Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca każdy pijak ma wytłumaczenie
9
Oficjalnie Izrael wjechał armią do Libanu.
16
Chłop ma szkolenie bhp teraz dwa dni.
Trochę poczekamy
3
Normalnie piłkarz ma badania zazwyczaj rano, potem idzie do biur klubowych, podpis, szybka sesyjka z bosami i mamy fichado.
O co tutaj chodzi?
0
@ranger3120 dzięki za przypomnienie
0
@Radioactive9705 przecież to ojciec Snoop Dogga
1
@July_6_BcN sądowe zakazy jak widać dalej nic też
3
W miejscowości Kolonie Lipsk (woj. podlaskie) zginęła 19-latka będąca w 8. miesiącu ciąży. Dziecka nie udało się uratować.
Kobieta podróżowała autem, którym kierował pijany 20-latek. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie wyprzedzania volkswagena mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Jak się okazało, pijany był też kierowca volkswagena. Miał niespełna promil alkoholu.
Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.
0
@Majczel97 nie ważne. Dożywocie dla śmieci i oby jak najwięcej takich kar dla młodych to może w końcu ktoś zastanowi się w tym baranim łbie czy warto brać nóż na miasto.
0
@kuz Uważaj na sterowanie na miotle
3
Nie żyje 17 latek dzgniety pod centrum nauki Kopernik.
Naprawdę ja proszę o dożywocie dla śmieci, proszę. Nie interesuje mnie ze nie mają nawet 20 lat.
0
@diego662 Zawsze kupuje repliki ponieważ chodzę sobie w koszulkach takich kiedy chce, a nie gram na hali czy gdzieś żeby mi to wszystko pięknie oddychało.
Herby haftowane tylko i wyłącznie
0
@Eto'o9 R10 Serio. Carlo to powiedział
0
Tibo z kontuzją mięśniową.
0
Bardzo miłe zakończenie weekendu.
Lepszy remis niż..
0
Myślę że to jeszcze nie koniec
0
Mogliby na przykład pokazać reakcje Tibo po golu na kamerach...
2
Mówiłem stawiajcie domy
1
Stawiajcie domy na przerwanie meczu.
1
@kubix05 dziś już 3
A dzień długi
0
Nie zawsze trzeba kombinować ze składem i niech szefu tym meczem tego się nauczy.
Fajnie że chcieli do końca cisnąć.
Teraz czekamy na jutrzejsze widowisko.
0
No, chyba pierwsza strata punktów w lidze się szykuje.
3
Podejrzewam że jutro derby zostaną przerwane
0
@wawrzyn1 davidof stosunek ceny do jakości top, miałem jako nastolatek i ostatnio byłem w Notino przypomniałem sobie ten zapach dalej pachną jak proszek do prania.
Która wersja CH?
1
@Miszak haha nie no za tyle to nie
0
@Miszak ja ogólnie lubię wanilię w perfumach
0
@Miszak właśnie nigdy nie miałem nic od niego a trochę osób poleca
0
Jakich perfum obecnie używacie?
6
@Astad Ty chcesz Zus ponaglać???
Witamy w Polsce
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga wjeżdża. Ciekawostka z nowego FC 25. W meczach trybu rush sędzia daje niebieskie kartki.