1

Haha na otarcie łez

Ja te mecze kadry oglądam jak komedie, nie dramat.

0

Ktoś tam pisał niżej że całkiem dobrze gramy.

Poszedłem wyrzucić śmieci było 2:0

0

Wspaniały mecz dla koneserów futbolu.
Piękne podania diagonalne, skuteczne antycypacje.

0

6:1 na miękko dziś

1

@Bartula a zatańczył byś z madryciakiem na Rambli?

0

Kumpel stracił konto FB razem z hasłem do poczty. Idzie to gdzieś zgłosić jakby w jego imieniu?

0

@halfnolife przechodziłem z żoną w jednym czasie.
Normalnie jak przy grypie tylko jeszcze inhalacje sobie robiłem dodatkowo. Pamiętam 3 tyg w domu i poleciałem całego Harego Pottera na HBO max.

0

Z tych trzech utworów co mają być hymnem na 125 lecie klubu pierwszy i drugi najciekawsze. Moglyby zostać w sumie na dłużej jeśli by się ładnie przyjął.

0

@KochamInieste po to masz omnibus żeby się nie naciąć

3

@Popitek12 W tych pozdrowieniach jest zawarta lista miejsc w których piłeś?

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. Jest jakaś strona która ma recenzje i oceny seriali oprócz filmweb?

2

@betonito a miejsce Trumpa jest w więzieniu

1

@MesQueUnClub_87 ciekawe co byś powiedział ludziom uczulonym na słońce hehe.

Otóż jestem przykładem i kilka lat temu stwierdził mi to lekarz.
Wypryski, wysypka, jakaś kaszka na skórze.
Lubie ciepło a nienawidzę upałów i żona już zrozumiała że mimo tego że mamy 40 minut na Mazury to nie zawsze mam ochotę na leżenie plackiem, bo potem umieram dwa dni.

W Gdyni na plaży po półtorej godzinie miałem ślady na łydce jak po oparzeniach drugiego stopnia i pół nocy spędziłem pod prysznicem oblewając miejsce wodą.

0

@bartekvisca na xboxie nie było afery jak z ps

0

@marcin62 tak było z CP. Po instalacji dostałem 70 GB patch w dzień premiery

1

Jaja. Stalker 2 wczoraj preinstalowany 150 GB premiera w środę za tydzień a dziś pierwszy patch 16 GB.

4

Dobra, dosyć już tego i powodzenia w innym klubie na zawsze.
Nie ma sensu tego dłużej ciągnąć

0

@Gronek od 27 kurki a od 20 klasyk.

Nie jestem wielkim fanem drwala, po prostu jem jedną kanapkę na sezon i tym razem wpadną kurki

2

@Blanco16 z walony?

1

Drwal z kurkami w tym roku. Trzeba spróbować jednego smaku tradycyjnie .

1

@mmaciass Pije Lipton Keep calm ale najpierw kawka, a w sumie to druga.
I nie jestem żadnym mentorem bo nawet nie jestem Medycznym czy coś.
Oczywiście że było świadome ponieważ tzw dyspozytor dostawał za to hajs.

1

@tbas tak tsk ja znam sprawę tylko odnoszę się do tego że świadome i celowe opóźnienie wyjazdu zespołu ratownictwa medycznego niby nie jest powiązane z mordrtsewem.
Przecież to normalnie współudział jest.

0

@brzucho leżałem tydzień w inkubatorze bo miałem 1pkt apgara

0

@mmaciass Czy wysłanie karetki z drugiego końca łodzi to morderstwo? Chyba nie.

Zastanów się co piszesz.
Primum non nocere to po pierwsze.
Po drugie jest coś takiego jak złote 4 minuty po których może dojść do nieodwracalnnych zmian w mózgu. Najważniejszym w nzk jest Czas i działanie w nim.

Jak w ogóle można mówić o wysłaniu z dużego miasta ZRM z drugiego końca. Nie wydaje mi się logiczne by nie można za dysponować ekipy bo nie ma nagle karetek. To było ŚWIADOME działanie na szkodę pacjenta.
Życzę Ci żebyś nigdy nie musiał być w takiej sytuacji bądź uczestniczył w zdarzeniu.
Pisał ratownik KPP

1

@siwykrb z Notino mam z 10 flakonow. Tam zawsze legit jest

0

@tbas to już kiedyś było na netflixie ale obejrzałem dwa odcinki i mi żona stwierdziła że też chcę więc polecimy od początku.

"rap gra to nekrobiznes, ty jesteś skórą. Na drugie mam Skrzydlewski, na trzecie Pavulon"

"odcinam ci dostęp tlenu jak w karetce Nowocień"
Dużo nawiązań można znaleźć

0

@brzucho pięknie, zdrówka dla bobasa i dla całej rodzinki

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Tydzień urlopu a wy co?

Pierwsza wjeżdża i stalker 2 już się wstępnie instaluje

0

Można się odwołać w takiej sytuacji?

0

Mam nadzieję że taka sraczka więcej się nie powtórzy.
Ważne że dalej zależni od siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?