Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego ostralaga *
0
@Kidd Tak poza tematem to osobiście wolę Gdynię. Taniej, mniej ludzi nie ma ma tylu uliczek bocznych jak w Gdańsku na starówce.
No i wiem gdzie dobrze zjeść i poszwedac się z żoną po Sweitojanskiej. Jeździmy raz do roku bez względu na sezon .
1
@Comentateiro Byłem po ślubie w Gdańsku w maju na urlopie, co drugie słowo od sąsiada , i właśnie tacy 60+ przy piwku na długim targu czy innym aperolu
0
Relevo to dobre źródło? Tam już info że akcept dał Wojtuś
2
@ranger3120 czemu spotykałeś się ze szlaufami
2
@Kapitan hawk polubiłeś brata przez pół roku?
6
@NeroTFP1 a pamiętasz Sergiusza Ryczela?
2
@FabianekMrozek Czekam aż zachowa czyste konto w klasyku co powiesz
0
Tak naprawdę to jeszcze do mnie nie dociera że to się już w sumie wydarza.
Chłop żył w erze najlepszego piłkarza w historii w dodatku w tym klubie, a za chwilę ma dwóch Polaków w podstawowym składzie.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
To ja przed debiut Wojtka w Barcy.
7
Prawdopodobny "zwycięzca" ZP leci z łapami do piłkarza drugiej drużyny bez piłki BO MOŻE
On chce tylko grać w piłkę, czego nie rozumiesz.
0
@RichardWinters no widzisz
1
@Stinger_ Robercik jutro na 8 odskoczy
3
@norbi77 takie czasy i idole
0
@Tuc nie każdy męczennik nosi białe szmaty
0
@kuz Ja dziadek znam tylko Metheore
0
@Lionel_Messi10 o co chodzi w tych obrazkach, już któryś dziś widzę
6
Z ostatniej chwili
Podczas prac pod nowe Camp Nou podjeto decyzję o wybudowaniu specjalnych pomieszczeń dla palących.
1
@Marian_Pazdzioch
Tylko glupcy myślą że nie
1
@kstyko one plusa bierz albo Google a najlepiej s24 ultra tylko dołóż
0
Może ktoś na szybko streścić jakie rzeczy się dzieją? WOJTEK CALMA?
0
Zapraszam serdecznie
4
Wojtek nie przyjdzie nie ma co się łudzić.
Z oczywistych względów chciałbym Navasa.
1
Wstępne info to 7-8 miesięcy bez Matsa
18
Przecież po takich dwóch faulach na męczenniku mecz zostałby przerwany.
0
@MesQueUnClub96 właśnie też o to pytałem z 10 minut temu
2
Można kupić wyjątkowo bramkarza jakiegoś w takiej sytuacji? Tak było z Tibo chyba tylko on to złapał przed sezonem chyba?
0
No nic. Glupi Eryczek ustawił mecz.
Traktować ten wynik jako wypadek przy pracy.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Jeszcze 7 h tylko i Bajlando do 7 października
1
@partymaker taktyk po czerwie