2

@ToWinaSedziego ostralaga *

0

@Kidd Tak poza tematem to osobiście wolę Gdynię. Taniej, mniej ludzi nie ma ma tylu uliczek bocznych jak w Gdańsku na starówce.

No i wiem gdzie dobrze zjeść i poszwedac się z żoną po Sweitojanskiej. Jeździmy raz do roku bez względu na sezon .

1

@Comentateiro Byłem po ślubie w Gdańsku w maju na urlopie, co drugie słowo od sąsiada , i właśnie tacy 60+ przy piwku na długim targu czy innym aperolu

0

Relevo to dobre źródło? Tam już info że akcept dał Wojtuś

2

@ranger3120 czemu spotykałeś się ze szlaufami

2

@Kapitan hawk polubiłeś brata przez pół roku?

6

@NeroTFP1 a pamiętasz Sergiusza Ryczela?

2

@FabianekMrozek Czekam aż zachowa czyste konto w klasyku co powiesz

0

Tak naprawdę to jeszcze do mnie nie dociera że to się już w sumie wydarza.

Chłop żył w erze najlepszego piłkarza w historii w dodatku w tym klubie, a za chwilę ma dwóch Polaków w podstawowym składzie.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

To ja przed debiut Wojtka w Barcy.



7

Prawdopodobny "zwycięzca" ZP leci z łapami do piłkarza drugiej drużyny bez piłki BO MOŻE

On chce tylko grać w piłkę, czego nie rozumiesz.

0

@RichardWinters no widzisz

1

@Stinger_ Robercik jutro na 8 odskoczy

3

@norbi77 takie czasy i idole

0

@Tuc nie każdy męczennik nosi białe szmaty

0

@kuz Ja dziadek znam tylko Metheore

0

@Lionel_Messi10 o co chodzi w tych obrazkach, już któryś dziś widzę

6

Z ostatniej chwili

Podczas prac pod nowe Camp Nou podjeto decyzję o wybudowaniu specjalnych pomieszczeń dla palących.

1

@Marian_Pazdzioch
Tylko glupcy myślą że nie

1

@kstyko one plusa bierz albo Google a najlepiej s24 ultra tylko dołóż

0

Może ktoś na szybko streścić jakie rzeczy się dzieją? WOJTEK CALMA?

0

Zapraszam serdecznie

4

Wojtek nie przyjdzie nie ma co się łudzić.
Z oczywistych względów chciałbym Navasa.

1

Wstępne info to 7-8 miesięcy bez Matsa

18

Przecież po takich dwóch faulach na męczenniku mecz zostałby przerwany.

0

@MesQueUnClub96 właśnie też o to pytałem z 10 minut temu

2

Można kupić wyjątkowo bramkarza jakiegoś w takiej sytuacji? Tak było z Tibo chyba tylko on to złapał przed sezonem chyba?

0

No nic. Glupi Eryczek ustawił mecz.
Traktować ten wynik jako wypadek przy pracy.

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Jeszcze 7 h tylko i Bajlando do 7 października

1

@partymaker taktyk po czerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?