0

Za co ten ban?

0

To ja rozwieje twoje wątpliwości.
LOL przestał komentować

1

Polecam przed meczem :D

0

Tomasz lis to nie wszyscy...

0

Typowanie...
W meczach Atletico 2 razy na 2 mecze wytypowałem dokładny wynik ich pojedynku.
Tym razem stawiam 2-1 dla Barcy. Obym znów trafił wynik Ateltico :P

0

Hehe :D

0

Za parę lat widzę Milika w koszulce Barcelony :P

1

No chyba, że gra w fife na ps'ie :D

0

1

Ci co nie poszli głosować, wiedzieli co robią.
Tak zadecydowała większość. Pogódź się z tym.

0

Gdybać można zawsze...
Tak zdecydował naród, większość głosujących wybrała PiS, a ty się nie możesz z tym pogodzić.

0

Co powiesz na temat krzywonos i wałęsy?

0

A kto mógł zagrozić Pisowi oprócz PO?

0

Wstyd to robi Kopacz, Swetru i ten cały komitet obrony debili.

0

To dlaczego nie poszła druga połowa społeczeństwa?
Jakby chciała zagłosować na PO, to z pewnością by zagłosowali.

0

Nie jesteśmy na miejscu tych rodzin i nie wiemy jakie mają dochody, więc mogą dostać 500 zł ale też nie mogą. Każda rodzina jest inna.
Wg mnie też trochę niesprawiedliwe te wszystkie ograniczenia tak jak tutaj np. 500 zł. Powinna być tzw. złotówka za złotówkę, czyli tyle ile przekroczysz tyle Ci zabierzemy.

0

Święte słowa.

0

Dochód nie może przekraczać 800 zł na osobę, czyli jak są biedni to na pewno się załapią na ten program.

0

No i napisałeś że ta rodzina jest mega biedna, czyli dostanie na 1 dziecko...

0

Widać że coś podłapiesz i szerzysz te kłamstwa. Jest jasno powiedziane że 500 zł na drugie dziecko i kolejne dla każdej rodziny i 500 zł na 1 i następne jeśli rodzina ma niskie dochody.

0

ZERO powiadasz? widać nie słuchasz to co PiS mówi...

1

No czyli zobacz jak platforma zacierała ślady swoich afer. TVP nawet nie informowało o tym. Tylko republika, która dała nawet transmisje. Co więcej uniewinniono Sumlińskiego, który chciał odebrać sobie życie przez Komorowskiego. TVP, Polsat i TVN nic o tym nie wspomniały i wy mówicie, że platforma nie przejęła mediów?

0

Wiesz coś o aferze marszałkowej?

0

Prawa fizyki nie zaprzeczają???

0

11 lat rodzice go utrzymują, pewnie rozwydrzony bachor, ma wszystko co tylko chce. A co inni mają zrobić którzy dopiero wchodzą w dorosłe życie? Zmienić pracę i wziąć kredyt ?

0

Czyli widać, że masz te 11 lat, może jeszcze zmądrzejesz..

0

Te 11 w nicku to twój wiek prawda?

1

Nie no co tam, w totka można wygrywać kiedy się chce.

1

Bo lepiej włączyć tvn, który cały czas pieprzy kłamstwa.
Wole prawdę, niż kłamstwo w przeciwieństwie do Cb.

1

Nie, bo SB potrzebowało fałszować dokumenty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?