0

@Ricardinio14 Airplay trzeba mieć

0

Ciekawe co Szymon dziś pokaże po wpadce z tą kosmetyczka białych.

0

@AduŚ07 xbox series x

3

@Sysia11 pamiętam jak dziś, jak mi jeszcze wtedy narzeczona usnęła przy meczu mówiąc żebym obudził na drugą połowę.
Przebudziła się na dogrywkę na sekundę pytając o wynik, a potem już po karnych w szoku była.

0

Indiana Jones jest cudowny.
Gra roku jak dla mnie.

0

Bardziej czekanko na Indianie Jonsa niż na Stalkera. Fajnie będzie pobiegać i pozwiedzać Watykan.
No nic oby do 1:00

0

Dobrze że kończę 3 butelkę wina

0

@gumaz burgerowe najlepsze były

1

@CLS63AMG zamów z netu to masz dwa tygodnie na zwrot

1

@ferdas_rawa jeszcze soundbar jest na stoliku

0

@CLS63AMG wygrały bajery, no cóż życzę Ci wielu lat użytkowania

1

@CLS63AMG Widzisz, bo to jest tak.
Jak będziesz oglądał po nocy to czy weźmiesz oleda lg czy z każdej innej firmy to czerń i tak będzie najlepsza. Pytanie czy zależy Ci na światełkach.
Wiesz to tak jak dla mnie zmywarka może być żółta tylko zmywać ma tak że nie muszę poprawiać cyklu.

0

@Rust_Cohle konto możesz stracić w następny piątek

1

@MesQueUnClub_87 No recenzje to ja chyba setki przejrzalem, to też nie jest tak że mam jedną ulubioną firmę ponieważ nie jestem przywiązany do marek. To LG zaczęło oledy i wydaje mi się że mimo wszystko najmniej problemów z nim jest. Z resztą widać też co koledzy o philipsie piszą wyżej

0

@ferdas_rawa @Donnie_Darko to jak panowie lubią efekty nie jakość to nawet nie będę wojował.

1

1

@CLS63AMG w ogóle ten philips chodzi po 7 koła więc dokładasz 500 zł i masz LG G4 który jest najwyższym modelem obecnie i najbardziej jasnym

0

@D10SLEO Mój premier!

0

@barcafan1789 kupiłem w tamtym miesiącu z instant game Dragon Ball blikiem i wszystko legit

0

@MesQueUnClub_87 No widzisz, na powiedzmy 15 philipsow z 7 wróciło, lg, żaden.
Nie ma reguły natomiast bywa że jedna firma regularnie ląduje na serwisach.
To też kwestia użytkowania, jednak to LG jest prekursorem oledów.

Obecnie mam sony właśnie, mija rok od zakupu i raz w miesiącu zdarza mu się powiesić android. Za rok zmieniam mieszkanie i wracam do LG

0

@Zoker to trzeba tłumaczyc świeżakom stare triki

0

@TheNekro94 dzięki, tak jak pisałem przelew masz na @

2

@CLS63AMG no ja też bajery lubię tylko widzę potem jak z tą firmą ludzie mają przeboje


Serio C4 weź i dołóż sobie gove

0

@CLS63AMG serio potrzeby co bajer w postaci diod?

1

@CLS63AMG po prostu jeśli chodzi o rtv to unikaj philipsa. Co innego drobne sprzęty typu golarka czy ekspres do kawy

2

@CLS63AMG będziesz się szybko odzywał do serwisu

0

Komentarz usunięty

3

@CLS63AMG nie bierz philipsa, z branży jestem.

Ambilight to bajer tylko na ścianę i optycznie niby powiększa obraz.
Jak chcesz wspierać klub kup one blade z philipsa hehe

Weź LG C4 za 4990 zł bodajże

4

Żona jak co roku zrobiła mi kalendarz adwentowy. Kiedyś były 24 piwa potem 24 słodycze że świata. Codziennie otwieram jedno pudełko.
W tym roku stwierdziła że prezentów jest mix. Jest 6 grudnia i do tej pory :
Zestaw kosmetyków z Guesa, skarpetki klubowe wiadomo, trochę słodyczy i przekąsek ze świata.
Ale najlepsze było dziś
Dwa bilety do Łodzi w kwietniu na Kwiat jabłoni w Arenie.

0

@Hosh jak robi ktoś na ciebie to nie ma biedy i święta w domku, przynajmniej pomożesz ogarnąć w chałupie.

Zdrówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?