0

smiesza komentarze ;) nioh nioh nioh. Zostawmy tylko pierwsza jedenastke , reszte sprzedac,wywalic,opluc

0

Toure jest bardziej potrzebny niz Cesc. tyle!

0

kadra Hiszpanii to marzenie :) marzenie ktore jest rzeczywistoscia :D

Najlepsi napastnicy swiata, najlepsi pomocnicy swiata, rewelacyjni obroncy i bramkarze. Barca i Hiszpania sa ze soba mocno zwiazane ;)

0

z tym Jeleniem to samo mialem, nie jestescie sami xD

0

jeszcze Zlatanem bedziecie sie podniecac :)

0

Aduś jak ty chcesz Ville na skrzydle to powodzenia. To napastnik stworzony do szpicy. Idealnie pasuje do Barcelony. To on ma wychodzic do prostopadlych pilek od Xaviego i Iniesty. Na swojej pozycji 30 goli w la liga to pikuś , oczywiscie bez dluzszych kontuzji :)

Ibra sie nie sprawdzil i watpie by sie sprawdzil , poprotu nie ma tej dynamiki wychodzenia do pilek co Eto'o, Villa. Zlatan jest gwiazdom jak gra jest pod niego. Jesli Zlatan zostanie no cóż, mam nadzieje , ze Pep jakos to poustawia :)

0

ciekawi mnie teraz co z Ibra. Villa napewno nie bedzie gral na dawnej pozycji Henrego! to samo Zlatan.

Glupio rozstawac sie z napastkiem po jednym sezonie. Ale na to sie zanosi. W sumie to poczekajmy :)

0

sprzedajmy Henrego i Bojana. kupimy Torresa, Ville juz mamy. wtedy atak Villa, Torres, Messi i sie beda zmienaiac pozycjami.

Na pomocy srodkowej zrobmy wymiane z Arsenalem. Damy za Fabregasa im Yaya Toure i Xaviego bo jest juz stary. Napewno sie zgodza bez doplaty. Fabregas to jest przyszlosc .

0

Ronaldinho 10 goli i 18 asyst w seria A . Marcelo tez powinien pojechac.

Zreszta tak myslalem ze Roniego nie powola.

Ta Brazylia to juz nie ta Brazylia co dawniej. Doping dla Hiszpanow, Holendrow i Argentyczykow

0

zdecydowanie zanizona ocena Maxwella. Max zagral dobre zawody.

0

santiago ma szanse powodzenia tylko , ze z dopłatą z naszej strony 50mln.

zgadzasz sie?:)

0

niech Diego wywiera jeszcze wieksza presje na Messim. Takie gadanie bardziej zaszkodzi niz pomoze.W ogole to wydaje mi sie , ze odkad przejal ta kadre liczy na cudy Messiego. Argenyna to nie tylko Messi. Niech ta legenda stworzy dobra druzyne, bo narazie marnie to wyglada

0

"Idioci rozpieszczeni pucharami" dobrze powiedziane. Zawsze po porazce czy slabszym meczu znajdzie sie ofiara na ktorej trzeba sie wyzyc.

0

Smutek takie samo zdanie mam. Rivaldo idol. van Gaal poprostu nie znosze typa za to co zrobil. Jeszcze wstret mam do Figo i Gasparta

0

obiektywnie powinno to wygladac tak: Cesar, Alves, Terry, Vidic, Evra, Xavi, Iniesta, Essien, Messi, Cristiano Ronaldo, Forlan

0

brawo Barca . najwazniejsze 3 pkty. mecz byl wyrownany , ciezkoo byblo .Real naprawde ciezki rywal. muszse jeszcze raz ten mecz obejrzec bo jestem i bylem na procentach wiec zbytnio nie pamietam. ale brawo wazne ze 3 pkt i Ibra strzelil w koncu w jakims waznym meczy.

0

mam w pamieciu to jak siedzial na lawce Realu, a jego koledzy strzelali nam gole. To jak sie cieszyl z bramek strzelanych Barcelonie ehh.

Jak zagra tu bedzie dla mnie tylko pracownikiem. Nie bede go darzyl sympatia.

Chcialem go tu bardzo zanim trafil do Realu, teraz podziekuje.

0

Tai-Sho wypad jak cos sie nie podoba. Zaloz swoja strone , a nie bedziesz tu plakal. Probuje zablysnac zrzedzacy zalosny polak.

0

dobrze , ze odszedl dzieki temu sie uksztaltowal pilkarsko, a w Barcelonie watpie by osiagnal ten poziom na ktorym jest obecnie.

Cieszmy sie , ze jest do kupienia taki zawodnik co w przyszlosci moze godnie zastapic mozg naszej ukochanej druzyny

0

rzadko sie zdarza zeby pilkarz decydowal sie na mniejsze zarobki, a tu jeszcze o polowe zmniejszyl. Podziw dla Chygrynskiego

0

wezcie nie typujcie bo i tak wygram.

0

czarna wołga mowisz, ze Rosell sciagnal do klubu Deco, Larssona, Giulyego, Bellettiego, Eto'o?

0

haha nie moge, sorry ale przypomina mi sie sytuacja jak banda kretynow na tej stronie pisala Laporta dimison itp.

0

wielkie dzieki mlh ^^

tu na justinie leci na 100 http://www.rojadirecta.com/justin/masdeportes02tv

zeby ogladac justin bez zacinania zrobcie tak:

Odpalic Mozille/Narzedzia/Opje/zaawansowane/ustawienia/ w server proxy http wpisac: 174.142.24.201 w port: 3128.

i mamy za free ogladanie bez zadnego tam wykupywanie premium

0

tu na justinie leci na 100 http://www.rojadirecta.com/justin/masdeportes02tv

zeby ogladac justin bez zacinania zrobcie tak:

Odpalic Mozille/Narzedzia/Opje/zaawansowane/ustawienia/ w server proxy http wpisac: 174.142.24.201 w port: 3128.

i mamy za free ogladanie bez zadnego tam wykupywanie premium

0

te wypozyczenie to w ogole jakis kiepski zart. Nie sadzilem , ze zarzad tak postapi. Co da te wypozyczenie do niemcow?tam sie bedzie uczyl hiszpanskiego? jak juz wypozyczac to do tej samej ligi czyli hiszpanskiej. ehh jestem przekonany , ze juz wiecej nie zagra dla Barcelony.

0

sheed co do obroncy to sie zgodze ale z Gourcuffem to nie bo mam nadzieje, ze za rok przyjdzie Fabregas .

0

Klub nie powinien robic problemow, reprezentacja wazniejsza. Bedzie mial dluzszy odpoczynek przed waznym dla Argentyny meczu.

0

jestem na TAK za tym transferem i na NIE.

Na tak bo ciezko bedzie znalesc takiego zawodnika co potrafi w razie nieobecnosci zastapic Xaviego i Inieste(z Hlebem sie nie udalo). Gdyby konczyl Xavi kariere, kazdy kibic Barcelony plakalby za Xavim i niemozliwoscia byloby znalezienie podobnego zawodnika, a przeciez jest Fabregas(idealna kopia).

Na nie, mysle , ze mozna poczekac z tym tranferem szczegolnie, ze nie chcial bym widziec takiej sytuacji jak w finale Hiszpania - Niemcy gdzie Cesc siedzial a Xavi i Iniesta grali. Wolalbym tak potrzebnego Cesca jak jest potrzebny w Arsenalu. Juz slono zaplacilismy za Ibre

0

kiss my ass to bardziej 3< :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?