Najman_Jr
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do Monachium za to pojadą już zadowoleni
0
Puyol był najlepszym obrońcą ,Silva jest najlepszym obrońcą Pique nigdy nie był i nie będzie najlepszym obrońcą,on jest najlepszym zapchaj dziurą
0
Jutro prezentacja powodzenia
0
to nie myśl za dużo
0
Kto by zrezygnował z możliwości zarabiania 30mln przy pobieraniu 16mln,zwłaszcza ze są tam jego znajomi z Argentyny Lavezzi czy Pastore,PSG to piękne miasto Paryż ,a nie jest Anży Machaczkała i zimna Rosja
0
Akurat temu panu uwierzę ,co to dla niego 250mln euro plus np 30mln netto rocznie na pensje czy 40mln co by w 100% przekonało messiego ronaldo czy inne gwiazdy.Przy takiej kasie słowo więcej niż klub nie ma znaczenia zwłaszcza ze z PSG Messi ogrywał by Barce i o puchary nie musiał by się martwic
0
To jest logiczne ,na stoperze maja tylko Thiago Silve , Alexa , Mamadou Sakho , jak wchodził Zoumane Camara to każdy się modlił by żadnego klopsa nie było,a Antoine Conte , Loïca Landre to gracze rezerw których nigdy nie widziałem w pierwszej 11 do tego Lugano wraca z wypożyczenia ale on jest porażką z tego co wiem z tej podstawowej trójki ma odejść Alex tęskni za Brazylią ,Lucas Digne to lewy obrońca nie środkowy 3 czy 4stoperów klasy światowej to nie dużo
0
a Tito dalej wierzy,wręcz jest przekonany że go pozyska ,kapnie się dopiero 1 września że nie był do wyciągnięcia i nie ma kim grać na obronie ,a tym czasem PSG sobie kompletuje defensywę.Digne już oficjalnie ,lada chwila Marquinhos do tego Silva Sakho alex Van der Wiel.
0
Hahahhaa Czyli barca może podkradać kupywać od PSG ale oni nie mogą od nas:) smieszny jestes th@les
0
Bez obrażania a my jaka mamy filozofie AKTORSTWA? kim jest messi neymar xavi iniesta alves indywidualności ,puki co barcelona prędzej prezentuje się jako jako FILM z świetnymi aktorami niż PSG jako Cyrk ,boli bo nie można kupić Silvy ? Jak dla mnie jakiś szejk może kupić Valencje i Atletico Madryt bedzie ciekawiej a nie tylko Real i Barca
0
A oni dalej PFFFFFFFFFFFFFfffffffffffffffffff....................... to jest jedyny obrońca na świecie nie ma innego
0
Marquinhos zaakceptował ofertę PSG ! ! ! także trzeba szukać gdzie indziej
0
Ja liczę na nasz zarząd i transfer pokroju Dmytro Chygrynskiy świetny obrońca
0
NIGDY, na oficjalnej stronie PSG pisze ze zostaje :/
0
Marquinhos przybywa Alex odchodzi tyle w temacie ,co dopiero Silva wraz z agentem zdementował ze odchodzi do Barcy i dobrze sie czuje w PSG nie mineło 3dni i kolejne plotki.PSG sprzeda jak tego będzie chciała a Silva to ich filar powtarzam to nie jest szejk Malagi ten szejk ma ze 100x więcej kasy
0
itruikt, Hahahhahhaaa wybory były na początku czerwca tego roku Perez je wygrał:)
0
Wstyd wstyd wstyd,Rosell mógł go lepiej oddać za darmo ,za czapkę gruszek ,czy za worek piłek a nie za 2,1mln żal
0
Wstyd wstyd wstyd,Rosell mógł go lepiej oddać za darmo ,za czapkę gruszek ,czy za worek piłek a nie za 2,1mln
0
Dora strona tego transferu to wynegocjowana suma ze sprzedaż aż 2,1MLN ! ! ! a zła straciliśmy naszego najlepszego snajpera
0
Słyszeliście ! ! ! Real Madryt zaoferował za Thiago 2,5mln euro Barcelona che 4,1mln chociaż mówi się ze Rosell jest skłonny oddać go za 3,4mln.Pieniądze nie powinny stanowić problem dla Peraza który wczoraj sprzedał Callejóna do Napoli za 10mln euro
0
Neymar da SiIva Santos Junior, kpiną jest twój nick puki co neymar zasługuje w europie na ksywę Nejman Jr ,bo wywraca się szybciej i efektowniej od Nejmana
0
Sprzedał bym z POCAŁOWANIEM REKI za te 18mln :)
0
32 mln :D,za tyle on moze sakho sprzedać ,wstyd taka oferte wysyłać 62mln by go nie przekonało
0
Nasser Al-Khelaifi jest gotów zaoferować podwyżkę byłemu piłkarzowi Milanu, przedłużając tym samym umowę o dodatkowy rok. To ma zakończyć sagę związaną z Thiago Silvą, a do tego odstraszyć Barcelonę do podejmowania działań w celu sprowadzenia defensora na Camp Nou.
z tego co wiem silva już teraz zarabia 9mln euro netto
także szanse na transfer= 0,0000001%
0
Nadawał by się na ławkę Barcy jak cholera, warunki fizyczne świetne 172cm wzrostu plus bark umiejętności strzału głową do tikitaki w sam raz:)
0
Nie ma na to szans to nie jest szejk z Malagi tylko szejk PSG po pierwsze on go nie sprzeda nawet za 100mln, po drugie barca nie da mu 10mln netto za sezon,po trzecie tydzień temu jego agent powiedział ze nigdzie się nie wybiera.Piłkarza można kupić od każdego ale nie od PSG chyba ze nie miesci się u nich w składzie nikt mu nie da więcej niż Al-Khelaifi .Szybciej on kupi Messiego niż Barca Silve taka jest prawda.Temu panu nie podkrada się piłkarzy bo może to także zrobić Barsie
0
za co neymar?? za symulke? gre aktorska