Cześć wszystkim, przegapiłem otwarte okno na oficjalnej stronce na zakup biletów na sobotni mecz z Betisem. Czy jest jakaś bezpieczna alternatywa, żeby bilety na ten mecz dostać? Czy w oficjalnej sprzedaży zdarza się, że pojawia się dodatkowa pula? Bywałem na meczach Barcy w przeszłości i zawsze się udawało coś ogarnąć, szkoda byłoby tym razem obejść się smakiem
Nie liczyłbym na to. Mou ma gdzieś kodeksy moralne i opinie mediów. Robi wszystko, żeby (najlepiej po trupach) dojść do celu. Jeśli uzna, że Pepe przyda się drużyne, to ten dzikus zagra. No chyba, że jakaś Komisja zawiesi do tego czasu portugalczyka.
Komentarze
0
@abram3k jasne, dzięki, będę polować
0
@abram3k masz na myśli sprzedaż online czy stacjonarnie pod stadionem?
0
@PatrykBarca bardzo dziękuję za nutkę nadziei :D będę próbować i dam znać!
0
Cześć wszystkim, przegapiłem otwarte okno na oficjalnej stronce na zakup biletów na sobotni mecz z Betisem. Czy jest jakaś bezpieczna alternatywa, żeby bilety na ten mecz dostać? Czy w oficjalnej sprzedaży zdarza się, że pojawia się dodatkowa pula? Bywałem na meczach Barcy w przeszłości i zawsze się udawało coś ogarnąć, szkoda byłoby tym razem obejść się smakiem
6
Barca ma 4 triumfy w LM (1992, 2006, 2009, 2011) i teraz walczy o piąty puchar ;)
6
Barca ma 4 triumfy w LM (1992, 2006, 2009, 2011) i teraz walczy o piąty puchar ;)
0
mój tekst, traktujący ten temat trochę z innej strony. Zapraszam http://onlybarca.blog.onet.pl/
0
Jeszcze Celtic, Milan, Ajax
0
Nie liczyłbym na to. Mou ma gdzieś kodeksy moralne i opinie mediów. Robi wszystko, żeby (najlepiej po trupach) dojść do celu. Jeśli uzna, że Pepe przyda się drużyne, to ten dzikus zagra. No chyba, że jakaś Komisja zawiesi do tego czasu portugalczyka.
0
@abram3k jasne, dzięki, będę polować