0

@maciekofcb wszystko przez te tańce żony

0

@Coutinho007 ja spaghetti jak mam to zawsze dwa sery. Żona woli mozzarele a ja parmezan od zawsze.
Pomagam jej czasem i wypijam wodę tylko nie wiem potem co z tą kulką białą robić.

1

@Nightraider Nie rozumiem fenomenu carbonary. To już lepiej mc'n cheese albo szakszuke.

Idź im zanieś do spróbowania jak zrobisz

0

@ToshyFCB kupiłem bez loga na stronie nike i jest piękna

2

@Kapitan hawk widziałem to na żywo z trybun i płakałam

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga bo dziś wolne przypominam.

Dziś team City czy psg?

4

@Comentateiro Również to napisałem kilka chwil po akcji

0

Bójka w szatni po meczu, wkroczyła policja.

Obstawiam, że gavi pobił policjantów

1

Taki mecz, jutro wolne, wstanę wyspany, zero presji i stresu, kawka za kawką, przypominam jutro wolne

32

Mecz sezonu póki co

0

Chodźmy wszyscy na notatnik poczytać komentarze

0

Kajam się za pierwszą połowę i DZIĘKUJĘ ZA DRUGĄ

0

@Filipem byłem widziałem przeżyłem

0

Chory mecz, trzeba leki wziąć

0

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

18

Gówno znamy się na piłce, Wojtek przepraszam, obrona jak Dibu w finale

0

Beka jeszcze to wygrają

0

Otamendi trochę taki brat Carvalaja

16

Boże Ferran teraz dwa gole w tym jeden z przewrotki i mamy mecz roku

0

" Mają jeszcze trochę czasu"

0

@Gibbon_FCB wolne jutro

0

Starych drzew się nie przesadza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To jest gol glitch dosłownie

0

Mój Boże, jak dziś wyrównamy to tylko takimi sytuacjami

0

Może przełożą mecz jak się jeszcze bardziej rozpada

1

Jezu dołóż te kłode po ziemi i masz kontakt

9

Nie no, parę niedociągnięć jest

0

Nie skończymy tego w 11 dziś

0

@macio_944 Mordo ale ja dopasowuje przeciwnika po prostu, z nimi odrobili by to spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?