0

Wypadki chodzą po ludziach. Szkoda ludzi, ktorzy zginęli i dzieci.

0

haha zobaczą jak świnia niebo.. Henry nalezy do Barcy i niech tak zostanie..

0

żeby ta pewność siebie go nie zgubiła..

0

Polska jak zwykle poniżej oczekiwań.. mogło być lepiej..

0

Iniesta w końcu doczekał się meczu, w którym oficjalnie jako 4 założy opaskę kapitana..;]

0

mi też nie chodzą..:/

0

"Dobrą drużynę poznaje się po tym jak radzi sobie w trudnych sytuacjach" - Barca jest takim zespołem i miejmy nadzieje, ze zostanie nim do końca.

0

Bojan ma jescze czas na granie.. to najlepszy tak mlody zawodnik na świecie i nie możemy dopuscić, zeby odszedl z Barcy..

0

gracze Barcy przed świętami byli głodni potraw wigilijnych, a teraz apetyt wraz z czasem będzie wzrastal na zwycięsta z poszczególnymi drużynami..;]

0

bravo, bravo i jeszcze raz bravo! idealny początek roku i idealny początek dla Iniesty!!

0

latwiej by im bylo policzyć kto nie oglądal tego meczu..:P pewnie jakies jednostki sie zostaly, ktore nie oglądaly:P

0

kolejny powód dlaczego warto kochac ten klub i piłkarzy..;)

0

sędzia chyba zabawia sie w świętego Mikolaja, ze tak zółte kartwki rozdaje:/

0

oby ten mecz zmobilizował chłopaków, a nie pogrązył..jak tak dalje pojdzie to Getafe bedzie moglo mowić o cudzie, bo Barca mimo, ze jest znakomicie przygotowana nie ma swojego dnia..

0

oby wcale nie sędzował, bo jeszcze innym kibicom niąż polskim popsuje nastroje..;]

0

Iniesta na tej liście jest, ale czołowych miejsc nie zajmie...skromny, nieutytułowany i co najwazniejsze znakomicie grający piłkarz ze sławami footbalu nie ma szans niestety..:/

0

Do trzech razy sztuka..Tym razem Bojan pokaże na co go naprawde stać!

0

ma szczęście chłopak, bo gdyby nie to, że gra w najpiękniejszych barwach na świecie to możliwe, ze jego wielki telent nie byłby w 100% wykorzystany jak jest w Bracelonie..

0

"Busquets nie dla Arsenalu"- Busquets dla Barcelony! szkoda by bylo jakby jednak nie przedlużył tego kontraktu, bo dobrze sobie radzi..z czasem być moze będzie jednym z kluczowych zawodników Barcy..

0

każdy jest spokojniejszy jak Eto'o strzela gole, a przy okazji jest na co popatrzec, bo bramki strzelone sa piękne..:) Villa strzela gole, bo ma szczescie poprostu, nasz Eto'o jest niezastąpiony! życze mu zeby do końca sezonu strzelał 3 razy skuteczniej ..:D

0

nie ma co..piekny mecz :) i te bramki chłopaków zadzwiające..! VeB!

0

cieszy mnie obecność Bojana i Hleba w pierwszym skaldzie tylko jakoś brakuje mi Iniesty..

0

filip_55

musisz poszukać na justin.tv albo na eBramki..tam sa raczej wsztystkie mecze Barcy, wiec i ten powinien być..

0

Iniesta wymiatał na tym meczu..! o to chodzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?