Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maciekofcb wszystko przez te tańce żony
0
@Coutinho007 ja spaghetti jak mam to zawsze dwa sery. Żona woli mozzarele a ja parmezan od zawsze.
Pomagam jej czasem i wypijam wodę tylko nie wiem potem co z tą kulką białą robić.
1
@Nightraider Nie rozumiem fenomenu carbonary. To już lepiej mc'n cheese albo szakszuke.
Idź im zanieś do spróbowania jak zrobisz
0
@ToshyFCB kupiłem bez loga na stronie nike i jest piękna
2
@Kapitan hawk widziałem to na żywo z trybun i płakałam
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga bo dziś wolne przypominam.
Dziś team City czy psg?
4
@Comentateiro Również to napisałem kilka chwil po akcji
0
Bójka w szatni po meczu, wkroczyła policja.
Obstawiam, że gavi pobił policjantów
1
Taki mecz, jutro wolne, wstanę wyspany, zero presji i stresu, kawka za kawką, przypominam jutro wolne
32
Mecz sezonu póki co
0
Chodźmy wszyscy na notatnik poczytać komentarze
0
Kajam się za pierwszą połowę i DZIĘKUJĘ ZA DRUGĄ
0
@Filipem byłem widziałem przeżyłem
0
Chory mecz, trzeba leki wziąć
0
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
18
Gówno znamy się na piłce, Wojtek przepraszam, obrona jak Dibu w finale
0
Beka jeszcze to wygrają
0
Otamendi trochę taki brat Carvalaja
16
Boże Ferran teraz dwa gole w tym jeden z przewrotki i mamy mecz roku
0
" Mają jeszcze trochę czasu"
0
@Gibbon_FCB wolne jutro
0
Starych drzew się nie przesadza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
To jest gol glitch dosłownie
0
Mój Boże, jak dziś wyrównamy to tylko takimi sytuacjami
0
Może przełożą mecz jak się jeszcze bardziej rozpada
1
Jezu dołóż te kłode po ziemi i masz kontakt
9
Nie no, parę niedociągnięć jest
0
Nie skończymy tego w 11 dziś
0
@macio_944 Mordo ale ja dopasowuje przeciwnika po prostu, z nimi odrobili by to spokojnie