Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ziomek od Zenka to youtuber Turysta z Podlasia.
0
@adamek20151 Kayah i Ania Wyszkoni grały dziś z zespołem Bum bum Orkestar, w tym zespole bebniarz ma profil o nazwie Pan Pielęgniarka na FB. Pielęgniarz i były rat med. Opowiada o tym na profilu
0
Jak ktoś kojarzy to bebniarz z zespołu teraz na Polsacie to Pan Pielęgniarka z FB.
0
@tadzik447 Paweł Jasionowski dobra morda, melodyjne ma te swoje pioseneczki
2
@PatrychoO Młode wilczki, nowy narybek
0
Piszą że klub przygotowuje pierwsze słowa oświadczenia w sprawie braku możliwości rejestracji.
I mam nadzieję że to będą słowa dymisji.
Moim zdaniem miarka się przebrała.
0
Jaki kraj taki Sean Paul
1
@szkudi7 o o tej zapomniałem, top
2
@Ojciec5tkidzieci W odwróconych był dziennikarz Ozga wzorowany chyba na nim. Z resztą on współ tworzył scenariusz do serialu.
1
Miuosh to był dobry jak nagrywał Piąta strona świata czy Pan z Katowic.
3
Haha postaw teraz taką Sare James wokalnie obok jakiejś Zugajki.
1
Ostatnia kawa w tym roku.
0
@MesQueUnClub_87 haha, wiesz ja od zawsze lubię gotować, żadna strata
1
To prawdopodobnie bedzie najspokojniejszy sylwester w życiu.
Kotka że względu na chorobę nie zostanie sama w domu więc we dwoje z żoną szykujemy sobie szamke, zaraz kurę kroić idę właśnie.
Nawet nie ma parcia na alkohol. jakikolwiek. Za pół roku po 30 latach na jednym osiedlu, przeprowadzka do nowego kwadratu, na to bardziej czekam niż na północ :)
0
Hej Mercedes (*)
0
Witam ziomusi smacznej kawusi ostatniej w 2024.
Uważam że gruby resztkami honoru powinien złożyć papiery z dymisją w przypadku dzisiejszej klapy z rejestracją.
0
W USA to Ci wszyscy, zasłużeni naprawdę mają top opiekę medyczną.
Ciekawe czy Clint dożyje stówki.
0
@Blantozaur mam, sprawdzę na pewno
0
Mam łącznie ponad 200 gier (cyfrowe i pudelkowe). Jest zadanie na rok 2025. Jedna gra od początku do końca bez zaczynania nowej.
Kończę Mass effect trylogie.
Polecaj mi dalej.
Gra w sumie we wszystko oprócz gier typu Souls i strategii.
0
@marcin62 kończę właśnie drugi raz ME trylogie a potem lecę z Alanem Wake 2
0
@Luciano99 chciałbym sprawdzić bg3 ale nie jestem w ogóle fanem gier diablo podobnych
0
@Rust_Cohle popij to sokiem z cebuli
0
Gra którą możesz przechodzić i przechodzić po kilka razy?
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Właśnie po trzeciej, bo święta a co.
Zaraz tradycyjny spacer z żoną.
Powoli ustalam cele na nowy rok. Wszystkie do zrobienia tylko trzeba rozplanować.
Z najważniejszych :
Zjechać do 70 kg, przy obecnych 77.
Zdać te jebane prawko.
Mniej się stresować przez co pomogę chorobie.
Czytać jedną książkę na kwartał.
Jak zaczynam jedną gre, to ukończyć a nie jak debil zaczynać nową bo właśnie wyszła.
0
@Zip bohater na końcu ginie.
0
@FcPortoFan1999 ten serial miał 8 sezonów, dokładnie 108 odcinków.
Nie licząc tryptyku Śląskiego o Joachimie Knychale.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ja po drugiej a za chwilę trzecia u teściów.
Dziś dzień na słodko. Na krokiety itp już nie mogę patrzeć.
1
@BulaKG w każdym bądź razie dobrze że zyskałeś trochę wiedzy
1
@Kgorecki2500
Naleśniki, pierogi, krokiety, sandacz, sałatka, kapusta postna, barszcz, ciasto 3 bit.
Starczy tego.
0
@Batys ja też przed