0

Nie chcę następnego def. pomocnika na obronie,czy na swiecie nie ma normalnego stopera do kupienia?

0

a na jakiej podstawie Messi bo jest karłem i jest brzydki?

0

ty cyba nie widziałeś Neymara

0

iniesta chciał grać w real

0

Real mógł kupić Neymara 13letniego w pakiecie z Robinho za dodatkowe Uwaga ! 1milin euro,ale tego nie zrobili .Oni mogą sobie dopiero pluć w mordę :D

0

Boję się ze będzie jak z Robinho trochę zmężnieje(przypakuje) zrobi się wolniejszy i po naszej wielkiej gwieździe

0

trzymajcie mnie to news z 1 kwietnia:D::D:D::D::D::D módlcie się o waszą barcelone

0

przykoksi nabierze masy i to już nie bedzie ta szybkość

0

podejrzewam ze tylko po to zeby zrobić z niego super stopera :D

0

Ale ty jesteś tepy za przeproszeniem obejrzyj sobie mecze mecz Borusia-Real na śo grał Pepe z Ramosem. Lewy w tym meczu robił z Pepe co chciał a varane grał na prawiej obronie.Następnie obejrzyj Real-Borusia pepe nie grał w tym meczu zastopił go na stoperze Varane Real otarł sie o finał lewy nic nie pokazał w starciu z Varanem.Najlepiej oceniać jak się nic nie pamieta ,a Żal docenić świetnego piłkarza odwiecznego rywala

0

Coś czuje ze to będzie jedyny trofeum Taty w Barcelonie,jak się patrzy na wzmocnienia realu Bale Isco Illaramendi ,a nasze Neymar i.........jakiś obrońca
NoName,nie daj boże a bedzie to jakiś pomocnik przekwalifikowany na środkowego obrońce

0

Coś czuje że ten sezon będzie niewypałem przez tą naszą słabą obronę

0

Dos Santos i Segi Roberto to najwyżej poziom Lechii na pewno nie Barcy ja im dziękuje

0

Lechia wygra jestem pewny

0

Brać te 20mln z pocałowaniem reki i szyderczym uśmiechem na twarzy,SPRZEDAC TO DREWNO

0

tak żeby Ronaldo wchodził w niego jak w masło z Bale i do tego karzełek no ale barcelona w tym lubuje

0

Sprzedać z pocałowaniem reki i uśmiechem na twarzy:) !!! za 29,9mln

0

I o to chodzi będzie następny wychowanek

0

dla mnie pozytywnym wynikiem będzie 6-0

0

tak na pewno rok temu by się udało za 25 ,30mln zwłaszcza ze został kupiony za 42,,,,,,żal mi ciebie

0

Witaj Noname czekałem na ciebie

0

zobaczycie potwierdzi to ze zostanie grającym trenerem ,z punktu ekonomicznego to bardzo dobry pomysł będzie więcej pieniędzy na obrońcę

0

Mam nadzieje że to będzie on ,widziałem w nim potencjał jak trenował Rome ,bedzie wielkim trenerem:>

0

Wiedziałem ze urban kogoś nieznanego wyczaruje

0

UWAGA
Wszystkim polskim naiwnym kibicą którzy kupili bilety na mecz lechia barca polecam przedłuzyć o 5dni urlop i wybrać się do Monachium .Tam Barcelona sie na pewno wstawi bo to nie Polska ,piłkarze już nie będą smutni i zapewne sam chory Tito poprowadzi swój pożegnalny mecz .

0

USZaty już wyczaruje nam jakiegoś trenera WIERZE W NIEGO:D

0

KURINHOOOMICHAŁ jak polecam zebyś sobie na tym meczu zwalił może przejdzie ci ta podnieta

0

SevFCB, POLAĆ MU mądre słowa

0

Czyli będzie tylko lepiej !!! ,wracaj do zdrowia

0

Czemu nie mogli zagrać ostatniego meczu pożegnalnego Tito w roli trenera??????? on przez to by nie umarł wiecie dla czego ?bo maja POLSKICH KIBICÓW W DUPIE,nie zdziwił bym się jak wystąpi w roli trenera w meczu z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?