0

Oglądam mecz na C+ i mam komentarz... Zmieniłam ustawienia w dekoderze...

Panowie komentatorzy prowadzili ciekawe rozmowy w trakcie przerwy ;D

0

TheMusli Dzięki wielkie! ;)

0

Malin10 Relacja z meczu od 21:50 na TVP Sport

0

To było coś niesamowitego! Tych emocji nigdy nie zapomnę.. I jak tu Ich nie kochać? ;) I zgadza się.. "Szczęście sprzyja lepszym!"

0

Wszystkiego Najlepszego! :)

0

ArasFCB zgadzam się z Tobą. Chociaż gra Barcy też mnie na razie nie zachwyca...

0

Barca!! Goooooolllll :):):)

0

Visca el Barça!

Dobranoc :)

0

na te ostatnie minuty, jakby się znowu ożywili..

gooool !!!!!!

0

przestaje mnie to bawić... Valdes...!!!

0

Dobrze grają, oby tak dalej. Eto'o zdecydowanie musi zostać.

misk00 wybaczam ;)

Pozdrawiam Panów :D

0

i mamy 4-1 !!!! Eto'o

PS: misk00 panie też tu są ;]

0

Xavi!! Eto'o!!! Goool :D

0

ech... spalony

0

gooooooolllll !!!!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?