8 czerwca 2009, 21:30
0
jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.
30 maja 2009, 21:25
1. Puyol, 2. Xavi, 3. Valdes, 4. Iniesta. Taka jest kolejność zakladania opaski kapitana.
29 maja 2009, 22:20
hmm. a Iniesta jedzie z tą odnowioną kontuzją?
26 maja 2009, 18:32
Najważniejsze to wierzyć w siebie i w drużynę.
11 maja 2009, 16:44
aa właśnie.. sto lat, sto lat niechaj żyje nam! Wszystkiego najlepszego dla Andresa!:)
22 marca 2009, 18:53
jak zdobędziemy pierwi bramke to już dalej bedzie łatwiej. Dobrry skład;)
21 kwietnia 2009, 19:12
hahaha to się uśmiałam.. 12 grudnia też byli pewni, że wygrają z Barcą.
2 listopada 2008, 21:37
oby wcale nie sędzował, bo jeszcze innym kibicom niąż polskim popsuje nastroje..;]
4 sierpnia 2008, 13:18
Iniesta wymiatał na tym meczu..! o to chodzi..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.
0
1. Puyol, 2. Xavi, 3. Valdes, 4. Iniesta. Taka jest kolejność zakladania opaski kapitana.
0
hmm. a Iniesta jedzie z tą odnowioną kontuzją?
0
Najważniejsze to wierzyć w siebie i w drużynę.
0
aa właśnie.. sto lat, sto lat niechaj żyje nam! Wszystkiego najlepszego dla Andresa!:)
0
jak zdobędziemy pierwi bramke to już dalej bedzie łatwiej. Dobrry skład;)
0
jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.
0
hahaha to się uśmiałam.. 12 grudnia też byli pewni, że wygrają z Barcą.
0
oby wcale nie sędzował, bo jeszcze innym kibicom niąż polskim popsuje nastroje..;]
0
Iniesta wymiatał na tym meczu..! o to chodzi..