0

Kurwa festiwal imienia Gepetto dziś

4

Sęk ju wery macz

0

Ładnie tam Bojan się maluje

1

Spokojnie, zaraz się rozkręci

3

Wiadomo okradli Polaka

0

Szybka porada. Brać Death Stranding? 85 zł i nigdy nie grałem w nic od Kojimy, bo jestem konsumentem Xboxa od zawsze. A właśnie wczoraj wyszła.

0

@BezglutenowyPedri który zmienia Langleta

3

Jeszcze kilka takich spotkań i zacznę dochodzić do momentu kiedy będę myślał nie "czy" a ile wygrają tym razem.

Ostatni raz było tak w erze MSN

0

@Faro ćwiąkała mówi o tym i ma teorie w filmie o El classico

8

Na notatniku mają czelność pisać że mamy słabego bramkarza.

0

@adamek20151 może w życiu nie strzeli więcej takiej drużynie gola?

8

Chora średnia bramek w meczach

0

Szczury po ziemi jak w gimnazjum. No co tu się dzieje.

0

Chłop założył piętką siatkę. To na kartkę powinno być

3

Gavi mu powiedział, nie masz psychy mieć opaski.

2

Polak rodak kombinator co robi

0

Jak mi teściowa na fotelu dentystycznym daje znieczulenie potem też się tak trzymam za policzek

1

To zawsze Gavi głowę tam miał

0

No to się zaczęła zabawa

1

Setkę machnę jak strzeli jeszcze jeden

0

Wejdzie gavi i olmo i skończy się 1:4

0

Dawaj Polak rodak po setną bramke

0

Za dwa lata nagłówki
" grał w morderczej Barcy Flicka! Melduje się w Śląsku Wrocław!"

0

@adamek20151 poczekaj poczekaj

0

Koniec rozgrzewki panowie

0

No penalta!! No penalta!!

1

O Nole na meczu

0

Zajebsite bluzy i Flick też zajebisty.

4

To niezły mecz. Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

4

Serio nie mógł tego Wojtka dać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?