Najman_Jr
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcę następnego def. pomocnika na obronie,czy na swiecie nie ma normalnego stopera do kupienia?
0
a na jakiej podstawie Messi bo jest karłem i jest brzydki?
0
ty cyba nie widziałeś Neymara
0
iniesta chciał grać w real
0
Real mógł kupić Neymara 13letniego w pakiecie z Robinho za dodatkowe Uwaga ! 1milin euro,ale tego nie zrobili .Oni mogą sobie dopiero pluć w mordę :D
0
Boję się ze będzie jak z Robinho trochę zmężnieje(przypakuje) zrobi się wolniejszy i po naszej wielkiej gwieździe
0
trzymajcie mnie to news z 1 kwietnia:D::D:D::D::D::D módlcie się o waszą barcelone
0
przykoksi nabierze masy i to już nie bedzie ta szybkość
0
podejrzewam ze tylko po to zeby zrobić z niego super stopera :D
0
Ale ty jesteś tepy za przeproszeniem obejrzyj sobie mecze mecz Borusia-Real na śo grał Pepe z Ramosem. Lewy w tym meczu robił z Pepe co chciał a varane grał na prawiej obronie.Następnie obejrzyj Real-Borusia pepe nie grał w tym meczu zastopił go na stoperze Varane Real otarł sie o finał lewy nic nie pokazał w starciu z Varanem.Najlepiej oceniać jak się nic nie pamieta ,a Żal docenić świetnego piłkarza odwiecznego rywala
0
Coś czuje ze to będzie jedyny trofeum Taty w Barcelonie,jak się patrzy na wzmocnienia realu Bale Isco Illaramendi ,a nasze Neymar i.........jakiś obrońca
NoName,nie daj boże a bedzie to jakiś pomocnik przekwalifikowany na środkowego obrońce
0
Coś czuje że ten sezon będzie niewypałem przez tą naszą słabą obronę
0
Dos Santos i Segi Roberto to najwyżej poziom Lechii na pewno nie Barcy ja im dziękuje
0
Lechia wygra jestem pewny
0
Brać te 20mln z pocałowaniem reki i szyderczym uśmiechem na twarzy,SPRZEDAC TO DREWNO
0
tak żeby Ronaldo wchodził w niego jak w masło z Bale i do tego karzełek no ale barcelona w tym lubuje
0
Sprzedać z pocałowaniem reki i uśmiechem na twarzy:) !!! za 29,9mln
0
I o to chodzi będzie następny wychowanek
0
dla mnie pozytywnym wynikiem będzie 6-0
0
tak na pewno rok temu by się udało za 25 ,30mln zwłaszcza ze został kupiony za 42,,,,,,żal mi ciebie
0
Witaj Noname czekałem na ciebie
0
zobaczycie potwierdzi to ze zostanie grającym trenerem ,z punktu ekonomicznego to bardzo dobry pomysł będzie więcej pieniędzy na obrońcę
0
Mam nadzieje że to będzie on ,widziałem w nim potencjał jak trenował Rome ,bedzie wielkim trenerem:>
0
Wiedziałem ze urban kogoś nieznanego wyczaruje
0
UWAGA
Wszystkim polskim naiwnym kibicą którzy kupili bilety na mecz lechia barca polecam przedłuzyć o 5dni urlop i wybrać się do Monachium .Tam Barcelona sie na pewno wstawi bo to nie Polska ,piłkarze już nie będą smutni i zapewne sam chory Tito poprowadzi swój pożegnalny mecz .
0
USZaty już wyczaruje nam jakiegoś trenera WIERZE W NIEGO:D
0
KURINHOOOMICHAŁ jak polecam zebyś sobie na tym meczu zwalił może przejdzie ci ta podnieta
0
SevFCB, POLAĆ MU mądre słowa
0
Czyli będzie tylko lepiej !!! ,wracaj do zdrowia
0
Czemu nie mogli zagrać ostatniego meczu pożegnalnego Tito w roli trenera??????? on przez to by nie umarł wiecie dla czego ?bo maja POLSKICH KIBICÓW W DUPIE,nie zdziwił bym się jak wystąpi w roli trenera w meczu z Bayernem