Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa festiwal imienia Gepetto dziś
4
Sęk ju wery macz
0
Ładnie tam Bojan się maluje
1
Spokojnie, zaraz się rozkręci
3
Wiadomo okradli Polaka
0
Szybka porada. Brać Death Stranding? 85 zł i nigdy nie grałem w nic od Kojimy, bo jestem konsumentem Xboxa od zawsze. A właśnie wczoraj wyszła.
0
@BezglutenowyPedri który zmienia Langleta
3
Jeszcze kilka takich spotkań i zacznę dochodzić do momentu kiedy będę myślał nie "czy" a ile wygrają tym razem.
Ostatni raz było tak w erze MSN
0
@Faro ćwiąkała mówi o tym i ma teorie w filmie o El classico
8
Na notatniku mają czelność pisać że mamy słabego bramkarza.
0
@adamek20151 może w życiu nie strzeli więcej takiej drużynie gola?
8
Chora średnia bramek w meczach
0
Szczury po ziemi jak w gimnazjum. No co tu się dzieje.
0
Chłop założył piętką siatkę. To na kartkę powinno być
3
Gavi mu powiedział, nie masz psychy mieć opaski.
2
Polak rodak kombinator co robi
0
Jak mi teściowa na fotelu dentystycznym daje znieczulenie potem też się tak trzymam za policzek
1
To zawsze Gavi głowę tam miał
0
No to się zaczęła zabawa
1
Setkę machnę jak strzeli jeszcze jeden
0
Wejdzie gavi i olmo i skończy się 1:4
0
Dawaj Polak rodak po setną bramke
0
Za dwa lata nagłówki
" grał w morderczej Barcy Flicka! Melduje się w Śląsku Wrocław!"
0
@adamek20151 poczekaj poczekaj
0
Koniec rozgrzewki panowie
0
No penalta!! No penalta!!
1
O Nole na meczu
0
Zajebsite bluzy i Flick też zajebisty.
4
To niezły mecz. Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
4
Serio nie mógł tego Wojtka dać?