1

Co oni chcą od tych matek

0

@aspr1me ducha puszczy nie piłeś

11

Penya by się schylił

8

Zawisł jak Saddam Husein

0

Ale nie, do Polaka to tak nie.

2

Żeby to nie był punkt zwrotny meczu

1

Nie zatrzymasz już tego wozu

0

Dobra lecieć po trzeciego i uspokoić grę

0

Ja pierdole czemu znowu to się dzieje

0

No i z trzy mecze z głowy znając jego zdrowie

1

Oho będzie meczycho chyba

0

Zaczynamy licznik bramek

0

Jak mówiłem rano tak było.
Światowy dzień pizzy świętowany godnie, pół na pół capriciosa i pepperoni.

0

@Nightraider to zrób sam

4

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś międzynarodowy dzień pizzy.

Więc macie już pomysł na obiad jak coś.

1

Zrobiliście nam sobotę

0

ŻUWACZ wiedział od razu

2

Tu nie ma co stać 5 minut normalne nadepniecie

0

Ale tu kino będzie dziś

13

Hahhaha jude pajacu

0

Na razie kwiczą, sędzia nieopłacony

0

@Tasde kubek termiczny

1

Szkoda że u nas takiego dopingu nigdy nie będzie

0

Ja mam 4 takie nagrody w postaci tych kubków termicznych

0

Im siedź wciąż i 7 goli a co tu mówić o 5

0

To samo będzie w drugiej połowie jak szybko trafimy na 5. Najgorsze teraz będą kontuzje

0

Kibice krzyczą żeby ściągać koszulki

0

@Kukiz FCB okropne to jest

0

To już jest trening

0

30 minut kibice wychodzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?