8

Słyszysz Joszko Gvardiol i przed oczami masz jak go Leo skręca na mundialu w akcji po której padła bramka.

0

MOŻE na 3 się skończy

5

Piękny 69 letni Modric jest. Jeden z niewielu z szacunkiem od białych u mnie

0

W 30 minucie chłopaki będą zmęczeni

0

Chłopaki chyba coś już zmęczeni

0

Zara blamaż w Glasgow

0

Już ? Nacieszyli się?

2

Dziś dla hecy dwójka w plecy.

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Dobrze dzień się zaczyna jak u bąkiewicza policja w mieszkaniu.

0

42 mln zł kolejna wygrana główna w Polsce w EuroJackpot

1

@normasubiektywna kraty też miałem na rolkach ale to po przebudowie. Na początku były drzwi kratkowane na kłódkę zamykanie jak w hell in a cell.

2

@SadeckiKocur Pierwszy raz od x czasu chcę się wstrzymać bo jednak 330 zł za piłeczkę to tyle to nie.

Chociaż pewnie wiem jak to się skończy

6

@zodiak_10 pamiętam jak kiedyś dwóch kolegów w tej szatni przepychali się tak że jeden pchnął drugiego na haki te do powieszenia ubrań. Dziura w głowie krew itp a że to było przed ostatnią lekcją to powiedziałem nauczycielce że odprowadze go do domu. Już nie wróciłem hehe.

4

@zodiak_10

Ciągałem się w klatkach zanim to było modne

0

@MesQueUnClub_87 Z suszu normalnie wypiję tak jak wszelkiego rodzaju soki warzywne

0

@VeB 1899 serio serio

0

@MesQueUnClub_87 kompot za dzieciaka lubiłem i teraz też nie pogardzę zimnyme

Dodawajcie do listy.

1

@Dankho94isback dla mnie jest zwykłą słoną tłustą zupą

1

Dziwne życiowe preferencje, które uskuteczniam.
Sernik z rodzynkami zamiast bez.
Pizza hawajska jest ok.
Nie jem od x lat rosołu, nigdzie, nigdy.


0

@Linnox Ja głównie polskich

Ciężko 5 wybrać ale na obecne czasy to. Wieckiewicz, Chabior, Szyc, Głowacki i Pesta.

1

@korni20 jutro jest

0

@Kamil689 No oczywiście jeśli ktoś nie ma czasu na tv,a znam takich co w ogóle nie mają tv to inna sprawa.

0

@Kgorecki2500

Za Canal Plus płace obecnie 180 zł bo mam wszystko. Mam yt premuim , Spotify premium, empik go max, netflix pełny pakiet, Ubisoft plus i Xbox game pass.
Rzadko pije, od czasu do czasu robię wycieczki więc mogę sobie pozwolić na takie subskrypcje. Po prostu uważam że w dzisiejszych czasach ludzie pracujący,nie posiadający ogromu wydatków mogą sobie pozwolić na coś takiego.

A no i Disney Plus jeszcze.

0

@bartekvisca no właśnie dużo nie dużo. Myślę że ogólnie tutaj więcej ludzie na inne przyjemności wydają.

0

@kuz No ja mówię tylko o lidze hiszpańskiej przecież. VIA play mam bo mam w abonamencie.


4

75 zł miesięcznie. To jest duża pizza lub kilka piw w pubie mniej.
Masz w tym pełną ligę mistrzów oraz pełnąLa Liga przez cały sezon.

Uważam że to nie jest dużo w zamian za jakość, ilość i pewność że żaden strumyk nie wywali Ci przed karnym.

0

Po mediach chodzi info że Deco duma nad odejściem.
Być może dlatego ta konferencja prezesa.

3

Olmo powinien skończyć z hat trickiem. Baty na plecy tym co go tu nie chcieli

5

Flick stworzył potwora. Będziemy drugim Bayerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?