Natalka14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszó Lubelski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypadki chodzą po ludziach. Szkoda ludzi, ktorzy zginęli i dzieci.
0
haha zobaczą jak świnia niebo.. Henry nalezy do Barcy i niech tak zostanie..
0
żeby ta pewność siebie go nie zgubiła..
0
Polska jak zwykle poniżej oczekiwań.. mogło być lepiej..
0
Iniesta w końcu doczekał się meczu, w którym oficjalnie jako 4 założy opaskę kapitana..;]
0
mi też nie chodzą..:/
0
"Dobrą drużynę poznaje się po tym jak radzi sobie w trudnych sytuacjach" - Barca jest takim zespołem i miejmy nadzieje, ze zostanie nim do końca.
0
Bojan ma jescze czas na granie.. to najlepszy tak mlody zawodnik na świecie i nie możemy dopuscić, zeby odszedl z Barcy..
0
gracze Barcy przed świętami byli głodni potraw wigilijnych, a teraz apetyt wraz z czasem będzie wzrastal na zwycięsta z poszczególnymi drużynami..;]
0
bravo, bravo i jeszcze raz bravo! idealny początek roku i idealny początek dla Iniesty!!
0
latwiej by im bylo policzyć kto nie oglądal tego meczu..:P pewnie jakies jednostki sie zostaly, ktore nie oglądaly:P
0
kolejny powód dlaczego warto kochac ten klub i piłkarzy..;)
0
sędzia chyba zabawia sie w świętego Mikolaja, ze tak zółte kartwki rozdaje:/
0
oby ten mecz zmobilizował chłopaków, a nie pogrązył..jak tak dalje pojdzie to Getafe bedzie moglo mowić o cudzie, bo Barca mimo, ze jest znakomicie przygotowana nie ma swojego dnia..
0
oby wcale nie sędzował, bo jeszcze innym kibicom niąż polskim popsuje nastroje..;]
0
Iniesta na tej liście jest, ale czołowych miejsc nie zajmie...skromny, nieutytułowany i co najwazniejsze znakomicie grający piłkarz ze sławami footbalu nie ma szans niestety..:/
0
Do trzech razy sztuka..Tym razem Bojan pokaże na co go naprawde stać!
0
ma szczęście chłopak, bo gdyby nie to, że gra w najpiękniejszych barwach na świecie to możliwe, ze jego wielki telent nie byłby w 100% wykorzystany jak jest w Bracelonie..
0
"Busquets nie dla Arsenalu"- Busquets dla Barcelony! szkoda by bylo jakby jednak nie przedlużył tego kontraktu, bo dobrze sobie radzi..z czasem być moze będzie jednym z kluczowych zawodników Barcy..
0
każdy jest spokojniejszy jak Eto'o strzela gole, a przy okazji jest na co popatrzec, bo bramki strzelone sa piękne..:) Villa strzela gole, bo ma szczescie poprostu, nasz Eto'o jest niezastąpiony! życze mu zeby do końca sezonu strzelał 3 razy skuteczniej ..:D
0
nie ma co..piekny mecz :) i te bramki chłopaków zadzwiające..! VeB!
0
cieszy mnie obecność Bojana i Hleba w pierwszym skaldzie tylko jakoś brakuje mi Iniesty..
0
filip_55
musisz poszukać na justin.tv albo na eBramki..tam sa raczej wsztystkie mecze Barcy, wiec i ten powinien być..
0
Iniesta wymiatał na tym meczu..! o to chodzi..