Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Słyszysz Joszko Gvardiol i przed oczami masz jak go Leo skręca na mundialu w akcji po której padła bramka.
0
MOŻE na 3 się skończy
5
Piękny 69 letni Modric jest. Jeden z niewielu z szacunkiem od białych u mnie
0
W 30 minucie chłopaki będą zmęczeni
0
Chłopaki chyba coś już zmęczeni
0
Zara blamaż w Glasgow
0
Już ? Nacieszyli się?
2
Dziś dla hecy dwójka w plecy.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dobrze dzień się zaczyna jak u bąkiewicza policja w mieszkaniu.
0
42 mln zł kolejna wygrana główna w Polsce w EuroJackpot
1
@normasubiektywna kraty też miałem na rolkach ale to po przebudowie. Na początku były drzwi kratkowane na kłódkę zamykanie jak w hell in a cell.
2
@SadeckiKocur Pierwszy raz od x czasu chcę się wstrzymać bo jednak 330 zł za piłeczkę to tyle to nie.
Chociaż pewnie wiem jak to się skończy
6
@zodiak_10 pamiętam jak kiedyś dwóch kolegów w tej szatni przepychali się tak że jeden pchnął drugiego na haki te do powieszenia ubrań. Dziura w głowie krew itp a że to było przed ostatnią lekcją to powiedziałem nauczycielce że odprowadze go do domu. Już nie wróciłem hehe.
4
@zodiak_10
Ciągałem się w klatkach zanim to było modne
0
@VeB 1899 https://www.google.com/amp/s/amp.footyheadlines.com/5804698583938679401/
0
@MesQueUnClub_87 Z suszu normalnie wypiję tak jak wszelkiego rodzaju soki warzywne
0
@VeB 1899 serio serio
0
@MesQueUnClub_87 kompot za dzieciaka lubiłem i teraz też nie pogardzę zimnyme
Dodawajcie do listy.
1
@Dankho94isback dla mnie jest zwykłą słoną tłustą zupą
1
Dziwne życiowe preferencje, które uskuteczniam.
Sernik z rodzynkami zamiast bez.
Pizza hawajska jest ok.
Nie jem od x lat rosołu, nigdzie, nigdy.
0
@Linnox Ja głównie polskich
Ciężko 5 wybrać ale na obecne czasy to. Wieckiewicz, Chabior, Szyc, Głowacki i Pesta.
1
@korni20 jutro jest
0
@Kamil689 No oczywiście jeśli ktoś nie ma czasu na tv,a znam takich co w ogóle nie mają tv to inna sprawa.
0
@Kgorecki2500
Za Canal Plus płace obecnie 180 zł bo mam wszystko. Mam yt premuim , Spotify premium, empik go max, netflix pełny pakiet, Ubisoft plus i Xbox game pass.
Rzadko pije, od czasu do czasu robię wycieczki więc mogę sobie pozwolić na takie subskrypcje. Po prostu uważam że w dzisiejszych czasach ludzie pracujący,nie posiadający ogromu wydatków mogą sobie pozwolić na coś takiego.
A no i Disney Plus jeszcze.
0
@bartekvisca no właśnie dużo nie dużo. Myślę że ogólnie tutaj więcej ludzie na inne przyjemności wydają.
0
@kuz No ja mówię tylko o lidze hiszpańskiej przecież. VIA play mam bo mam w abonamencie.
4
75 zł miesięcznie. To jest duża pizza lub kilka piw w pubie mniej.
Masz w tym pełną ligę mistrzów oraz pełnąLa Liga przez cały sezon.
Uważam że to nie jest dużo w zamian za jakość, ilość i pewność że żaden strumyk nie wywali Ci przed karnym.
0
Po mediach chodzi info że Deco duma nad odejściem.
Być może dlatego ta konferencja prezesa.
3
Olmo powinien skończyć z hat trickiem. Baty na plecy tym co go tu nie chcieli
5
Flick stworzył potwora. Będziemy drugim Bayerem.