Natalka14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszó Lubelski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.
0
1. Puyol, 2. Xavi, 3. Valdes, 4. Iniesta. Taka jest kolejność zakladania opaski kapitana.
0
hmm. a Iniesta jedzie z tą odnowioną kontuzją?
0
Najważniejsze to wierzyć w siebie i w drużynę.
0
aa właśnie.. sto lat, sto lat niechaj żyje nam! Wszystkiego najlepszego dla Andresa!:)
0
Krux:
Czy Ty jesteś jakiś psychiczny? Ja rozumiem, że kibicujesz innemu klubowi niż Barcelona, ale człowieku troche szacunku!
0
jeszcze nie moge uwierzyć! jedziemy do Rzymu! Inieste na piedestał! Dla takich momentów warto żyć i kibicowac Barcelonie:) zaraz chyba oszaleje ze szczęścia:D
0
hahaha to się uśmiałam.. 12 grudnia też byli pewni, że wygrają z Barcą.
0
powalający uśmiech :) dokładnie, to Barca jest na pierwszym miejscu z przewagą 6 punktów i to nasi piłkarze są bliżej tryumfu w Lidze, a nie Real. Barcelona żyje rzeczywistością, a nie marzeniami..:P
0
ktoś zna adres bloga Iniesty?
0
oby przywieść 3 punkty to będzie bardzo dobrze, a czy wygramy 1:0 czy 3:0 to bez różnicy..
0
z tym Iniestą w białej koszulce to nie jest wcale żart. Przed chwilą sama widziałam to logo i się przeraziłam..
0
cudny mecz, obyśmy utrzymali w miarę taki styl gry do końca.;) brawo chłopaki;) szkoda tylko Toure, Iniesty i Xaviego, bo ten ma chyba coś z kostką..
0
za to kocha się Barce..;D bravo Samu;D
0
aż mi dech w piersiach zaparło..;D cudny gol.. nawet Dani bramki strzela..;D
0
nareszcie Eto'o;D jeszcze Iniesta mogłby się wpisać na liste strzelców..;P
0
jak zdobędziemy pierwi bramke to już dalej bedzie łatwiej. Dobrry skład;)
0
tym "kryzysem", który dopadł ostatnio Barcelone była nieobecność Iniesty. Przez te 2 tygodnie kiedy leczył kontuzje było widać brak Andresa na boisku.
0
jak będą grać tak jak czoraj, praktycznie bez fauli to nie trzeba będzie się obawiać o wyeliminowanie z gry przez kartki..
Swoją drogą chciałabym, żeby Pep po jakimś wygranym meczu powiedział: " graliśmy znakomicie".
0
wyjście na boisko z myślą, ze wygraliśmy u siebie 8 meczy z rzędu to nie jest podejście do gry..
"Chciałbym zmierzyć się ze słabszym przeciwnikiem, zaś Barcelona jest jedną z trzech najlepszych drużyn świata."
lepiej zmierzć się z drużyną formatu Barcelony niż z drużyną z końca tabeli.
0
nikt nie chce przegrac na tym etapie rozgrywek, ale wolalabym trafic na najsilniejsza druzyne z tych wszystkich co sie zakwalifikowaly..najlepiej jakbysmy trafili na ManU wedlug mnie.. jak dla mnie to najsilniejsza druzyna zaraz po Barelonie
0
ktoś wie czy Iniesta będzie już gotowy na Mallorke?
0
może w końcu jakiś ukryty dopalacz się wlączył..:P
0
trzeba sie pospieszyć ze zmianami, bo potem na odrabianie jakichkolwiek strat będzie za poźno..
0
no to mamy wyłączonych dwóch piłkarzy na mecz z Lyonem..
0
Barca to najlepszy klub na świecie, ktory posiada najwierniejszych fanów! Żadna porażka, nawet ta przegrana na wlaśnym stadione z najgorszą druzyną w lidze nie moze nam odebrać nadziei na wygranie Ligi..ja wiem, ze to tylko chwilowe i i z pare dni nikt nie będzie pamiętał goryczy porażki.
0
jak tak dalej będą grać, a sędzia sie nie opanuje to nawet o 1 punkcie mozemy pomarzyć.. zajebisty prezent na urodziny dostalam.:/
0
sentenced zastanów się co pisziesz.
0
Serce nie sługa, ale miło by było widzieś Samu w koszulce Barcy jeszcze chociaż z jeden sezon..
0
taki hojrak z niego.;]dobrze, ze mamy takiego walecznego i silnego kapitana, ale utrata go na dłuższy czas dałaby się we znaki bardziej niż jakby grał na najwyższe oceny... niech wraca do zdrowia, a kadra wydaje mi się, ze nie ucierpi zbytnio z powodu jego nieobecność, w końcu to mistrzowie Europy:)