10 kwietnia 2010, 23:14
0
Oglądam mecz na C+ i mam komentarz... Zmieniłam ustawienia w dekoderze... Panowie komentatorzy prowadzili ciekawe rozmowy w trakcie przerwy ;D
23 sierpnia 2009, 18:11
TheMusli Dzięki wielkie! ;)
23 sierpnia 2009, 18:05
Malin10 Relacja z meczu od 21:50 na TVP Sport
7 maja 2009, 00:33
To było coś niesamowitego! Tych emocji nigdy nie zapomnę.. I jak tu Ich nie kochać? ;) I zgadza się.. "Szczęście sprzyja lepszym!"
10 marca 2009, 17:41
Wszystkiego Najlepszego! :)
7 sierpnia 2008, 01:54
i mamy 4-1 !!!! Eto'o PS: misk00 panie też tu są ;]
7 sierpnia 2008, 02:02
Dobrze grają, oby tak dalej. Eto'o zdecydowanie musi zostać. misk00 wybaczam ;) Pozdrawiam Panów :D
13 sierpnia 2008, 22:03
Barca!! Goooooolllll :):):)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Oglądam mecz na C+ i mam komentarz... Zmieniłam ustawienia w dekoderze...
Panowie komentatorzy prowadzili ciekawe rozmowy w trakcie przerwy ;D
0
TheMusli Dzięki wielkie! ;)
0
Malin10 Relacja z meczu od 21:50 na TVP Sport
0
To było coś niesamowitego! Tych emocji nigdy nie zapomnę.. I jak tu Ich nie kochać? ;) I zgadza się.. "Szczęście sprzyja lepszym!"
0
Wszystkiego Najlepszego! :)
0
To było coś niesamowitego! Tych emocji nigdy nie zapomnę.. I jak tu Ich nie kochać? ;) I zgadza się.. "Szczęście sprzyja lepszym!"
0
i mamy 4-1 !!!! Eto'o
PS: misk00 panie też tu są ;]
0
Dobrze grają, oby tak dalej. Eto'o zdecydowanie musi zostać.
misk00 wybaczam ;)
Pozdrawiam Panów :D
0
Barca!! Goooooolllll :):):)
0
Wszystkiego Najlepszego! :)