1

Tibo im wyciąga co może, powinno być 5

0

Boże niech się 3 skończy do przerwy

0

Penalta powinna być jeśli jest poprzeczka

0

Tu trzeba kilogram tej gumy do żucia

0

LV jest szefem na teraz

0

Proszę bez zbędnego podniecenia póki co

0

I jakoś nawet ten poniedziałek tak nie denerwuje

0

Po co oni Xavi krzyczą?

1

Manita przed tym tygodniem to metal level hard

2

No dawno nie słyszałem na tym stadionie takiego dopingu

4

3 po przerwie jeszcze

0

Gavi po przewie błagam

6

Drużyna forma mutant

2

Natalia Nykiel new album

3

Fajny kubek termiczny dostał Lamine.

3

Spokojnie to celta wyrówna

2

Chłop na badania

0

@noface niżej przeczytaj

1

Kamiński to polski Griezman

1

Sraka i bombardowanie czyli zaraz coś wpadnie

0

Bułka z masłem takie strzały dziadka

0

Stracimy jeszcze dwie bramki. Nie rozumiem podniecenia.

0

Wystarczyło 10 minut poważnej gry w piłkę.

3

Słyszysz Gvardiol, widzisz Leo Messi.
No nigdy mi to z głowy już nie wyjdzie.

0

Czekam na kolejny odcinek pana redaktora Tomasza Ćwiakaly

0

Przecież tu będzie 5 do przerwy

1

Nicola nie chce już grać

2

Fatalni to wy jesteście.

0

Jak to mówią młodzi ludzie.
Maskaracja

1

Będzie beka jak wbiją więcej jak Portugalia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?