.
Tylko transfery: czlolowy NAPASTNIK, lewy obronca i wzmocnienie lawki, bo zaden z graczy BarcyB w tym sezonie nie zastapil odpowiednio kontuzjowanych pilkarzy

0

'NRW' Wlasnie Cuenca i Tello zaczeli dostawac szanse odkad Pedro swoja gra nic, doslownie nic nie prezentowal. Decyzja Pepa jest zrozumiala, ze ten zawodnik dostawal miej szans...
Juz wtedy bylo widac ze Guardiola przy kontuzji VIlli i Afellaya nie ma graczy na zmiane , stad sciagnal z rezerwl mlodzikow.
Tylko prosze o to zeby w przyszlym sezonie nie robil na sile z nich wielkich graczy, bo na pewno takimi nie beda...
Chyba sam nie wierzysz w to, ze jesli pojda na wypozyczenie to jeszcze wroca? Zreszta Cuenca juz mial swoje powroty...
Potrzebujemy mocniejszej lawki w przyszlym sezonie, a nie ' zapchaj dziury'


0

NRW wiesz Bojan tez mial momenty, ze zachwycal Camp Nou.
Pedro jest walczakiem, ale talentu wiekszego brak, mial jeden sezon wymarzony i takiego drugiego wedlug mojej opinni miec nie bedzie, nie ten poziom co czolowi gracze... To samo tyczy sie Tello, ktory zablyszczy od czasu do czasu tym samym zwodem.
Rozumiem Pepa ze Tello i Cuenca dostaja szanse, bo tak naprawde nie ma komu grac na skrzydlach, ale nie widze ich zeby w przyszlym sezonie obaj dostawali szanse gry. Po prostu sa za slabi.
Real ma napastnikow, my przy kontuzji Villi mamy tak naprawde tylko Messiego, bo Alexis nie przyszedl tu jako snajper.

0

zapchaj dziury Tello, Cuenca, Pedro do sprzedarzy. Nic nie wnosza do skladu... Mowilem to juz przed meczami z Madrytem i Chelsea.
Napastnikow nam trzeba na miano gry w Barcelonie

0

VovA zgadzam sie z Toba co do naszego lewego skrzydla.
Iniesta, Fabregas to nie skrzydlowi. Wystawiajac ich na skrzydlo tracimy na jakosci ataku. Zostaje tak naprawde wtedy 2 napastnikow: Messi, Alexis. Wedlug mojej opini tacy gracze jak Iniesta, Fabregas mogliby jedynie w razie koniecznosci wystepowac na skrzydle,a w tym sezonie chyba za czesto to widzimy.
Powiedzmy sobie szczerze chyba nie po to zostal kupiony Fabregas zeby wystepowac na skrzydle? Jak dla mnie mial odciazyc naszych asow srodka pola. Podobalo mi sie takze ustawienie na slabsze druzyny Cesca za napastnikiem, ale wtedy byl wspomniany napastnik, 2 skrzydlowych, a Cesc byl dodatkiem w ataku.
Dla mnie tacy zawodnicy jak Tello,Cuenca,Pedro nic nie wnosza na te skrzydlo, sa tak zwana zapchaj dziura. Mimo powrotu Villi milo powitam nowego napastnika...

0

ja bym teraz wszystkie mecze odpuscil (gral rezerwami ), a skoncentrowalbym sie na finale Pucharu Króla

0

'GTA,' o jakim rekordzie mowisz? Jesli o zdobycze bramkowe we wszystkich turniejach, to Messi juz zrozwnal sie w tym sezonie z Pedro...

0

Najpiekniejszy mecz jaki ogladalem na zywo Rivaldo vs Valencia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?