Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrze co to za dwa fluki przed Yamalem a to dzieci Pique
0
@DragonxNF Gerard Zachowawczy
2
Boże jacy mierni ci komentatorzy
0
Z penalta się nie liczy
1
Coś dużo tych Brestów na trybunach.
Frankfurt się przypomniał.
0
Lepszy remis niż..
2
Grubo leci Aspas. Dajcie mu hydroksyznke
0
Dobrze że zaraz debil do zmiany
0
Polakowi takie rzeczy robić?
0
Ciekawe czy Gaviemu pomaga te memlanie językiem przy każdym zwodzie czy dryblingu.
0
Można ładnie i prosto.
I po następną
0
@fejkenq po poprzednich repkach wygrali chyba 3 0
3
Chłop do zmiany
1
@michal26 plakalem na 3 filmach w życiu
Król lew
Zielona mila.
Pasja.
1
@Deviler no kurwa ja tego artefaktu pierwszego to przez tydzień nie zbiorę
1
@Miszcz Textu FCB nie no zombie mnie tłucze
0
Zagram jeszcze godzinkę w tego Stalkera chociaż mi nie idzie zabranie głupiego artefaktu
2
@Marian_Pazdzioch 78 ma. To takie nasze specjalne kody
1
@Kgorecki2500 robisz w glovo jakimś? Masz szamke free czy jakieś zniżki w tego typu fastfoodach?
0
@MesQueUnClub_87 najlepsze jakie miałem w życiu. Zgubiłem gdzieś w drodze do pracy...
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-samsung-galaxy-buds-live-dokanalowe-onyx
1
@Marian_Pazdzioch Za drogo w Szwajcarii. Na Cypr sobie wyjadę.
1
@MesQueUnClub_87 a widzisz a mnie każde dokanałowe denerwują bo bolą uszy i mając obecnie buds 2 i buds 2 pro te pierwsze są mega dopasowane, mogę w nich nawet zasnąć, lepszy bas i niby też dokanałowe ale aż tak głęboko ich się nie wkłada.
1
@Criss18Barca Jezus Chrystus Pan i Bóg nasz umarł w piątek więc musi być wolny.
2
@FcPortoFan1999 ej a znasz to
1
@Sulimo wrzuć to jakoś na filmweb niech dumaja o co chodzi albo @ jakoś
2
@Sulimo Pasja oczywiście, ale pewnie gdzieś już ktoś wymienił
Wymienili więc dodam Chłopiec w pasiastej piżamie
0
@regatta52 najlepsze jest to, że będąc na pierwszym pobycie w Barcelonie akurat trafił mi się taki mecz.
1
@Kazragore no co, za zachowanie podłe karą wiertło na stope.
Gdzie wady?
3
@FCB_dimiC dobrze chłopaki robicie, dobra komitywa leci, pozdrawiam @jowita i jej nieślubne dzieci
3
@TR3YWAY Piękna, natomiast wyrosłem z koszulek z nazwiskami