0

Chyba ci się sezony pomyliły.

0

I właśnie zupełnie nie rozumiem dlaczego. Chyba do ocenienia spalonego nie jest potrzebna osobista interpretacja sędziego głównego? Akcje powinny być puszczane i w przypadku spalonego sędzia powinien dostać informację o tym. I tak powinno być przy każdej akcji.

0

Guardiola mówił po katalońsku.

5

Z tym szczytem to trochę wyolbrzymione, biorąc pod uwagę, że jednak od 10 lat jest w cieniu takiego jednego karzełka.

0

Ja się nigdy nie zakładam jak nie jestem pewny wygranej :D
Ktoś z dwójki Sergi-Rakitić na pewno zagra w pierwszym. Do tego nie jestem pewny o Dembélé więc byłyby to łatwe pieniądze.

0

Dlaczego? Tylko 18 goli dzieli go od pierwszego miejsca. No i jest młodszy o 2 lata od Cristiano więc teoretycznie ma 2 sezony więcej.

0

Mogę się założyć o 1000 zł że takiego składu nie będzie.

1

no to chyba wychodzi na jedno? Zaszczepione dziecko nie będzie miało powikłań tak?

1

No ale skoro jest zaszczepione to chyba jest chronione przed danymi wirusami tak? Jeśli nie to po co w ogóle szczepić skoro owe szczepionki nie chronią?

2

Ja bardziej nie rozumiem poglądu typu: "Nie chcę, żeby moje szczepione dziecko zaraziło się od nieszczepionego"

1

bardzo fajne, tylko możesz pomyśleć o innej nieco ciekawszej czcionce ;)

3

pokazał że jest culé

1

W skrócie to takie pierdolety
Chce zaprzeczyć informacjom, jakie pojawiły się w Hiszpanii. Informuje, że przybył do klubu z wieloma celami i jest zdeterminowany, aby je zrealizować. Jest zadowolony z rozwoju jego kariery i wie, że każdego dnia jego marzenia i cele się realizują. Jego rodzina dobrze zaaklimatyzowała się w mieście. Na koniec zapewnia, że będzie mocno walczył o swoją karierę.

0

7

Ale to jest niesamowite jak ta cała otoczka odnośnie naszej formy, Valverde czy Dembélé szybko się zmienia w zależności od ostatniego meczu.

3

Szkoda że Ramos nie potrafił uciszyć Carvajala w tej sytuacji

17

Może się jeszcze okazać że ta jego beznadziejna polityka kadrowa była od początku zaplanowana i Valverde jest takim jeb... fachowcem że przewidział wszystko i na końcu to on się będzie śmiał zaraz po tym jak Messi podniesie w czerwcu puchar LM kompletując przy tym trzeci tryplet w historii.
No dobra, trochę zaszalałem, ale nie mam nic przeciwko temu.

0

Zdecydowanie powinien grać w trójce z przodu. Gdy gra w pomocy jesteśmy zbyt słabi w grze obronnej. Przy pomocy Busquets, Rakitić, Arthur ten problem znika.

1

Bardzo dobrze zagrał. Nie wybitnie, lecz zdecydowanie dał radę. Przy zmianie otrzymał zasłużoną porcję braw.

1

Żółta okej, ale jakby sędzia pokazał czerwoną nie powinno być do niego pretensji

1

Manita to po hiszpańsku rączka więc odnosi się do strzelenia 5 goli

0

ale brzydko i defensywnie gramy...

0

Ja tak samo w pierwszej chwili pomyślałem xD

2

Jak kupisz to masz 10 dni za darmo więc śmiało możesz zakupić, a jak coś ci nie będzie pasowało to rezygnujesz i nie pobiera ci z konta nic. A dostęp do oglądania masz od razu.

0

Drewno Roberto xD i ty się uważasz za "zdrowego myślącego człowieka"?

3

No popatrz ja bym nie chciał na przykład.
ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Arthur - Sergi Roberto, Suárez, Coutinho to nasz najlepszy skład według mnie na dziś

0

1. Messi
2. Xavi
3. Iniesta
4. Ronaldinho
5. Eto'o
6. Busquets
7. Puyol
8. Rivaldo
9. Dani Alves
10. Suárez

0

13

To obejrzyj sobie relację tekstową na onecie jak ci styl nie odpowiada
Naprawdę niektórzy to mają problemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?