0

@abram3k jasne, dzięki, będę polować

0

@abram3k masz na myśli sprzedaż online czy stacjonarnie pod stadionem?

0

@PatrykBarca bardzo dziękuję za nutkę nadziei :D będę próbować i dam znać!

0

Cześć wszystkim, przegapiłem otwarte okno na oficjalnej stronce na zakup biletów na sobotni mecz z Betisem. Czy jest jakaś bezpieczna alternatywa, żeby bilety na ten mecz dostać? Czy w oficjalnej sprzedaży zdarza się, że pojawia się dodatkowa pula? Bywałem na meczach Barcy w przeszłości i zawsze się udawało coś ogarnąć, szkoda byłoby tym razem obejść się smakiem

6

Barca ma 4 triumfy w LM (1992, 2006, 2009, 2011) i teraz walczy o piąty puchar ;)

0

Jeszcze Celtic, Milan, Ajax

0

już jest na stronie dumakatalonii, polecam, chociaż Messi jak to Messi za wiele nie powiedział ;)

0

Xavi nie zarabia 13mln, tylko 8 i to nie na rękę tylko brutto. Poza tym przypominam, że Xavi szykuje się na trenera i zwiedzanie piłkarskiego świata z pewnością mu da wiele doświadczenia. Wróci do Barcy, ale pewnie jako trener młodzieżowej sekcji, a kiedyś, kto wie, może nawet pierwszego zespołu :)

0

@RespecT
Luis Enrique nie jest wychowankiem Barcy ;)

0

mój tekst, traktujący ten temat trochę z innej strony. Zapraszam http://onlybarca.blog.onet.pl/

0

wizja historii Barcelony bez Cruyffa na moim blogu, zapraszam :) http://onlybarca.blog.onet.pl/

0

Nie liczyłbym na to. Mou ma gdzieś kodeksy moralne i opinie mediów. Robi wszystko, żeby (najlepiej po trupach) dojść do celu. Jeśli uzna, że Pepe przyda się drużyne, to ten dzikus zagra. No chyba, że jakaś Komisja zawiesi do tego czasu portugalczyka.

0

Xavi moim zdaniem zasługuje na Złotą Piłkę, ale ma pecha( i szczęście) bo Messi od kilku lat jest na nieosiągalnym dla całej reszty świata poziomie. Złota Piłka to nie nagroda za całokształt, tylko za jeden rok w wykonaniu piłkarza. Najbliżej Xavi(moim zdaniem) był rok temu, ale dla głosujących było oczywiste, kto jest najlepszym piłkarzem globu. Nawet, jeśli w gablocie(w przeciwieństwie do innych nominowanych- Iniesty i Xaviego) nie ma Pucharu Świata.

0

Ehh.. nie ma wyjścia- na zajęcie z Podstawowych zabiegów medycznych z całą pewnością się nie wybieram :) eurosport2 i Barca :)

0

3:0 i owacja na stojąco dla Messiego :) historia lubi się powtarzać :)

0

Obawiałem się, że Barca wypuści z rąk Bartrę, o Montoye byłem spokojny. To bardzo dobry krok w przyszłość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?