0

@PatrykBarca każdy pijak ma wytłumaczenie

9

Oficjalnie Izrael wjechał armią do Libanu.

16

Chłop ma szkolenie bhp teraz dwa dni.
Trochę poczekamy

3

Normalnie piłkarz ma badania zazwyczaj rano, potem idzie do biur klubowych, podpis, szybka sesyjka z bosami i mamy fichado.

O co tutaj chodzi?

0

@ranger3120 dzięki za przypomnienie

0

@Radioactive9705 przecież to ojciec Snoop Dogga

1

@July_6_BcN sądowe zakazy jak widać dalej nic też

3

W miejscowości Kolonie Lipsk (woj. podlaskie) zginęła 19-latka będąca w 8. miesiącu ciąży. Dziecka nie udało się uratować.

Kobieta podróżowała autem, którym kierował pijany 20-latek. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie wyprzedzania volkswagena mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Jak się okazało, pijany był też kierowca volkswagena. Miał niespełna promil alkoholu.

Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

0

@Majczel97 nie ważne. Dożywocie dla śmieci i oby jak najwięcej takich kar dla młodych to może w końcu ktoś zastanowi się w tym baranim łbie czy warto brać nóż na miasto.

0

@kuz Uważaj na sterowanie na miotle

3

Nie żyje 17 latek dzgniety pod centrum nauki Kopernik.

Naprawdę ja proszę o dożywocie dla śmieci, proszę. Nie interesuje mnie ze nie mają nawet 20 lat.

0

@diego662 Zawsze kupuje repliki ponieważ chodzę sobie w koszulkach takich kiedy chce, a nie gram na hali czy gdzieś żeby mi to wszystko pięknie oddychało.

Herby haftowane tylko i wyłącznie

0

@Eto'o9 R10 Serio. Carlo to powiedział

0

Tibo z kontuzją mięśniową.

0

Bardzo miłe zakończenie weekendu.

Lepszy remis niż..

0

Myślę że to jeszcze nie koniec

0

Mogliby na przykład pokazać reakcje Tibo po golu na kamerach...

2

Mówiłem stawiajcie domy

1

Stawiajcie domy na przerwanie meczu.

1

@kubix05 dziś już 3

A dzień długi

0

Nie zawsze trzeba kombinować ze składem i niech szefu tym meczem tego się nauczy.
Fajnie że chcieli do końca cisnąć.
Teraz czekamy na jutrzejsze widowisko.

0

No, chyba pierwsza strata punktów w lidze się szykuje.

3

Podejrzewam że jutro derby zostaną przerwane

0

@wawrzyn1 davidof stosunek ceny do jakości top, miałem jako nastolatek i ostatnio byłem w Notino przypomniałem sobie ten zapach dalej pachną jak proszek do prania.

Która wersja CH?

1

@Miszak haha nie no za tyle to nie

0

@Miszak ja ogólnie lubię wanilię w perfumach

0

@Miszak właśnie nigdy nie miałem nic od niego a trochę osób poleca

0

Jakich perfum obecnie używacie?

6

@Astad Ty chcesz Zus ponaglać???
Witamy w Polsce

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Zaraz druga wjeżdża. Ciekawostka z nowego FC 25. W meczach trybu rush sędzia daje niebieskie kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?