0

Witam ziomusi smacznej kawusi

Dziadek z całym drzewem genealogicznym chyba przyszedł.
I tak patrzysz na tego Vanca i wiesz że to śliski typ.

0

@Zoker Ja nie kojarzę, ale moja żona to fanka mega Sandlera, za to ja do dziś czasem lubię puścić Freakin'it Willa.

1

Wspaniały to był to mecz, nie zapomnę go do jutra.

0

Psychiczny nokaut

0

Ten co o nurkowaniu gada

2

Skończy się na tym że rzeczywiście męczennik nie wytrzyma psychicznie w Hiszpanii i pójdzie do Arabii, ja to powtarzam jak mantre że on umysłowo nie dojechał w karierze.

1

@Miszak ja tego karnego widziałem z poziomu trybun na CN, więc nawet nie zapraszam do dyskusji

0

@szymonekk bo zostali oszukani na gali

9

@Miszak penalta para madrid zawsze

0

Chłop co lewego ogląda a taki w Realu zakochany

0

@Tuc siedem dostanie jako karta legenda

0

@Andi18 tak w środku sezonu?

1

Kogo real wziąłby przy ewentualnym zwolnieniu Carlo?

0

Zawsze w sercu Milan miałem

6

Jak to się pięknie ogląda po tylu latach

0

Teraz to już na pewno zabronią koncertów na Bernabeu

0

Ciekawe kto nas teraz zweryfikuje.

Ile jak czekałem na taką drużynę.

0

Manita loading...

1

Kurwa kwitnesncja piękności tej drużyny

0

A gdyby tak jeszcze ze dwie?

Orane pięknie jest

3

Emiliano Martinez w bramce?

1

Nieeeeeeeeeeee.

0

Nie ma psychy chłop już

0

Czy real powie że rozłożył nogi?

0

Lecimy po drugą!!

3

Rudiger to taki sam tłuk jak Guti tylko pomalowany

0

Tu kartki pójdą w ruch chyba jak ktoś straci przytomność

1

"najlepszy piłkarz świata" zaczyna show

0

Nie da się bez piwa oglądać

0

Nie no w takich momentach tak się nie robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?