1

Ty obejrzyj sobie kiedyś TV Republikę i program gdzie wypowiada się ekspert z zagranicy .

3

A platforma wzięła się chociaż za jakąś obietnicę?
Czy tylko chodziła do Sowy&przyjaciele?
Tyle tych afer wyszło, a ludzie dalej jak pieski słuchają to co powie jakiś poseł platformy, brednie które sensu nie mają, ale co tam.
A co sądzisz o Lechu "Bolku" Wałęsie? Te teczki są sfałszowane?

1

A po spełniła jakieś obietnice? PiS tak krótko rządzi i już spełnia...

0

A co jeśli nie jest? I jest oparte na faktach autentycznych?

1

A co zrobił PiS? nakradł się? dawał premię swoim przydupasom?
jadł ośmiorniczki, kawior za nasze podatki?

2

W czym PiS jest gorszy od platformy?

3

Chyba nie wiesz co się działo w latach 2007-2015 co nie?

4

Zmień dilera..
I wyłącz tvn...

0

Widzę już na fangolu szalejesz :P

1

Ja bym powołał na Euro 2016 kogoś z tej dwójki Mila

0

Procenty go trzymają :)

7

Francesco Totti

11

Wiele ludzi posiada...

1

Względem oglądania to ziemny, a granie to ziemny i stołowy na równi.

0

Kamera peletonu już nie pokazywała...

0

Jak by ktoś chciał obejrzeć powtórkę E3 Harelbeke, to obecnie leci na Eurosport 2. Na ten moment 38 km do mety.

16

„Granie w piłkę nożną jest bardzo proste, ale granie prostej piłki jest najtrudniejszą rzeczą.”
~Johan Cruyff

2

http://haxrec.com/94302

Hołd oddany legendzie!

0

Widać że się nie znasz na piłce...
Meczu pewnie też nie oglądałeś.
Nawet nie wiesz z kim gola strzeliliśmy w końcówce meczu.
Ja dziękuję za takich kibiców.
Pozdro sezonowcu.

0

Chyba jutro.

0

1

0

Nie ma za co. :P

0

JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!

0

Był ktoś w Nowej Królowej Karkonoszy?

0

Mnie tak samo wkurza bronienie...

0

No i Barca zepsuła kupon....

0

Bo rudy kupon psuje....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?