NajlepszyFanBarcy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Amsterdam
6 obserwujących
8 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ty obejrzyj sobie kiedyś TV Republikę i program gdzie wypowiada się ekspert z zagranicy .
3
A platforma wzięła się chociaż za jakąś obietnicę?
Czy tylko chodziła do Sowy&przyjaciele?
Tyle tych afer wyszło, a ludzie dalej jak pieski słuchają to co powie jakiś poseł platformy, brednie które sensu nie mają, ale co tam.
A co sądzisz o Lechu "Bolku" Wałęsie? Te teczki są sfałszowane?
1
A po spełniła jakieś obietnice? PiS tak krótko rządzi i już spełnia...
0
A co jeśli nie jest? I jest oparte na faktach autentycznych?
1
A co zrobił PiS? nakradł się? dawał premię swoim przydupasom?
jadł ośmiorniczki, kawior za nasze podatki?
2
W czym PiS jest gorszy od platformy?
3
Chyba nie wiesz co się działo w latach 2007-2015 co nie?
4
Zmień dilera..
I wyłącz tvn...
0
Widzę już na fangolu szalejesz :P
1
Ja bym powołał na Euro 2016 kogoś z tej dwójki Mila
0
Procenty go trzymają :)
7
Francesco Totti
0
http://fangol.pl/view/152074/typowy-kibic-juz-ocenil
Heh :D
11
Wiele ludzi posiada...
1
Względem oglądania to ziemny, a granie to ziemny i stołowy na równi.
0
Kamera peletonu już nie pokazywała...
0
Jak by ktoś chciał obejrzeć powtórkę E3 Harelbeke, to obecnie leci na Eurosport 2. Na ten moment 38 km do mety.
16
„Granie w piłkę nożną jest bardzo proste, ale granie prostej piłki jest najtrudniejszą rzeczą.”
~Johan Cruyff
2
http://haxrec.com/94302
Hołd oddany legendzie!
0
Widać że się nie znasz na piłce...
Meczu pewnie też nie oglądałeś.
Nawet nie wiesz z kim gola strzeliliśmy w końcówce meczu.
Ja dziękuję za takich kibiców.
Pozdro sezonowcu.
0
Chyba jutro.
0
1
0
Nie ma za co. :P
0
Zapraszamy na wspólną gierkę
http://www.haxball.com/?roomid=~204b7a650497b8c46c1d44eca9e60b18c054555af1e3e240b1b9f88f624840f54
3
Ktoś chętny na grę w haxballa?
http://us21.chatzy.com/66618354276869
http://www.haxball.com/?roomid=~2d7005a256b54bbf27dae5b260e6ab727b82a2c20002cd0dc2d4467ea128b01fa
0
JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!
0
Był ktoś w Nowej Królowej Karkonoszy?
0
Mnie tak samo wkurza bronienie...
0
No i Barca zepsuła kupon....
0
Bo rudy kupon psuje....